557 Shares 3403 views

Runa Rodziny wśród Słowian

Co jest rosyjski runy Rod? Do czego są one konieczne? Te i wiele innych pytań odpowiemy w tym artykule. Runica (Slavic runami) nazywa pisanie, które istniały przed Słowian chrzcielnej wynalazku Glagolica i cyrylicy. Czasami nazywany litera „piekło i cięć”.

dowód

Kiedy były runy Rod? W początkach XX wieku, pierwsza hipoteza o istnieniu słowiańskich runiczne litery zostały podniesione. Niektóre z prezentowanych dowodów podczas gdy teraz, o których mowa nie „Runica” i głagolicy, podczas gdy inni byli po prostu nieprzekonujące. Jednak niektóre argumenty nadal pozostają w mocy.

Tak więc, z dowodami Thietmar da się kłócić. Po tym wszystkim, on mówi o słowiańskiej świątyni retro, informuje, że bałwany budynku zostały ozdobione inskrypcjami, wykonane z nie-niemieckich, konkretne runy. Thietmar był człowiekiem wykształconym. Dlatego nie ma sensu myśleć, że nie mógł znaleźć młodszych skandynawskie standardowych listów.

Wielu ekspertów badali runy pręta. Chudinov Walerij Alekseevich (Academician) badano w sumie więcej niż 3000 archeologicznych i innych obiektów oznaczonych napisów przez hieroglifów.

Massoudi, reprezentujący jeden z kościołów słowiańskich, mówi jakieś znaki wyryte na skałach. Ibn Fodlan opisując Słowian koniec pierwszego tysiąclecia, ogłasza inskrypcje, które istniały w grobach filarach. Ibn El Nedim wnosi dokirillicheskoe pismo słowiańskie istniały. On nawet daje mu zdjęcie traktat jeden napis wytyczonej na drewnianej desce (znany Nedimovsky inskript). Na liście IX wieku zachowanym piosenka Czeska „Lyubushi Court”, który odnosił się do „biurka pravdodatne” – prawami wpisanymi na drewnianych barów przez nieznanych listów.

Rune Rod – cudowne znaki. Fakt, że starożytni Słowianie używany skrypt runiczny, wskazuje wiele danych archeologicznych. Najstarsza z nich odkryto fragmenty ceramiki z tekstów odnoszących się do kultury czerniachowska (I-IV wieku pne. Oe.), Związane ze Słowianami. Nawet trzydziestu laty, symbole na te tematy zostały zidentyfikowane jako elementy piśmie.

Pochodzenie starożytnych symboli

Ponieważ nie było runy Rod Słowianie? Wydaje się, że podobnie jak w pismach z kontynentalnych i skandynawskich Niemców do alfabetu alpejskiego. Istnieje kilka podstawowych typów alpejskiego skryptu klinowym, który był używany nie tylko do północnych Etrusków, ale również słowiańskie i celtyckie plemiona. Co dokładnie ścieżki w późnych regionów słowiańskich została wniesiona kursywy nas – teraz nikt nie wie o tym. Jak również na interakcji rosyjskich i germańskich run.

Chcesz dowiedzieć się, co runy Rod? Runa kultury – jest powstawanie bardzo wywołujący zawierający zarówno religię i legendy oraz różne aspekty Witching techniki. Na ziemiach Wenedów i Etrusków (w Wenecji i Etrurii) alfabet został uznany za boska istota ma magiczny wpływ.

Dowodem na to jest, na przykład, znaleźć w etruskich grobowców znaków ze znaków alfabetycznych. Są bezpretensjonalne rodzaj magii runicznej znanej i północno-zachodniej Europy.

Wynika z tego, że starożytne pismo własnością słowiańskiego okresu pogańskiego. Trzymałem go w erze „podwójnego wiary” (jednoczesnej obecności w Rosji pogaństwa i chrześcijaństwa od 10 do 16 wieku).

przykłady

Czy istniały w czasach starożytnych, runy rosyjski Rod? Doskonałym przykładem jest najszersze zastosowanie słowiańska runa Freyer – Inguz. Innym przykładem jest jeden z wielkich pierścieni vyaticheskih czasowy 12 wieku, z których ostrza oznaczonych znakami. Na trzecim na krawędziach skrzydeł wyświetlane runę Algiz, oraz centralną wing – sparowany obraz tego samego znaku.

