326 Shares 2832 views

Lalka Voodoo – magia własnymi rękami

Coraz częściej mężczyźni i kobiety są zainteresowani innymi siłami świata. Popularne klapy, zaklęcia, rozmowy z duchami i tak dalej. Magiczne usługi są bardzo dużo. Dzięki temu możesz traktować jak profesjonalnego maga i spróbować zrobić sobie. Oczywiście jest to bardzo niebezpieczne, ponieważ czarna magia żarty są złe. Jednak w praktyce udowodniono, że lalka voodoo jest stosunkowo bezpieczną rzeczą, która pomoże zrealizować Twoje plany. I to jest dokładnie to, co jest potrzebne w rozpaczliwych sytuacjach. W ten sposób zwabić osobę opisano w utworze grupy Gniazdo "The Voodoo Doll". Być może wszystko to nie jest pustym frazą. Jak sam zrobić lalkę voodoo? Wszystko nie jest takie trudne, ale musisz zrozumieć i zrealizować swoją odpowiedzialność.


Aby zrobić lalkę voodoo, potrzebujesz:

– dwie gałęzie (jeśli lalka żeńska, trzeba wziąć gałązkę kalibru, brzoza, wiklina lub olcha, a jeśli jest męska, lepiej szukać gałęzi dębu, klonu lub jesionu);
– deskę, na której będzie przygotowana lalka voodoo;
– deska do ramy;
– szpagat;
– specjalny (lepszy porcelanowy) pojemnik na wosk, jak również do jego ponownego przetworzenia;
– igłę i gwint;
– mocny i niezawodny klej;
– kule, bandaże, guziki, łańcuchy;
– osobisty przedmiot osoby, nad którą będzie wykonywany rytuał.

Instrukcje dotyczące tworzenia lalek voodoo

Krok 1

To musi być zrobione w pełni księżyca. Koniecznie musicie dostroić się do fali i wyobrazić sobie wizerunek pożądanej osoby. W Twoich rękach odczuwasz energię. Następnie można przejść do samego procesu. Możesz również słuchać melodii w celu dostosowania do odpowiedniej harmonii, na przykład utworu "Voodoo Doll" (Slot).

Krok 2

Najpierw musisz uzupełnić szkielet lalki. W tym celu weź dwa drewniane deski o odpowiedniej wielkości, mocno przymocuj je nicią. Aby pracować z ramką, każde drzewo zrobi.

Krok 3

Na łaźni wodnej lub w mikrofali stopić wosk, dokładnie wymieszać. Następnie ostudź i przejdź do następnego kroku.

Krok 4

Wytnij głowę z wosku na przyszłą lalkę voodoo. Jeśli to trudne dla ciebie, weź szef innej lalki jako podstawę. Ale, oczywiście, pierwsza opcja jest korzystna. Potem włóż włosy osoby, którą złocisz do wosku. Po tym, jak materiał stanie się twardy (trzeba poczekać około czterech godzin), sprawdź włosy stałe. Musi siedzieć mocno na głowie lalki.

Krok 5

Teraz możesz pracować bezpośrednio na twarzy. Na przykład oczy można wyciąć za pomocą ostrza lub nacisnąć za pomocą drążka. Możesz także używać kulek, przycisków itp. Zamiast oczu.

Krok 6

Po pracy na ciele i twarzy, poczekaj, aż wosk całkowicie się ochłodzi. Przejdź do rzeczy lalek voodoo. Zamontuj potrzebne paski tkaniny na ramionach w postaci "X", czyli na krzyż, i przymocuj sznurkiem do pasa. Założyć szczelnie tulejki nici.

Kolory odzieży

Pamiętaj, że kolory ubrań również mają swój własny symbolizm. Na przykład żółty oznacza sukces i atrakcyjność, poczucie zaufania; Biały – ochrona i pokój, zdrowie, czystość i szczerość; Różowy – miłość, poświęcenie, szczęście, przyjaźń, zjednoczenie; Czarny – smutek, potrzeba, choroba, kłótnia, złe oko; Brown – indecisiveness, wahanie; Niebieski – miłość i czystość; Zielony symbolizuje również pieniądze, zysk, bogactwo, dobrobyt, szczęście i odrodzenie.