716 Shares 3046 views

Smartphone "Lenovo A706": charakterystyka, zdjęcia, opinie

Urządzenia firmy „Lenovo” nie są tylko otrzymała uznanie ze strony użytkowników. Jeden z tych smartfonów jest tani-A706.

projekt

Dość często, firma przyczynia się do ich telefonów małe Najważniejsze cechy. Urządzenie „Lenovo A706” również nie jest bez niektórych gatunków korekcyjnych nudzić.

Przednia zmian nie są naruszone, trudno jest odróżnić od reszty telefonów, ale tylny panel ma błyszczącą wkładkę. Takie rozwiązanie znacznie rozcieńczony znudzony rodzaju serii „A”.

Ponadto wkładka zaobserwowano konkretnych zmian w urządzeniu. Korpus wykonany jest w całości z tworzywa sztucznego, a nie szczególnie wysokiej jakości. Podczas kompresji piski telefonów, sugeruje to, że jakość wykonania jest trochę zawodzi.

Plan i szczegóły nie zaskoczy człowieka już stoi „Lenovo” pojazdy firmowe. Wyświetlacz przylega do kamery, słuchawki, czujniki i kontroli.

Na tylnej stronie głównego aparatu osłoniętej naturalnie z lampą błyskową i logo firmy. Ponadto, dno jest głośnik. Znaczące zmiany w uzupełnieniu do wkładki nie jest przestrzegana.

Po lewej stronie „Lenovo A706” ma jack Kabel, a prawy – regulacja głośności. Na górze znajduje się przycisk zasilania, jak również wejście do szybkozłącza odłączyć 3,5 słuchawek.

Urządzenie dostępne jest w kilku kolorach: czarnym, białym i różowym.

pokaz

Urządzenie wyposażone o przekątnej 4,5 cala IPS matrycy. Jest to zupełnie wystarczy „Lenovo A706”, ale jakość samego wyświetlacza jest słaba. To nie wydaje się nieco na ekranie w 2013 roku otrzymał pozwolenie na zaledwie 854 x 480 pikseli. Odpowiednio, gdy widoczne pikseli, a psuje wygląd urządzenia.

Ekran zachowuje też nie lepiej. Nawet na największych zanika jasność ekranu. Nieznacznie poprawia wrażenie Mighty kąt widzenia, ale na całym ekranie jest słaba.

nadzienie

Powszechnie stosowany w chińskich maszyn procesorów MTK został zastąpiony przez Qualcomm. Lepiej lub gorzej niż dla „Lenovo A706” trudno powiedzieć. Każdy procesor ma swoje zalety.

Wydajność smartphone jest dość dobry dla budżetu „Lenovo A706”. Funkcja prędkość procesora – 1,2 GHz. Pozwala ona konkurować z nowszymi urządzeniami tanich.

W zasadzie wszystkie urządzenia farsz jest wysokiej sektora publicznego. RAM ma gigabajt i jest doskonałym wskaźnikiem dla smartphone, wyprodukowany w 2013 roku.

Ale pamięć wewnętrzna jest lekko prowadzi. Stwierdzono tylko 4 GB, biorąc pod uwagę koszty dla systemu wyniesie około 3 GB dostępne do użytku. Spośród pozostałych wniosków o uchylenie tylko 1 GB i 2 – na inne potrzeby. Takie rozwiązanie znacznie ograniczyć możliwość instalowania gier i wymiarowych oraz liczbę programów.

Nieco wygładza brak możliwości zainstalowania karty pamięci flash aż o 32 GB. Dzięki takiej objętości pamięci, użytkownik może być pewien, przy braku hamowania i problemów eksploatacyjnych.

bateria

Oświadczenie okres wykonywania pracy w ciągu 16 godzin są nieco przesadzone dla „Lenovo A706”. Objętość charakterystyki akumulatorów są następujące: tylko 2000 mAh. Biorąc pod uwagę ekran i całą maszynę farsz można oczekiwać około 5-6 godzin pracy bez dodatkowych opłat. W trybie czuwania, przy minimalnym użyciu, telefon może pracować dzień.

W ogóle, bateria telefon spełnia wszystkie potrzeby, ale można zastąpić go bardziej i wymiarowej analogowej, jeśli jest to pożądane.

system

Jak zawsze, „Android” urządzenia firmy „Lenovo” wykorzystuje opatentowaną powłokę. Urządzenie działa w wersji 4.1.2, który jest całkiem dobry jak na smartfona z ostatnich lat.

