388 Shares 4675 views

Pisać listy do tablicy: Ustaw Mail iPhone

Jeśli kupiłeś sobie żadnej z linii produktów iPhone, wtedy na pewno chcesz wykorzystać maksimum swoich możliwości. Jedną z możliwości jest synchronizowane z serwerem pocztowym w celu wysyłania i odbierania wiadomości. Domyślnie ta funkcja nie jest dostępna, ale pomoże skorygować ustawienie na adres iPhone. Nie ma wielkiego – jesteśmy teraz stopniowo rozbierać proces.

Jak założyć e-mail

Po pierwsze, należy uruchomić aplikację Mail. Przejdź do ustawień i wybierz «Poczta, kontakty, kalendarze.” kliknij w wierszu „Add” w menu, które się pojawi. Teraz masz kilka sposobów, aby rozwiązać ten problem. Każdy z nich ma swoje zalety i wady.

Pierwsza metoda

Widzisz przed sobą listę usług elektronicznej, w pełni obsługuje iPhone. Jeśli masz konto w jednym z nich, to całkiem proste – trzeba tylko wybrać odpowiednią pozycję, a następnie wypełnij wymagane i intuicyjny linii wejściowej. Następnie atvomaticheskaya ustawienie na adres iPhone.

Drugi sposób

Jeżeli nie masz jeszcze konta e-mail, można go uruchomić. Najlepszym rozwiązaniem, naszym zdaniem, jest Gmail – e-mail od firmy Google. Jego interfejs jest prosty w obsłudze, dzięki czemu jest bardzo popularne wśród użytkowników.

Nie chcesz, aby otworzyć konto w jednym z proponowanych dostawców – a następnie wybrać pozycję „Inne”. W tym przypadku dla iPhone Konfiguracja poczty może potrwać dłuższy czas.

Aby rozpocząć, trzeba skonfigurować SMTP i POP3, które są używane dla aplikacji innych producentów może uzyskać dostęp do skrzynki pocztowej.

Różnych dostawców szczegóły mogą się różnić, ale istota jest taka sama – trzeba się zalogować do ustawień skrzynka pocztowa w Internecie i znaleźć punkt, w którym pojawia się słowo „SMTP” lub „POP”. Musi włączyć te protokoły, a także serwer pocztowy, aby pamiętać – musisz email setup na iPhone może być wykonane prawidłowo.

Teraz z powrotem do aplikacji poczty konfigurowania. Musisz wypełnić kilka pól wejściowych. Można wybrać dowolną nazwę pożądanego.

W kolumnie „Nazwa hosta” Enter adres, który został wymieniony w ustawieniach konta. Jako nazwę użytkownika należy podać adres swojej skrzynki pocztowej. W następnym polu wprowadź hasło.

Może masz jakieś podejrzenia – nie stanie, jeśli oszukańcze zajęcie rachunku i strat w związku z tym? Możesz być pewien: Apple jest producentem urządzeń na platformie iOS, gwarantuje bezpieczeństwo i poufność Twoich danych osobowych, w tym dostęp do danych do e-mail, więc konfiguracja poczty na iPhone nie pociąga za sobą żadnych przykrych konsekwencji. można bezpiecznie powierzyć swój e-mail do znajomego – tabletki lub hasło telefonu za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Gdy wszystkie pola zostały wypełnione, kliknij na przycisk „Zapisz”. Urządzenie może wykonywać pracę przez długi czas. Być może w trakcie tego procesu, pojawi się komunikat informujący, że wybrane konto nie będzie w stanie odbierać i wysyłać wiadomości. Zignorować i kontynuować synchronizację – wszystko będzie działać.

Gdy iPhone jest pełna konfiguracja, można bezpiecznie uruchomić Mail i pisać litery ze swoim ulubionym tabletki. Jak widać, jest to dość proste, aw rezultacie będziesz mieć dostęp do wiadomości e-mail w dowolnym momencie.