523 Shares 1727 views

Straszna historia Sclendera. Historia pochodzenia szczupłego

W dzieciństwie każdy bał się jakiegoś potwornego potwora, który mieszkał w chiffonier, szafce, szafie lub pod łóżkiem i zawsze czekał na chwile, by złapać dziecko i pociągnąć go gdzieś do jego siedziby. W dzieciństwie o tym potworze narodził się wiele opowieści i strasznych historii. Czas mija, człowiek dorasta, a wszystkie jego obawy pozostają w dzieciństwie.


Niedawno nowa historia horroru została przechwycona przez nastolatek – historię Smennej Meny. Wielu wie, że na większości zdjęć zrobionych w słabym świetle lub na tle drzew można znaleźć ten charakter.

Kto jest Smukły i jak on wygląda?

Niewiele osób wie, jak pojawiła się historia Smendu, ale, jak się wydaje, każdy wie, kto o nim słyszał. Wszyscy mówią, że jest to wysoki i bardzo cienki mężczyzna, ma nierealistycznie długie ramiona, które mogą być rozciągnięte. Czasami szczupły pojawia się z mackami wokół ciała. Na głowie nie ma włosów, a twarz nie ma oczu, nosa i ust, jest biała i gładka. Ubrał wysoki mężczyzna w strzechowym stroju pogrzebowym w kolorze czarnym, białą bluzę i krawat.

Czasem może być podobny bohater, ale trochę inny, ale to, co pozostaje niezmienne, jest takie, że szczupły jest bardzo wysoki i chudy.

Gdzie żyje szczupły i jak znalazł ofiary

Prawie każda opowieść o szczupłym mówi, że żyje w ciemnych lasach lub opuszczonych budynkach – można łatwo ukryć i polować na ofiary. Z reguły atakuje samotnych ludzi, a ich ciało nie zostało znalezione później. Choć wspomina się, że znaleziono kilka ofiar w lesie Steinmen nawalanym na drzewa.

Pomimo braku oczu i innych organów, łatwo znajduje swoje ofiary. Najczęściej są to dzieci, które idą daleko w las. To sugeruje, że ma dobrze rozwinięte zdolności telepatyczne. Smukły czuje, kiedy myślą o nim i przychodzą dla tych ludzi. Na kilka dni przed porwaniem zaczyna odwiedzać swoje ofiary w snach. Jedna z serii internetowych, która opisywała historię Smendu, dawała bohaterowi zdolność do zarządzania pamięcią osoby, wymazywania i edytowania, a także przekształcania ludzi w lalki i zarządzania nimi.

Jak skinny człowiek

Całą osobę powstał latem 2009 roku w ramach jednego z konkursów na forum Coś Okropnego. Zgodnie z warunkami konkursu o zwykłe fotografie realne, trzeba było zrobić coś paranormalnego, przerażającego przy pomocy edytora graficznego. 10 czerwca 2009 r. Jeden z użytkowników forum opublikował 2 zdjęcia czarno-białe, na które fikcyjny bohater szuka dzieci i nazwał swojego bohatera "Cienkim Człowiekiem". Twórca zauważył, że jego charakter został całkowicie wynaleziony, a materiały fotomontażowe wykorzystano w formie zdjęć ludzi z internetu i wizerunku wysokiego mężczyzny z obrazu "Fantasy", który pojawił się na ekranach w 1979 roku.

Niektórzy uczestnicy tego samego konkursu zauważyli, że historia pochodzenia Slendera ma inne korzenie i są związane z mitologicznym charakterem Der Großmann. Jeśli pójdziesz głębiej w historię, znajdź odniesienia do niej w około 9000 pne. E., gdy rysunki zostały pozostawione na skałach w jaskini Serra da Capivara (jaskinia znajduje się w parku narodowym położonym w północno-wschodniej części Brazylii). Te rysunki przedstawiają długą istotę, która prowadzi dziecko ręką.

Historia rodziny i miłości Thin Man

Wysoki mężczyzna był prawdziwy. O tym mówi kolejna historia Smukłego. A jego dziewczyna była zamieszana w jego śmierć. Chcesz wiedzieć, jak to było?

Ten facet nigdy nie był popularny w szkole, a ostatecznie został wyrzutkiem. Jego matka przyprowadziła go z całą surowością, chociaż była związana z prostytucją. Wraz z mężem (ojcem szczupłym) rozpadła się, gdy dziecko nie było jeszcze rok. Matka nie chciała liczyć się z nowoczesnością. Zmuszona wszędzie wszędzie, poza domem, szarpana, szczupła, garnitur z krawatem i białą koszulą. Do pewnego czasu chłopiec nie dbał o to, co chodzić, ale później zaczął zauważać wyśmiewanie i niepokój związane z jego ubraniem, od rówieśników, nauczycieli, a nawet zwykłych przechodniów na ulicy.

Poza tym nie tylko jego ubranie czyniło go niezwykłym i dziwnym. Facet usłyszał jakieś głosy, a jego ciało było pokryte mnóstwem moli, które czasem zepsuły się ze strasznym bólem. Z czasem był przyzwyczajony do tego bólu, a nawet nauczył się go cieszyć.

Niezwykłość tego faceta zirytowała wielu i wzbudziła wstręt i pragnienie go zabić. Jedna z dziewcząt, która naprawdę lubiła Slendermana, opowiadała o swoim pragnieniu, aby nie zobaczyła go więcej dla swego przyjaciela i postanowił zabić tego faceta, aby nigdy więcej nie pojawił się ludziom.

Facet był w ścisłym garniturze w lesie, kiedy wracał do domu i ciężko bił. Później został wciągnięty do zamkniętego, zatęchłego pokoju, gdzie dziewczyna go pieściła, a przyjaciele szydzili z niego, łamiąc kości. Pod koniec zastraszania z ciała odcięte zostały krety wraz ze skórą. Ten facet nie wytrzymał takiej męki i umarł.

Potem jego duch pojawił się.

Czy szczupła rzeczywistość czy fikcja?

Aby zrozumieć, jak i gdzie pojawia się bohater jest bardzo trudny – nie ma konkretnych informacji o tym, jak pojawiła się historia szczupłego. Ale że niektórzy ludzie wiedzą na pewno, że istnieje. Smukłe porwały dzieci, a naoczni świadkowie mówią, że widzieli go na krótko przed zniknięciem dzieci. Rodzice zauważają, że w przeddzień zniknięcia dziecko opowiadało o niezrozumiałym, wysokim, cienkim stworzeniu, które było mu w koszmary. Historie dzieci były uważane za nonsens i fikcję, ale dopiero wtedy, gdy zniknęły.

Przywołaj Smukły

Pomimo faktu, że straszna historia o smutku w większości powoduje strach, niektóre odważne dusze próbują wywołać ducha Wysokiego Człowieka. Aby zadzwonić do szczupłego, potrzebujesz:

  • Arkusze papieru – 5 szt.
  • Pióro lub ołówek;
  • Pokład kart;
  • Taśma samoprzylepna i klej.

Najlepszy czas na rozmowę Slender to głęboka noc, około 3 godzin. Z pomocą tych prostych przedmiotów można przywołać jego ducha.

Rysunek jest rysowany na każdym arkuszu. W tym celu nie trzeba być doskonałym artystą, wystarczy rysować, aby szczuple zrozumieć, co jest opisane na papierze.

Niezależnie od tego, czy warto wezwać ducha, każdy decyduje, ale zanim to zrobisz, warto pomyśleć ponownie. Nagle, czy szczupły naprawdę istnieje?