733 Shares 6250 views

Internet-księgowość "Moja firma": recenzje. Księgowość online dla małych i średnich firm

Stosunkowo pojawił się program partnerski o nazwie „My Business” niedawno w Rosji, którego głównym celem jest wdrożenie księgowości online. Produkt staje się coraz bardziej popularne, a podczas swojego istnienia już udało się przyciągnąć setki tysięcy zwolenników. Nie jest to zaskakujące. Po tym wszystkim, system jest w stanie zadbać o wszystkie rutynowe rachunkowości, a także zapewnić użytkownikowi odpowiedniego doradztwa i usług ekspertów.

O firmie

historia usługa o nazwie „Moja sprawa” rozpoczęła się w 2009 roku. Założył firmę dwóch biznesmenów pracujących w dziedzinie technologii IT – Maksim Yaremko i Siergiej Panow. Już w 2010 roku ich dziecko poczyniła tak znaczący wkład w rozwój rosyjskiego Internetu w dziedzinie „Ekonomii i Biznesu”, który został laureatem prestiżowej nagrody „Runiet”. W 2011 roku firma została uwzględniona w pierwszej piątce najbardziej obiecujących w kierunku „Expert online».

Dziś „Moja firma” – prawdziwy lider na rynku rosyjskim w dziedzinie rozwiązań chmurowych dla księgowości i zasobów ludzkich oraz dokumentu podatkowego. Pracownicy firmy, którego główna siedziba znajduje się w Moskwie, jest około czterystu pracowników.

zalety

Co oferuje księgowość online „Moja praca”? Komentarze użytkowników twierdzą, że usługa cloud pozwala im dosłownie kilka kliknięć, aby dokonać płatności podatków i składek, podejmują żadnych sprawozdań za pośrednictwem Internetu, tworząc aktów, umów, rachunków, faktur itd .. Ponadto, dzięki integracji usług z takich dużych banków rosyjskich jako „Promsvyazbank” i „Alfa-Bank”, „SDM-Bank” i „LOCO-Bank”, z fakturowania klienta automatycznie pobiera księgowości internetowej użytkownika „Moja praca”.

Konto osobiste, które mogą wprowadzić biznesmen za pomocą elektronicznego klucza, przechowuje i wyświetla wszystkie odebrane dane. W tym przypadku nie jest automatyczna dystrybucja przepływów pieniężnych przychodów i kosztów, oblicza wysokość podatków i tak dalej. D. To, co przyciąga przedsiębiorców księgowości online „Moja praca”. Recenzje właścicieli małych firm, szczególnie tych, którzy prowadzą własne raporty mówią, że to znacznie ułatwia pracę.

Do tej pory główne zalety usługi są na rynku rosyjskim:

– stosowanie trybu „jednego okienka”, czyli zjednoczenia w jednym miejscu wszystko, co jest niezbędne dla księgowych i kadrowych ewidencji;
– przejrzystości rachunków ze szczegółowym wyjaśnieniem każdej figurze, co wyklucza dodatkową kontrolę na kalkulatorze;
– wdrożenie profesjonalnego doradztwa, który oferuje swoim użytkownikom księgowych online „Moja firma” bezpłatnie;
– oświadczenia podawania w FSS, Federalnej Służby Podatkowej, Federalnej Służby Statystyki Państwowej i funduszu emerytalnego z pomocą Internetu, bez konieczności instalowania specjalnego oprogramowania.

Co jeszcze przyciąga klientów internetowych rachunkowości „Moja praca”? Opinie użytkowników podkreślają wygodę dostępną w systemie kalendarzowym podatkowy, który kontroluje taktowanie i ostrzega o dostawie i płatności raportów niezbędnych opłat z wykorzystaniem wiadomości SMS lub e-maile przychodzące e-mail. Ponadto, serwis, klienci mogą zapoznać się z trwającymi seminaria i samouczki wideo przez ekspertów, który jest dostępny i zrozumiały wyjaśnia w jaki sposób zarejestrować organizacja, księgowość, obliczenie podatku, dokumenty formacji na działalności gospodarczej i akta personalne, i tak dalej. D.

bezpieczeństwo

Jak poufne księgowości on-line „Moja praca”? Opinii ekspertów stworzyliśmy serwis twierdzą, że nie ma w ogóle na ryzyko utraty danych klienta. Wszystkie dokumenty w przekładni jest zaszyfrowany kod SSL używany w największych bankach. Ponadto wszystkie informacje o klientach są przechowywane na serwerze dedykowanym w Europie, a straty finansowe w pełni ubezpieczone.

