424 Shares 2691 views

Najpopularniejsze smartfony w Rosji

W rynku smartfonów, jak w każdej innej dziedzinie, nie są liderami i „przegranych” na popularności. Powód jest prosty: niektóre modele wyglądają o wiele bardziej interesujące niż inne. I nic dziwnego: Producenci stosują różne narzędzia (marketing, projektowanie, cena) w celu „hak” nabywcy, utrzymać się na rynku w czasach tak wysokim nasyceniu go. Niektórzy ludzie są lepsi w tym, ktoś – jest gorzej. W rezultacie, nie są popularne smartfony, która przygląda dużą liczbę ludzi, a tam jest mniej udane kopie, pozostałe gdzieś w cieniu.


W tym artykule opiszemy urządzenia, które cieszą się dużą popularnością w segmencie. To jest – najbardziej popularne smartfony z różnych kategorii. To oddzielenie klas dajemy w celu dokładniejszego scharakteryzowania rynku. Po tym wszystkim, widzisz, każdy model gadżetu ma swoją cenę, dlatego nawet najbardziej popularne smartfony z wysokiej wartości uzyskując mniej kupować, ale bardziej przystępne gadżety z powodu niewystarczająco wysoką siłę nabywczą naszych konsumentów.

Kryteria rozróżnienia

W tym artykule będziemy dzielić cały przemysł smartphone na 4 części: urządzenie budżet, klasa średnia, średnio-i najlepszych gadżetów. Jeśli mówimy o kategoriach liczbowych, rama jest podobny do poniższego: do 10 000 z 10 do 20, 20 do 30 i ponad 30 tysięcy rubli za pomocą jednego urządzenia.

budżetowy

Oczywiście, najbardziej popularnych smartfonów w tej kategorii są najczęściej sprzedawane, co do zasady, ze względu na niski koszt urządzenia. Sądząc po opiniach na elektronice stron, a także według statystyk opublikowanych na stronach mobilnych sprzedawców, przedstawicieli popularnych marek Samsung, Lenovo, Nokia i LG.

Samsung Galaxy Gwiazda Plus

W cenie 4500 rubli, model ten okazał się trafiony w sprzedaży na rynku azjatyckim, jak w krajach rozwijających się oraz w krajach WNP. Z jednej strony, gadżet jest bardzo przystępnej cenie (to jest w stanie konkurować z tanich chińskich smartfonów). Z drugiej – to marka Samsung, znany na całym świecie z wysokiej jakości swoich produktów. Są to dwa czynniki, które determinują wybór na korzyść Star Plus, uzupełnione przez ekran 4-calowy o rozdzielczości 800 480, przez obsługę dwóch kart SIM, a także wstępnie zainstalowany Android 4.1. Tak więc, na małe pieniądze gadżet wyposażony jest we wszystko co niezbędne. I choć nie ma nic zbędne.

Lenovo S660

Byłoby dziwne, gdyby „chiński” nie było na liście smartfony budżetowe. Rozważmy model Lenovo S660. To urządzenie jest klasyfikowany „Top smartfonów”, zarówno ze względu na jego cenę 9000 rubli, a ze względu na stylowy design (tylna okładka wygląda jak metal). Wciąż tu wytrwały bateria 3000 mAh, ekran HD jakości i wszystkie podstawowe cechy innych urządzeń Android (z systemem operacyjnym w wersji 4.2).

Nokia Lumia 530

Innym przedstawicielem „przystępnej” telefon, który następnie działa na systemie operacyjnym Windows Phone, – smartfon Lumia 530. Jego cena jest bardzo niska: tylko 4000 rubli. Za te pieniądze można dostać urządzenie z innym aparatem, kolorowy ekran projekt zabawny ciało (wykonane w jasnych kolorach, oczywiście firmowe Nokia). Ponownie, telefon można nazwać w tym praktyczne, ponieważ zajmuje 2 karty SIM. I zastanawiam się, dlaczego należy do „najbardziej popularnych smartfonów w Rosji”?

LG L90

Kolejny telefon najlepiej sprzedających się – jest to produkt koreańskiej firmy sprzedany za 9000 rubli. Jest preinstalowany Android 4.4 (jak widzimy, najnowsze wszystkim przedstawione w tym rozdziale). Tutaj nie ma prawie wszystko, co może być konieczne użytkownikowi: w 2540 mAh, potężny procesor Qualcomm-, potężny aparat 8 megapikseli.

klasa średnia

Postępując zgodnie z opisaną segmentu zawiera nasze telefony, które po cenie wyższej niż ich wydajności „sektora publicznego”, ale nie przekracza znak 20 tys. Należą do nich na przykład, gdy popularne smartfony z wyższych klas (jak iPhone 4S) i jego konkurent analogowy z systemem operacyjnym Android – Samsung Galaxy S4. Telefony te, które mają silną farsz techniczną, może również pochwalić się jako poważny obraz i projektowania, dzięki czemu są one nadal kupować i tych, którzy narażają się na ramach budżetu 20 tysięcy za sztukę.

