614 Shares 9924 views

SsangYong Rodius – wyjątkowo przestronny pojazd terenowy

Brytyjski projektant Ken Grinli zaprojektowany korpus samochodu Ssangyong Actyon, według wielu, że był pod niezatarte wrażenie na wyglądało radzieckiego księżycowego łazika. Plotka głosi, że konstruowanie zwiększoną minivan teren Ssangyong Rodius, próbował dokonać jacht w auto folią. Uzyskana struktura przypomina minibus-trasformer, które mogą być w ruchu, aby dostać się do tylnej czwartym rzędzie siedzeń, który uderzył mankiety szalał dzieci. I wygląda jak rozciągnięty długi Ssangyong Kyron, który jest z tyłu, opadający od rozciągania spawanego przeszklonej kabinie strzelać z prześladowców. Mimo, żarty, dowcipy, a samochód był przestronny, elegancki i przyciągający wzrok od kolegi tłumie.


Na początku 2013 roku nowa wersja SsangYong Stavic (tzw Rodius, który jest sprzedawany w Australii i niektórych innych krajach) został pokazany na Geneva Motor Show. SsangYong Rodius 2013 release był bardziej kanciasty, ale nie najmniej, opływowy kształt, podobny do klasycznych amerykańskich samochodów dostawczych rodzinnych dla wyjazdów turystycznych. Ciało samochód jest wyposażony w cztery rzędy siedzeń, które produkowane 7,9 a nawet 11 miejsc dla pasażerów. Przez proste manipulacje wkrętaka może być przekształcona w trzech podkładów lub bagażnika nawet w objętości 3240 litrów.

Właściciele, którzy zdecydowali się na zakup samochodu w Rosji i WNP, trochę. Ale to są ludzie z aktywnego trybu życia, a ich reakcje zawierają wiele interesujących spostrzeżeń. Po pierwsze, właściciele Ssangyong Rodius jest bardzo imponująca roadholding tego samochodu. Nawet w mokrym śniegu, w obecności śniegu zaspy kierowcy mogą poruszać się pewnie i zachować wybrany kurs. Po drugie, satysfakcja zwiększa przepuszczalność SsangYong Rodius na poziomie jakości SUV. Rama konstrukcja, zmniejszenie transmisji i napęd na wszystkie koła pozwalają łatwo poczuć się w wielu krytycznych sytuacjach. Po trzecie, SsangYong Rodius posiada pojemną i łatwo Transformable wnętrze, sprawia, że jest łatwy do pokonania ewentualnych problemów biznesowych i turystycznych wycieczek. Po czwarte, samochód ma niskie zużycie paliwa minivan tej wielkości. Samochód silnika wysokoprężnego o objętości 2,7 litra podczas podróży i z powrotem Krym Jekaterynburgu (6600 km) wykazało średnie zużycie 9,6 litra na 100 km.

Od braki opinie Ssangyong Rodius wspomnieć ostrą zawieszenie, „pop-ass” (jeśli nie jest ładowany), „rozmowny” plastiku, szczególnie w tylnej części maszyny. Kierowcy skarżą się również słabych filarach i „dziobania” pod nosem gwałtownego hamowania i jazdy po wybojach. Samochód izolacja szumów – to też nie jest do par, aw rzeczywistości na długich trasach – jest krytyczna. Podczas transformacji kabiny do usuwania siedzeniu, odkręcić cztery śruby – i to również nie jest szczególnie entuzjastycznie. Kierowcy skarżą się na słabą tylną wizji i martwego pola w badaniu – z przodu.

Ogólnie jednak, SsangYong Rodius – tanie, niezawodne i bardzo wygodny samochód dla dużej rodziny, przyjaznej firmy lub małej firmie. W szczególności może on pomóc w przypadku chcesz wybrać się na wycieczkę do kilka rzeczy, które nigdy nie zostaną użyte.