pierwotne użytkowników

Dziś, zgodnie z obowiązującymi przepisami, firma może wybrać dla siebie jedną z wielu form organizacyjno-prawnych i systemów podatkowych. Jednakże, ze względu na obszerną listę początkujących przedsiębiorców, mają tendencję do wyboru:

– SP – indywidualną przedsiębiorczość;
– LLC – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością;
– organizacje typu non-profit – NGO;
– MUP – forma miejskiej jednolitego przedsiębiorstwa.

Dla niektórych organizacji działających księgowości online „Moja praca”? usługi są przeznaczone tylko dla Spółki i SP. Każdy kto jest zainteresowany w prowadzeniu ich spraw w ramach tego programu należy wziąć pod uwagę informacje już na etapie wyboru formy prawnej.

Istnieją różnice dotyczące Spółki i przyjęty system opodatkowania. Są tam tylko dwa. Jest wspólny system (OCHO) i uproszczony – (USN). Podczas pierwszego z tych organizacji powinny utrzymywać zapisy księgowe w swojej klasycznej formie. Taki reżim nie jest korzystne dla małych firm, ale duże organizacje nie mogą zrezygnować z niego. W ramach uproszczonego systemu opodatkowania, spółka ma mniejszy ciężar podatkowy. Tryb ten jest przewidziany przez prawo dla małych i średnich przedsiębiorstw i ma cztery odmiany: USN 6%, 15%, a UTII i UAT. Kim jest nowy księgowości on-line? Dla IP USN pierwszych trzech typów. System ten:

– „dochód USN”, gdy podatek jest płacony w wysokości 6% przychodów ogółem w okresie sprawozdawczym;
– „Koszty minus dochód” z zastosowaniem stawki podatkowej w wysokości 15% różnicy pomiędzy wpływami netto a wartością poniesionych kosztów;
– pojedynczy podatek od dochodu, którego przypisanej stawki są regulowane przez regulaminy komunalnych.

Jest też jeden podatek rolny (UAT). Jest on stosowany w organizacji sektora rolnego. Jednak program „Mój przypadek” nie działa w tym biznesie.

koszty usług

Których płatność za swoich klientów „Moja firma” (księgowość online)? Taryfy dla usług innej usługi. Są oni wybierani przez każdego użytkownika indywidualnie i zależy od wymagań produkcyjnych i możliwości finansowych. Na przykład w Internecie rozliczania indywidualnych przedsiębiorców działających bez pracowników, będzie kosztował 333 rubli miesięcznie. Jest to najtańszy Plan taryfowy usług. Większe IP i LLC „Moja firma” (Internet Small Business Accounting) oferuje szeroki zakres usług, który będzie kosztować 1499 rubli. miesięcznie. System ten jest najdroższym planu taryfowego. Minimalny okres subskrypcji tej usługi jest okres 12 miesięcy.

Według opinii klientów, usługa o nazwie „Moja firma” – jest to bardzo opłacalne księgowość online dla startupów, co pozwala firmom zaoszczędzić czas i pieniądze na utrzymanie dokument.

rejestracja

Usługa zapewnia możliwość otwarcia własnej działalności gospodarczej w ciągu kilku minut, w dowolnym momencie. Można to zrobić z dowolnego miejsca w kraju, i to zupełnie za darmo. Trzeba będzie zbadać odpowiednie instrukcje i zastosować ją w praktyce. Już za 15 minut będzie otworzyć swój własny biznes! Usługa ta jest przeznaczona dla tych, którzy zdecydowali się otworzyć IE lub LLC.

Po rejestracji na stronie internetowej firmy będą musiały wybrać odpowiedni plan danych i sprawiają, że wysokość świadczenia miesięcznego. Wszystko to daje dostęp do konta osobistego. Można go uruchomić w każdej chwili dla przedsiębiorcy i tam, gdzie jest dostęp do Internetu i komputer.

Zakres usług

Informacje zwrotne od użytkowników, interfejs witryny, która jest księgowość dla małych firm jest dość prosty i łatwy w użyciu. Jego kolorystyka jest dobrana w taki sposób, aby nie podrażniać oczy. Mówi klientów i wygodny zbudowany nawigacji strony internetowej. Wszystkie elementy mają jasny i logiczny podział. Przemyślane w najdrobniejszych szczegółach i wewnętrznej strukturze programu. opinie klientów na temat funkcji i korzyści oferowanych przez księgowości online, można przeczytać na stronie głównej programu.