Większość programów zaawansowanych i nowoczesnych może nie uruchomić, jednak wybrać aplikacje na każdy gust od tego, co będzie. Gdy jest to absolutnie konieczne, aby mieć możliwość aktualizacji do nowej, choć wybór oprogramowania zostaną zredukowane do różnych zespołów.

powiązanie

Główną zaletą tego telefonu jest praca z wieloma kartami SIM. Oczywiście, trudno zaskoczyć kogoś tak wyjątkowego, ale w A706 jest wyposażony w dwa moduły radiowe.

Jest podłączony do dwóch modułów pozwalają Simcoe pracować jednocześnie. Na przykład, użytkownik będzie mógł nagle odbierać połączenia i korzystać z internetu.

Takie piękne godność jest obsługiwana przez więcej i pracy ze wszystkich użytecznych funkcji komunikacyjnych. Szybko podłączyć urządzenie do nawigacji GPS, obecność Wi-Fi i Bluetooth wersje smartfonu z tłumu.

dźwięk

Urządzenie posiada dobrą jakość dźwięku dzięki wykorzystaniu Dolby Digital Plus z prefiksem. Jakość jest naprawdę lepiej w słuchawkach i głośnikach.

Oczywiście, przy porównywaniu dźwięk A706 i uznanych liderów muzycznego „chiński” przegrywa. Ale doskonale do przyjęcia dla Androida budżetu.

produktywność

Niniejszy nadzienie może wydawać się dość przeciętne, ale telefon daje się dobre wyniki. Brak pamięci RAM lub szybkości przetwarzania nie jest. Urządzenie elegancko i bezproblemowo uruchamia średnio wymagających gier i aplikacji.

kamera

Kiedy somke z „Lenovo A706” zdjęcia okazują się całkiem przyzwoity, ponieważ rozdzielczość 2592 x 1944 nie jest złe dla modelu budżetowego. Nawet trochę zaskakujące, że komora posiada 5 megapikseli, ma taką jakość.

Oczywiście, nie bez wad: filtr szumu odrzucenie pozbawia obraz drobnych szczegółów.

Urządzenie posiada i frontalka, ale szczególny zachwyt bo to nie możliwe. Najprostszym kamera wideo bez dodatków.

Opcje

średnia podaż. Kupujący będzie zobaczyć pudełko, właściwie „Lenovo A706”. Instrukcja, słuchawki, zasilacz sieciowy, kabel USB i karta gwarancyjna być dołączone.

godność

Wśród zalet urządzenia Chcę podkreślić obecność modułu radiowego, który pozwala na pracę z wieloma kartami.

Należy również zauważyć, dobrą nadzienie do maszyny budżetu. Łącznie te zalety sprawiają, że A706 to doskonały smartfon do pracy.

Na marginesie można zauważyć, i zabawny design, trochę wyróżnia smartphone z tłumu. W rzeczywistości, wszystkie zalety tego i koniec.

braki

Wady na telefon o tę samą kwotę. Obejmuje to wyświetlacz o słabej rozdzielczości takiej przekątnej i średniej pojemności akumulatora.

Inne drobne błędy będą komór i ilość małych pamięci wewnętrznej.

Zauważalne wadą jest słaba urządzenie montażowe. I skrzypienie obudowy z tworzywa sztucznego może odstraszyć kupujący i są podatne na wyborze niezawodną jakość telefonu.

opinie

W pewnym momencie ludzie docenili urządzenia. Jeśli chodzi o „Lenovo A706” opinie były w większości pozytywne. Biorąc pod uwagę, że smartfon wydany w 2013 roku, stosunek kosztów i funkcjonalności zadowolony wielu.

To było niezadowolenie, ale w większości przypadków, problem był w szczegółach. Niektórzy właściciele nie pasował do małej objętości przechowywania lub jakość wyświetlacza.

Teraz, wraz z pojawieniem się urządzeń ustalonego budżetu, mniej ludzie mają tendencję do faworyzowania A706. Najprawdopodobniej tendencja ta opracowała powodu niezbyt zaawansowanym aparatem a znudzonym spojrzeniem serii urządzeń „A”.

wniosek

Aby ustanowić swoją własną opinię na temat „Lenovo A706” przeglądu nie pomoże. Po tym wszystkim, aby dojść do pewnych wniosków mogą być odczuwalne i sprawdzenie urządzenia sobie tylko.

Warto zauważyć, że wartość jednostki uzasadnia jego całości. Do codziennego użytku, a najbardziej wymagających użytkowników funkcji telefonu trzeba być bardzo pomocne.