268 Shares 8396 views

Gry na wesele – Zabawa na maksa!

Ślub – jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu młodej rodziny! I, oczywiście, zawsze chce, aby to było zabawne, łatwe i zajmie wielką przyjemność jak nowożeńcy, a zaproszeni goście. Od czasów starożytnych, istnieje wielka słowiańska tradycja przeprowadzić w różne gry i konkursy na weselu, angażując się w szalonych działań wszystkich gości.

Gry na wesele może mieć inny charakter: od najbardziej niewinne i zabawne, zwykle zaczynają się wieczorem, a kończąc zawody z erotycznym cieniu bliżej nocy (często zależy od ilości spożytego alkoholu!). Są one podzielone na kilka opcji:

– konkursy dla młodych;

– konkursy dla świadków;

– konkursy dla rodziców;

– konkursy dla gości.

Istnieje ogromna różnorodność zabawy i kreatywnych zadań, które mogą być wykonywane jako toastmaster lub mistrza noc poślubną i chłopaka do chłopaka lub każdego gościa. Najważniejsze jest to, że uczestnicy postrzegają wszystko, co dzieje się humorem i oderwał się na wszystkich cylindrach! Zawsze jest kilka osób w każdej firmie, które mogą sprawić cały tłum na nich i konieczne jest skupienie się na niektóre z wesela gier.

Gry rozgrywane są przez młodych.

Nowo wykonane mąż i żona mogą oferować takie ekscytujące zadanie – napisać „Welcome mowę” dla gości. Jednocześnie oferuje szereg słów, na przykład, domu, ręcznie, stół, samochód, wody, itp, powinny być zawarte we wniosku. Można wybrać słowo ciekawego. Biorą obroty na jednej kartce papieru napisane na wniosek, a kiedy słowa end napisane jest głośno czytać do innych sióstr. Okazuje się bawić!

Będzie to również interesująca trzymać konkurencję między mężem i żoną na zdolność dbać o przyszłość dziecka. Potrzebne będą dwie lalki i ubrania dla nich. Kto pierwszy dobrze się ubrać lalkę, wygrał. To zaskakujące, ale zwykle jest to kobieta!

Można również dowiedzieć się, kto jest pierwszy urodzony w młodej rodziny z gier na ślubie. Młody przynosi nieprzezroczysty worek, gdzie są zabawki dla chłopców i dziewcząt. Żuć zabawka wyciągnęli z pierwszych, urodzony.

Gry, które odgrywają rodzice.

Tutaj musimy być bardzo ostrożnym przy wyborze pracy, jak rodzice mogą różnie reagować.

Większość rodzaju konkursy i zabawy dla rodziców jest, aby „dowiedzieć się zięć” czy „córka dowiedzieć się,” gdzie rodzice głos powinien odgadnąć, który głos należący do swojego nowego dziecka.

Piękny konkurs, który nikogo nie pozostawi obojętnym, jest również taniec z rodzicami. Mother-in-law tańczy z synem i córka-in-law z. A muzyka może być zmieniony w trakcie tańca. Jeśli zrobić dobry wybór muzyki, konkurencja będzie wesołe zabawy.

Gry, które są odtwarzane z dala.

Konkursy i gry dla ślubu i przynieść więcej uzupełnić budżet młodej rodziny na rozwój. To może aktywnie pomagać zaproszonych gości. Ponadto, jest to zabawa, i nikt nie ma wątpliwości, że jest to dobrowolne.

Cudowny aktywność dla zwiedzających – (! Oczywiście za ich zgodą) aukcji, które można ustawić w wielu różnych drobiazgach nowożeńcy, lub jakiekolwiek inne drobiazgi jako pamiątki z wesela.

Poprawa sytuacji finansowej pomoże nowożeńcy i konkurs z wyborem przyszłej płci dziecka. Aby to zrobić, wykonaj suwaki, związać je z dwoma wstążkami (czerwony i niebieski), odpowiednio goście tam umieścić pieniądze na chłopca lub dziewczynki.

Gdy goście są dość napój i odpocząć, a także zapoznać się ze sobą, możliwość takiej gry zabawy na weselu jako „bajki”. Będzie to dotyczyć wielu gości, z których każdy przypisany do konkretnego znaku w bajce, i powinna ona odgrywać rolę zgodnie z charakterem jego charakteru. Fabuła opowiada lider, a znaki pokazują go z gestów i działań. W tym przypadku, prowadzący może wypowiedzieć się na temat działań zabawnymi postaciami. Oczywiście, opowieści o tekście, a także kostiumy są przemyślane wcześniej.