Usługa dostaje dobre opinie użytkowników za pośrednictwem rozległej listy usług. Ponadto, klienci mogą zawsze uzyskać bezpłatne indywidualne konsultacje z ekspertami, przechodzą indywidualne szkolenia itp Warto również zauważyć, że jakość świadczonych usług, firma posiada odpowiedzialność finansową.

księgowość internetowa dla przedsiębiorców i małych ofert biznesowych:
– Tworzenie dokumentów oraz wykonywanie operacji w „chmurze”. Wystarczy kilka kliknięć w programie wydają faktur i umów, rachunków i aktów, jak również wykonany płac.
– Obliczanie podatków, wysyłanie sprawozdań, uiszczania opłat w Internecie i sprawdzić z Inspektoratu MHC.
– Automatyczna wymiana zleceń płatniczych i oświadczeń konta czekowego.
– Wykonywanie analiz biznesowych poprzez wykresów.

Wstępne zapoznanie z programem

Początkujący przedsiębiorcy usługę „My Business” (Księgowość online) można testować za darmo. Będzie to wymagało przejście prosty proces rejestracji na stronie głównej programu. Wypełniając prosty płytę z danymi, wystarczy kliknąć przycisk „wolny, aby spróbować”. Następnie wybrać formę działalności i potrzebujemy systemu opodatkowania. Aby uzyskać więcej informacji na temat pracy z serwerem dostępny w załączonym materiału są.

Znajomość z prywatnym gabinecie

W jaki sposób Internet rachunkowość „Moja praca”? Opis pierwszej stronie gabinetu, gdzie przede wszystkim użytkownik otrzymuje jest dość dostępne i zrozumiałe. Pojawiają się na kartach ekranu z następujących tytułów: „Home” i „Money”, „dokumenty” i „Zapasy”, „Zamówienia” i „Cash”, „Konta” i „wynagrodzenie”, „Pracownicy” i „Bank”, „Analizy „i” Seminaria”.

Ponadto, pierwsza strona Panelu klienta świadczy usługi takie jak:
– o saldzie rachunku / s;
– fachowe doradztwo;
– Wybrane dokumenty;
– Instrukcje Work Service, kontaktowego pomocy technicznej, należy utworzyć hasło;
– karta firmowa;
– szczegóły dotyczące organizacji – właściciel konta osobistego.

Rozważmy funkcjonalność tych kartach w sposób bardziej szczegółowy.

"Home"

Zakładka ta obejmuje usługi takie jak:
1. Działania. Od tej zakładce użytkownik tworzy dokumenty pierwotne i przekazuje informacje na temat swoich kontrahentów.
2. Kalendarz podatki. Jest on potrzebny do zgłaszania i realizacji płatności na nich.
3. Analytics. To powiela kartę.
4. elektronicznego raportowania. Korzystając z tej zakładki, dane statystyczne są zestawiane na raportach, które zostały wysłane za pośrednictwem Internetu.

"Money"

Zakładka ta jest narzędziem do realizacji operacji księgowych i finansowych organizacji. Zawiera ona:
1. KUDIR i układ książki gotówki. Dokumenty te w każdej chwili można pobrać i wydrukować. Książka gotówka zapisane kwoty wpływów i wypłat gotówkowych realizowanych przez organizację. KUDIR (książka rozliczania przychodów i kosztów) są wszyscy przedsiębiorcy i organizacje z USN. W tym dokumencie, w porządku chronologicznym są odzwierciedlone transakcji gospodarczych, które miały miejsce w okresie sprawozdawczym.
2. Informacje na temat dostępnych dochodów i wydatków. Jest wykonany ręcznie lub za pomocą wyciągu bankowego.
3. Dostarczanie usług zleceń płatniczych.

„Dokumenty”

Na tej karcie, użytkownik otrzymuje możliwość tworzenia kont i aktów, rachunki itp Aby utworzyć dokument należy zauważyć już na liście, a następnie wybierz kroki algorytmu. Następnie, forma może być:
– pobieranie, drukowanie i przekazywane;
– wysłane przez e-mail klienta;
– pakowane w odniesieniu do płatności albo poprzez Yandex pieniędzy lub karty bankowej.