Ten symbol na pierścieniach świątynnych nie sporządzonych przez przypadek. List Algiz jest lekarstwem. Chroni jego właściciel od drugiego to czarna magia, zła wola innych.

Należy zauważyć, że identyczne magiczne znaki pojawiły się niezależnie iw różnych narodów. Na przykład, płytki z brązu Mordovskaya koniec pierwszego stulecia. e. Armievskogo pochówku.

Swastyka (cztery i trohvetvevaya) jest jednym z runiform znaków spoza alfabetu. Jest symbolem ognia, aw niektórych sytuacjach płodności. To jest zbyt silny i znaczący znak do powszechnego użytku. On, podobnie jak krzyż z dwunastu końcach, można znaleźć wśród Scytów i Sarmatów,.

Inną unikalną pierścień czasowy (znowu vyaticheskoe) jest niezwykłe zainteresowanie. Na końcach są stosowane różne postacie – to imponujący zbiór magicznych znaków starożytnych Słowian. Na środku tarczy pokazuje nieco przekształcony Fleece Inguz, a na pierwszych płatków centrum – obraz, nie jest całkiem jasne. Na drugi od centrum arkuszach przedstawiono krzyż z dwunastu końców – modyfikacja krzyża czterech liter ALGIZ.

W skrajnych skrzydłach swastyki. Wydaje się, że mistrz pracuje na tym pierścieniu, staraliśmy się stworzyć potężny talizman.

runy

Rune Rod Słowianie uważana za znaczącą generator talizman. Symbolika systemu oszczędnościowego, który był używany przez naszych przodków, jest tkana z konkretnej dziedzinie energetycznej Ducha, który został utworzony w społeczności słowiańskiej. Spirit Zone to nasza egregore do której należy dana osoba. I składa się z obrazów bazowych, które wyrażają wszystkie znaczenia, które są ważne dla naszej kultury. Ten obraz Dazhdbog (Płodność-Good) obsługuje (Ojczyzna), kradzież (prawda-Fire), Bereginja (Matka Ziemia), Lely (Miłość), symbole Drogi, siłę i spokój. Te obrazy są nasze ogniwo dzienny z jej historii, naszego ducha, ochrona.

Rune Świat

Tak więc kontynuować naukę słowiańskie runy pręta. Wartość, opis i ich interpretacja wiedzieć wszyscy. Rune of Peace – znakiem Białego Boga, który jest jednym z skomplikowanych obrazów mitologii słowiańskiej. W Germańskiej Futhark Mádr nosi nazwę ( „człowiek”). Poganie wierzyli, że człowiek jest obrazem Boga, Jego wcielenia.

Formularz charakter belbogs identycznym wyglądzie śmiertelny stoi z podniesionymi rękami do nieba i sylwetki Drzewa Świata. Ten symbol oznacza boskie wnętrze człowieka, który posiada wieczne Wiedza i Życie, a także coś, co należy do Nieba. Wiadomym jest, że słowo „pokój” w językach słowiańskich oznacza również społeczności, płeć – środowisko, w którym zastosował się do nakazu.

W stosunku do magicznego świata listu jest ochrona, ochrona bogów światła. Runicznego niemieckie szeregi zawartość tego znaku jest częściowo przesyłać pisma i ALGIZ Mannaz i wygląd białej Boga Słowian uważany bezpośredni równolegle z obrazem Boga HEIMDALL Skandynawów, którzy w starożytnych tekstach tzw Białą Ace. Heimdall jest strażnikiem porządku, który strzeże granic najbardziej z siłami Chaosu inwazji.

Rune czarnobóg

Wyciora runy znane od dawna. Co jest literą czarnobóg? Jeśli belbogs symbolizuje siłę zmierzającą do świata bezwarunkowo, runy czarnobóg – motorów wszechświat do chaosu. Głupie tie czarnobóg zła i biały bóg – z dobrem. Oddziaływanie sił odśrodkowych i dośrodkowych jest istnienie świata.

