447 Shares 5956 views

Konkursy śmieszne Wesele: subtelności scenariusza i

Wszelkie ślub, niezależnie od statusu, powinno być zabawą, hałaśliwe i zapalające. Alkohol i dobre jedzenie to nie jest osiągnięty. Tak, i nudne po prostu siedzieć przy stole – a potem będzie chciał się rozgrzać, mieszają się i poznawać gości. To bardzo pomocna śmieszne konkursy – na weselach są wykonywane bardzo często. Dla nich jest mnóstwo scenariuszy, z których można wybrać najbardziej interesujące.


Konkursy śmieszne wesela: subtelności

Na weselu goście zazwyczaj gromadzą się w różnych kategoriach wiekowych. Punkt ten należy uwzględnić przy wyborze Toastmaster skryptu. Konkursy śmieszne wesela oznaczać zaangażowanie w działaniach wszystkich obecnych do zabawy dotknął każdego gościa. Z tego powodu, wszystkie skecze, gry i konkursy muszą być odpowiednie dla młodszych gości, jak również dla babć i dziadków nowożeńców. Jeśli nie uczestniczyć, albo przynajmniej oglądając te rozrywki powinny być dla nich interesujące. Jeszcze trzeba wziąć pod uwagę małżeństwa – młodych studentów miały już miejsce lub ludzi. Konkursy śmieszne wesela może zbliżają się, a dla innych, aby być nieodpowiednie. Po zdefiniowaniu rozrywki, trzeba zawczasu przygotować rekwizyty, umieszczonym na skrypcie. Może pomieścić konkursy jak toster i przyjacielem lub krewnym nowożeńców.

Śmieszne konkursy do wesela: Scenariusze

Konkurs „Dobra gospodyni”

Rekwizyty: 2 lalki i 2 grzebienie.

Uczestnicy: nowy mąż i człowiek z doświadczeniem w życiu rodzinnym. Celem konkursu: aby wykazać zdolność do prac domowych i opieki nad dziećmi. Zwycięzcą jest ten, którego sukcesy widzom jak wiele innych.

Opis konkursu

2 uczestnicy muszą najpierw obudzić swoje lalki, a następnie przeprowadzić ćwiczenia z nimi. Kontynuować konkurencji powinny być włosy czesanie, szczotkowanie i karmienie. Potem trzeba umieścić swoje „oddziały”, w celu zmniejszenia ulicę, aby grać, aby wrócić do domu nakarmić, rozebrać i włożyć do łóżka. Konkurs „prawdziwy mężczyzna”

Rekwizyty: Nie konieczne.

Uczestnicy: Wszyscy zainteresowani mężczyźni. Celem konkursu: aby określić najbardziej odporne i silne dżentelmena wśród gości.

Opis konkursu

Mężczyzna zawodnicy zapraszając panie na wolny taniec. W pewnym momencie prowadzący ogłasza im, że powinni zabrać swoich partnerów na ręce i dalej tańczyć. Jak można sobie wyobrazić, zwycięzcą jest ten, kto by trzymać ją dłużej niż jakakolwiek kobieta w ramionach pod akompaniamencie muzyki.

Konkurs „Zgadnij faworyta”

Rekwizyty: Nie konieczne.

Zaangażowany: panna młoda, panna młoda i 6-7 dziewczęta od liczby gości. Celem konkursu: sprawdzić, jak młodzi są świadomi siebie i można je znaleźć za pomocą dotyku.

Opis konkursu

Oczyszczenie zawiązanymi z chusteczką nieprzepuszczalnego materiału. Zaproszeni kobiety (w tym narzeczona) siedzi na krześle i zadać trochę gołe kolana. Nowy mąż czuje się tych części nóg, tak aby znaleźć ich zwężenie. „Rozcieńczyć” firma może być 2-3 faceci, które uczynią konkurencja jeszcze bardziej śmieszne. Następnie – wszystkie panny młodej.

Konkurs „Hen Speckled”

Rekwizyty: jajka na twardo gotowane danie.

Uczestnicy to kilka par, w tym młodego męża i żony. Celem konkursu: aby określić najbardziej zjednoczony para.

Opis konkursu

W centrum zapraszani są do 4-5 par, które mają stanąć plecami do siebie. Między łopatkami leżeli jajko, i umieścić na dnie miski. Uczestnicy muszą zatem pominąć jajko w misce tak, że nie nie pobilos nieładzie.

Bez względu na to, kto wygra konkurs, najważniejsze, że najbardziej śmieszne konkursy dla ślubem dać pozytywny nastrój i zdolność do zapamiętywania tego dnia przez długi czas.