Uzupełnione przez high-tech pary „ex-flagowy” urządzenie LG Nexus 5 i HTC One mini 2. Oba urządzenia oferują wydajne urządzenia i bardziej przystępne koszt 20 tysięcy rubli. Jednakże, zgodnie z kryterium procesora, pamięci RAM i baterii pojedynku pomiędzy wyraźnym zwycięzcą Nexus 5.

„Powyżej średniej”

Jeśli poprzedni rozdział opisuje popularność smartfonów, które wcześniej były na szczycie branży technologicznej, będących flagowym, w tym rozdziale prezentujemy urządzenia, które są teraz istotne na rynku: są nowoczesne ustawień wspierać prace zapotrzebowania masowej na rynku (dzisiaj) funkcje. To – popularne modele smartfonów, które nie są flagowe grać raczej niewielką rolę w jego składzie. W tym przypadku są one tańsze i bardziej dostępne, co wpływa pozytywnie na ich popularność.

Na przykład, weźmy przynajmniej Samsung Galaxy alfa. Urządzenie jest bardzo silny (ekran 4,7 cala z technologią HD, aparat 12 megapikseli, procesor Exynos potężnego i stylowego przypadku) – i to wszystko za 25 tysięcy rubli.

Ten sam numer jest inny przedstawiciel należący do grupy „popularnych smartfonów w Rosji” – LG G3. Urządzenie posiada kolorowy ekran QHD formacie aparat z autofokusem laserowej Qualcomm Snapdragon 801 jest przyzwoity procesor.

Wśród najbardziej zakupione pojazdy kosztować nawet 30 tysięcy, a także HTC One M8. Urządzenie jest wyposażone w wyświetlacz Full-HD, tak samo jak w LG, procesor dużej podaży RAM (2 GB). Oczywiście, to nie wszystkie popularne smartfony. Ocena może być przedłużony na czas nieokreślony, w tym w niej różne urządzenia chińskie (które, nawiasem mówiąc, istnieje duże zapotrzebowanie) przez Meizu i Xiaomi i Nokia Lumia 930 (wykonane w klasycznym przypadku i jasny wyposażony w potężny aparat, system operacyjny Windows Phone). Jest to również przestarzałe generacja flagowego Samsung Galaxy S5.

najwyższej klasy

Wreszcie dotarliśmy do szczytu najdroższych urządzeń. Jak można się domyślić, to obejmuje "Apple" produktów – Apple iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6S. Pierwsze kosztuje około 35 tysięcy rubli, następujące wzrosty cen do 37-42 tysięcy na kopię (w zależności od tego, gdzie chcesz je kupić). Oddzielnie scharakteryzować smartfony nie są tego warte – a więc jest oczywiste, że oni ucieleśniają najnowsze osiągnięcia olbrzymich firm ma stylowy wygląd i cały zestaw trendów w branży telefonii komórkowej w najbliższych latach.

W tej samej kategorii należą droższe gadżet Samsung Galaxy Note 4. Urządzenie jest oferowane do 37-40 tysięcy rubli, wyposażony jest w trzy gigabajty pamięci RAM, dostępnej z „inteligentnym” rysika i aparatem 16 megapikseli zdolnych do tworzenia wspaniałych zdjęć w każdych warunkach. Na rynku ten telefon jest ustawiony jako najbardziej technologicznie zaawansowanego wszystkim zaprezentowane w segmencie Android gadżetów.

Kolejny model, który zasługuje na miano jednego z najbardziej popularnych, wydany przez firmę Lenovo. To – Vibe Z2 Pro, dostępne dla 35-40 tysięcy rubli. Urządzenie posiada ściśle określone stylu metalową obudowę z krzyżem wygrawerowane na tylnej okładce. Dużej mocy 4000 mAh, lwia paszcza procesor 801, pamięć 3 GB i komory 5 do 16, a Mn (główny i z przodu, odpowiednio) – to jest aż do granicy techniki, które znajdują się na rynku. Jest to urządzenie i jest duże zapotrzebowanie w tej klasie cenowej.

wyniki

Jak widać, każdy z segmentów prezentowanych mają liderów, którzy są użytkownikami wyższe zapotrzebowanie niż ich konkurenci. To zależy od wielu czynników, ale najwyraźniej widział lidera sprzedaży, widzimy naprawdę najbardziej technologiczną i optymalną cenę urządzenia / jakości, który zasługuje na uwagę.