W Boskim planie polaru czarnobóg pokazuje Bożą Pagliacci, Trickster Boga i Jester Bożą, zawsze walczą ze strażników porządku i stale narusza granice wyznaczone przez bogów Zakonu. Jeśli chodzi o ludzi, to jest oznaką Cienia – archetyp nieświadomości Junga, który jest zawsze w naszym lewym ramieniu i chichocząc, uwalnia nas od złudzeń i masek. Magiczne runy definiuje istotę przełomowej Witching okręgu, z dowolnego izolowanego systemu, upadku starych więzów.

Rune Alatyr

Wyciora jest runami szybkiego usuwania jednego ujemny i bloków. Rune Alatyr – symbol centrum wszechświata, oznaczony Światową Mountain. To oznacza początek i koniec wszystkich rzeczy. Jest znakiem obiektu, wokół którego obraca się walka czarnobóg i belbogs – siły Kolarstwo konkurencji chaosu i Zakonu. Ta runa reprezentuje prawo powrotu do punktu wyjścia i równowagi. Jest to kamień leżący w założeniem świata – to garść ziemi, podniesiony z dna bogów pierwotnego oceanu, z którego zostały stworzone było wszystko.

Centrum stałe imprezy i jej wieczne krążenie … Alatyr (słowiańska „pępek ziemi”, „ojcem wszystkich kamieni”) stoi na wyspie Buyan. Pod nią schował początek wszystkich drogach, a źródła wszystkich rzek. Tron i ołtarz, jest najwyższe bogowie, a ponieważ każdy ołtarz i tron tylko jego odbicie jest w środku świata.

Arcane ołtarz – kamień, na których można wykonać poświęceń. On oddaje istotę Alatyr kamienia, świat gór. Jest to święty obraz może posiadać tę runę.

runo Rainbow

Rune Rod i ich wartość nadal rozważać dalej. List jest symbolem Rainbow Road. Jest to niekończąca się droga prowadząca do Sura. To decyduje o jedności i walki i czarnobóg belbogs sił ognia i wody.

Ta droga to coś więcej niż zwykły ruch w czasie i przestrzeni. Jest to szczególny stan, i nadal doskonałe, od gwaru reszty, co jest związane z ruchem między chaosem i porządkiem. Przy drodze jest wynikiem i źródło, ale nie ma początku ani końca … „motto” z runami może być stary wyrażenie: „Czy to, co trzeba, co może przyjść.” Magia tego symbolu oznacza stabilizację ruchu, korzystnego wyniku skomplikowanych sytuacjach, pomoc w podróży.

Runa Potrzebie

runy ochronne Rod używane przez wielu czarowników. A co jest symbolem potrzeby? On interpretowany nieuniknione, los fałszu. Jest to oznaką Veles w obrazie niya (Wii) – bóg wszechświata Dolnej Navi.

Jest to symbol śmierci, ciemności, przeznaczenie, którego nie można było uniknąć, podziemnym vseszhigayuschego ognia. Jest to znak, ze wstydu, przymusu i ograniczeń. Runo jest zakaz wypowiedzenia jakiegokolwiek działania, fizyczny dyskomfort, obligacje, które kajdany ludzki umysł, zamykając go z tym, co boskie, prawdziwego obrazu makrokosmosu.

Velez, jak Wii, jest straszny Bóg, spalone oczy wszystko żyje. On – czarnobóg, wstawanie pustkę poprok Road i mroki niewiedzy. Sacred esencja runy – pożar Wii, przykuty, nie dając światło.

Ale musimy pamiętać, że siła czarnobóg wdraża Kolovrat Szlak. W rezultacie, łańcuch ciemny płomień Wii będzie oznaczać tylko test, obiecując Homage a nie przeszkodę na drodze.

Rune Krada

Jeśli wiesz, co runy ochrona Roda, że nie będzie to łatwe, aby chronić swoją rodzinę przed różnymi niespodziankami życia. Wiadomym jest, że „Krada” – słowiańskiego słowa, a to oznacza ofiarny płomień. Krada znak – symbol ognia, zbliżona do niemieckiej pisowni i Gebo Kano.

Płomień jest darem od bogów i moc urzeczywistniającym świętą przestrzeń w środku. Ta postać runa i aspiracji trendy. Oznacza to, że, podobnie jak w tradycji nordyckiej czasownika, zawsze było związane z realizacją zamierzeń.