„Zapasy”

Zakładka ta pozwala na ustawienie wymaga, aby zapłacić rachunki, wziąć lub wysyłać materiały lub wyroby do przenoszenia produktów z magazynu do magazynu.

Użytkownik posiada informacje na temat dochodów i wydatków, a także stanów zapasów w danym momencie.

„Umowy”

Karta ta zapewnia wiele możliwości. Na nim można pobrać szablon do stworzenia umowy i przejrzeć statystyki dotyczące oferty.

Klienci wybierają, aby utworzyć nowy dokument. W tym przypadku, pop-up z listy należy wybrać żądany wzór umowy. On będzie wypełniony automatycznie.

Szablony client dziewiętnaście różnych traktatów, które utworzone ekspertów serwisowych. wersja dokumentu własne mogą być również ładowane do programu.

„Kasjer”

Ta karta działa jako wersję roboczą. To gromadzenie informacji z „Money” usługi. Nie można tworzyć projekty przychodzących i rozrachunku zleceń gotówkowych.

„Kontrahenci”

Zakładka ta służy do wprowadzania informacji dla klientów i partnerów. Produkowana jest również kontrahenci sprawdzić w użyciu ekstraktów Państwowego Rejestru i generuje statystyki wszystkich organizacji, które podpisały umowy na dostawę lub sprzedaż produktów.

„Wynagrodzenie”

Na tej karcie można zobaczyć wszystkie informacje na temat wypłaty rekompensaty pieniężnej na rzecz pracowników. a mianowicie:
– płatności jako całości;
– obliczenia dla każdego pracownika;
– odcinek wypłaty;
– arkusz rachunek czasu pracy;
– sprawozdanie z podatków i składek;
– wynagrodzenia pieniężnej.

„Pracownicy”

Korzystając z tej zakładki można obliczyć choroby i urlopu. W tym celu musimy pamiętać tylko datę braku personelu. Ekran wyświetla Wzór obliczenia oraz ostatecznej wysokości zapłaty.

„Puste”

Ta zakładka, która zawiera usługę „Moja firma” (internet rachunkowość), co znacznie ułatwia życie przedsiębiorcom. Korzystanie z programu, są one wypełnione obecnej postaci form, bez zastanawiania się nad ich znaczeniem. W jego użytkowników jest ponad 2000 różnych modeli, z których jest łatwo wybrać.

„Analizy”

Korzystając z tej zakładki, użytkownik może przeglądać statystyki swoich dochodów, wydatków i zysków. I można to zrobić na różne okresy w kontekście miesięcy.

„Seminaria”

Zakładka ta zawiera filmy, które wprowadzają zmiany w przepisach. Istnieją również instrukcje wideo, które zapewniają nieocenioną pomoc w pracy z prywatnego gabinetu. Użytkownik może również przeglądać różne wywiady z ekspertami i udanych biznesmenów.

Są to klapki zawiera usługę „Moja firma” – o księgowości online. Jednak nie wszystkie z nich dostępne są do klienta. Liczba otwartych kartach zależy od wybranej taryfy.

usługi dodatkowe

„Moja firma” – w Internecie księgowości dla małych firm – jest naprawdę unikalny system. Program zapewnia dostęp do usług dodatkowych, za pomocą którego klient może zwiększyć liczbę swoich klientów, a tym samym zyski.

Tak więc, po otwarciu obudowy rozpoczynające biznesmeni mogą rachunkowość autosoringom przewagę. Zmniejszy to ryzyko błędnej dokumentacji i zaoszczędzić pieniądze, aby przyciągnąć specjalisty.

Oferuje usługę „Moja praca” oraz bezpłatny konstruktora Nethouse który może być używany do tworzenia stron internetowych. W tym przypadku użytkownik nie potrzebują specjalnej wiedzy o programowaniu. Za pomocą zestawu narzędzi, każdy klient jest w stanie łatwo stworzyć sklep internetowy, online wizytówki lub oficjalny portal.

Kolejną zaletą serwisu jest ciekawy program partnerski, który zapewnia możliwość dodać swój produkt lub usługę na miejscu jednego z najbardziej dochodowych sklepów internetowych. Składając ofertę w nawiedzonym kupujących biznesmena zasobów znacznie zwiększa szanse na uzyskanie większych zysków.