342 Shares 7078 views

Telefon z dobrym aparatem: 4 najlepsze modele z liderów rynku

Obecnie istnieje kilka, które mogą zaskoczyć obecność kamery w telefonie komórkowym. Jednak jakość zdjęć wykonanych przez tego telefonu z aparatem, pozostawia wiele do życzenia. Ziarniste i ciemne, nadają wyjątkiem osobistego archiwum. Ale wraz z rozwojem technologii coraz więcej producentów oferuje klientom telefon z dobrym aparatem. Oczywiście, jest to wygodne, aby zawsze mieć pod ręką dobry aparat do codziennego fotografowania. I choć profesjonalny sprzęt do jego możliwości telefonów komórkowych daleko, nadal zwykle „mydło” będzie go zastąpić. Ale dla większości ludzi jest to za mało.

Wybierając telefon z dobrym aparatem

Produkty że to, czy firma jest inna od siebie? Na co zwrócić uwagę przy wyborze telefonu z aparatem? Jakie dodatkowe opcje pomogą poprawić jakość zdjęć, a co będzie całkowicie bezużyteczne? Te pytania zadawałem sobie pytanie, kto kiedykolwiek myślał o zakupie jest to telefon z aparatem fotograficznym. Po tym wszystkim, na półkach większości sklepów i sklepów w technologii cyfrowej, można znaleźć wiele modeli z wbudowaną kamerą. Najbardziej popularne wśród nich – to iPhone 4S, Sony Xperia S, Samsung Galaxy i Nokia Lumia. Rozważmy przypadek każdym szczególe.

Najbardziej znanym wszystkim tego braterstwa, prawdopodobnie będzie iPhone 4S. Nie tylko, że jest to telefon z dobrym aparatem (8 megapikseli), to nadal ma wiele dodatkowych opcji w celu poprawy jakości zdjęć, i robi wielkie panoramiczne ujęcia. Jednak jakość gotowych zdjęć iPhone jest nieznacznie gorszy od swoich konkurentów, ale można je edytować bezpośrednio na urządzeniu.

Bezpośredni konkurent iPhone jest, oczywiście, Samsung Galaxy. fanów Apple nawet powiedzieć, że Koreańczycy po prostu ukradł projekt i technologię z „Jabłoko”. Nawet jeśli tak jest, udało im się doprowadzić je do perfekcji i utworzyć nowy telefon. Samsung Galaxy wyposażony jest lampa błyskowa LED i oferuje szereg dodatkowych funkcji. Na przykład, to będzie bardzo przydatna okazja MultiShot i rozpoznawania twarzy. Jest poza tym, że nie ma już matrycę 8 megapikseli.

Najtańszy telefon komórkowy (z dobrym aparatem) z tych modeli – Sony Xperia S. Ale on nie jest w żaden sposób gorsze od swoich konkurentów. Po tym wszystkim, Sony – prawdziwy profesjonalista w tworzeniu kamer. W związku z tym, że telefon nie jest wyposażony tylko w potężny aparat i lampę błyskową LED zoom cyfrowy, ale również zdolna do filmowania w ciemności z dobrej rozdzielczości, z wbudowanym matrycy stosowanej w „lustrzanki” przez firmę Sony.

Ale w tym stylowy telefon z aparatem można nazwać Nokia Lumia. Jego konstrukcja uderzające natychmiast przyciąga uwagę. Ponadto, według twórców, ma do swojej dyspozycji jedną z najszybszych i najjaśniejszych kamer. Jednak rozdzielczość, która jest lepsza niż standard dla takich modeli – 8 megapikseli. Ale to jest doskonale zrównoważone przez obecność podwójną lampą błyskową i optyką Carl Zeiss.

Można argumentować, że każdy telefon z dobrym aparatem nie zastępuje aparat, ale rzeczywistość jest mówić, że jest inaczej. Oczywiście, dla profesjonalnych fotografów potrzebują profesjonalnego sprzętu fotograficznego i ustawienia osobiste. Wszystkie te szczegóły nie są tak ważne, jak zwykłych konsumentów. W związku z tym, na ulicy są coraz częściej postrzegane ludzi robienia zdjęć swoich znajomych, lub po prostu nadrukiem ciekawych momentów w telefonie. Po tym wszystkim, dziś różnica między zdjęć wykonanych z „pudełka mydło” i nakręcony na komórkę, prawie nie widoczne.