Jednak realizacja projektu nie zawsze jest ujawnienie go światu. Dlatego list Krada – to także symbol ujawnienia, utrata zewnętrzna, powierzchowna, pieczenie w płomieniach ofiar.

Dla magów runa Krada środków oczyszczania, wykonania i realizacji plan uwalniania.

Rune Treba

Nie wiem co Rune Rod? jego obraz może powiedzieć wiele. Słowiańska Rune wymaga, jako Niemiec i podobnego listu Teyvaz, jest symbolem Ducha Warrior – chodzenie na drodze do Sura.

Sakralna zawartość wymaga symbolem jest ofiara, bez którego nie jest możliwe do realizacji zamierzeń na drodze. Tutaj idea ofiary jest interpretowane jako ofiarę samego jako dar. Duch wojownika – kto na Drodze do Alatyr promieniowania płomienia wyrzeczenia wygrywa ponure kajdany świadomości i zajmuje poświęcenia.

Rune of Strength

Jak Rune Rod? Zdjęcie symbolu prowadzi do pewnych refleksji. Rune jest związane z siłą integralności majątku Warrior. Siła w dziedzictwie Nordic oznacza nie tylko możliwość zmiany Imperium Celestial i siebie w nim. Ona wskazuje podążać ścieżką dar, wolność od więzów świadomości.

Jest to symbol zwycięstwa, za Wojownik Spirit zyskuje siłę tylko po pokonaniu siebie i będzie w stanie zerwać kajdany pamiętać, poświęcając się dla dobra zewnętrznego uwolnienia ich wewnętrzne i święte istoty Ya

Sage określić tę runę jako symbol zwycięstwa, moc i integralności. To pomaga wyjaśnić sytuację i trąca do właściwej decyzji.

Rune of Wind

Wiadomym jest, że wartość Rune Rod Słowian nie jest taka sama jak innych narodów. Rune of Wind, na przykład, należący do słowiańskiego boga mądrości i magii, władzy i bogactwa – Veles. Ten Duch runa i Vedaniya, wspinając się na szczyt. Ponadto, jest to wola i inspiracji, zarówno magiczne i poetycki.

Wiatr polaru schematycznie jak podwójny symbol Warrior Spirit. Nie bez powodu. Wszakże, jak litery wymagają prototypu Wojownik okazji, jak znak na wietrze – prototyp św Maga. W święte dziedzictwo Wiatr jest zrównoważony sposób magiczną moc uduchowionego, jest połączony z elementem powietrza.

Na poziomie magicznym wiatrem symbolizuje moc burzy i magicznego kręgu i emocjonalnego – twórczego szału i inspiracji. Na wydarzenie poziomu wiatrowa Rune – boskiej sztuce, wszyscy ci bez końca połączone ze sobą i wydają się być losowe zdarzenia, odtwarzając wieczny taniec Śiwy-Veles.

Rune Keeper

Słowiańska Rune Rod ma wiele celów. Opiekun w dziedzictwa słowiańskiego – mitologicznych postaci kobiecej, połączony z lądem i początku do obrony. W przedpotopowego świata zamiast Bereginja istniał Makosh (Bogini Matka).

W związku z tym, że jest to znak Bogini Matka, Veda i los wszystkich żywych istot, i płodności. A jednak jest to runa życia i śmierci. Oznacza to również bogactwo i dobra, jak bogini Mokoš – żona Veles Boga.

I właśnie jako symbol wiatru, zaloguj Bereginja oznacza wytrzymałość, ale nieco inaczej. Ten potężny i ciężki Siła Ziemi, który wyświetla obraz samego Wielkiej Bogini.

Rune Houde

W każdej gałęzi indoeuropejskiej dziedzictwa Lingam (symbol męskiego członka) jest związany z żyznej twórczej siły zmieniającej się chaos. Ta ognista energia zwana XPH Słowian i Greków – Eros.

Jest to nie tylko moc spalania miłości, ale również pasja do życia, moc łączenia kontrastów nawożenia pustkę chaosu.

Rune Lelia

Co o runy Lola? Lel (dess tego znaku) była córką Greatmother czczony i słowiańskich. Symbol jest związany z elementem wody płynnej i dziennym w strumieniach i sprężyny. W czary, ten znak oznacza intuicję, wiedzę poza umysłem, a także przebudzenie wiosny i płodności, radości i kwitnienia.

list rock

Skała znak – Runo niezamanifestowany transcendentalny Duch, który jest początkiem i końcem wszystkiego. Magee Ten symbol jest używany do inicjacji sytuacji lub przedmiotu niepoznawalne. Kiedy zgadywania ten znak wskazuje, że zacząć działać nieodgadniony, większą moc, a zmiany nie można przewidzieć.

wsparcie symbol

Rune wsparcia – jest to znak bogów Rune podstawy Wszechświata. Reliance jest szamańskie drzewo lub słup, na którym czarownik wędruje do nieba. Dla magów, ten list oznacza nabycie solidnym fundamencie, wsparciu bogów, stanie twierdza i męstwa.

Rune Dazhdbog

Dazhdbog list pokazuje korzyści wszystkim zrozumienia tego słowa: radości, miłości, towarzysz, do bogactwa materialnego. Najważniejszą cechą tego boga jest starożytny kocioł niewyczerpane bogactwo lub róg obfitości.

Dazhdbog symbol przedstawia masę prezentów płynącej rzeki niezawodny. Oznacza to nabycie, oferując najwyższy, dodawanie lub otrzymania czegoś, dobrego samopoczucia w ogóle, pojawienie się nowych relacji, a także pomyślne zakończenie każdej firmy.

Rune Perun

Perun – bóg piorunów Nordic, ochrona osób i twórcy światów, zachowując prawdę i porządek ofensywnych sił Chaosu. Perun runa symbolizuje siłę, witalność, moc i męską prostoliniowości.

Kiedy wróżby symbol może oznaczać pojawienie się potężnych ale ciężkich pierwiastków, zniekształcający firmy z ziemi i dać im dodatkowy wzrost energii. Ten symbol oznacza również osobistej mocy, ale na negatywne okoliczności – nie będzie obarczony mądrości.

Jest to również ochrona bogów Chaosu, od śmiertelnej wpływem fizycznych, psychicznych lub innych sił destrukcyjnych.

Nie polaru

Rune Rod – opiekun wbrew wszelkim przeciwnościom. List tam – symbol Alive (życie), zmienność naturalna i istnienie mobilności, do martwego spoczynku. Wyświetla świętą siłą, że ziemia powodować soki płynąć szybciej wzdłuż pni drzew, trawa rośnie i krew – w ludzkich żyłach szybciej na wiosnę. Jest znakiem światła i światła witalności, pragnienia przepływu wszystkich żywych istot.

Nie rune magowie związane z odnową, wzrostu, samo życie.

Rune Źródło

Dla właściwego zrozumienia Istok znakiem musi pamiętać, że w nordyckiej tradycji lodzie – jeden z oryginalnych elementów twórczych, który symbolizuje siłę, sam ruch w bezruchu, potencjalność.

Kiedy runa Źródło numerologii oznacza stagnację, kryzys w sprawy. Należy jednak pamiętać, że stan oblodzenia, brak ruchu, zawiera potencjalną siłę ruchu i rozwoju. Jednakże, ponieważ aktywność jest potencjalnym zastoju i zamrażania.

Typy runy

Rune Rod i Makosh mają małe różnice. Wcześniej pisma zostały podzielone na trzy części. Pierwszy rodzaj jest obecny znaków pisma. Drugi znak Makosh dzisiaj nazywa ligatur i ich uzupełnienia znaków. Inne Rune Mary – są one tajemnicą do dnia dzisiejszego.

Rune Rod nie używać go dziś ponownie umysł ludzie są zatrudnieni. Litery Mokoš były używane w razie potrzeby. Runes Mara uznać proroczy i mogą być wykorzystywane przez tych, którzy mieli prawo. Ten skradziony był tajemnicą, a zatem góra na Ziemi stało. Dzisiaj źli ludzie używają tego tajnego i niekończące się problemy z nim.

Ziemia jest żywa i mówi do niej można tylko cecha języka, gdyż przecina rozumie. Znajomość tych cięć tego co zwykłych ludzi. Zwykły człowiek ukradł i otrzymał moc. Wiedza podana na Ziemię, aby ją chronić, a nie chwalić siebie.