443 Shares 3487 views

Misja jest możliwa: jak zapomnieć o byłym?

Niezależnie od tego, ile chcemy, ale czasami się kończy związek między dwoma kochankami. Często trudno nam zapominać o naszych partnerach. I to zakłóca normalne życie. Dlatego istnieje kilka sposobów rozwiązania problemu, jak zapomnieć o poprzednim.

Akceptuj fakt zerwania. Nie szukać winnych, nie zwęźmij się, nie planuj zwrócić faceta. Nie powróciła, nawet klejając fragmenty wazon – to nie będzie takie samo. To samo z uczuciami. Jeśli miłość przechodzi, nie można jej zwrócić.

Musisz usunąć jakieś wspomnienie z byłym chłopakiem. Usuń jego numer telefonu, jego wiadomości, wszystkie prezenty i upominki, które dał ci. Nawet jeśli jest to cenne, lepiej kupić nowy. W przeciwnym razie będziesz go nieustannie pamiętał, a to cię skrzywdzi. W skrajnych przypadkach można umieścić wszystko w dużym pudełku i zabrać go do najdalszego zakątka.

Jak zapomnieć o poprzednim? Przestań się z nim kontaktować. Żadnych połączeń, bez smsów, usuwaj go ze znajomych we wszystkich sieciach społecznościowych. Nie próbuj pozostawać z nim przyjaciółmi. Kiedy ktoś mówi o tym, nadal ma nadzieję na wznowienie stosunków. Ale nie daj się fałszywym nadzieję.

Często po rozstaniu, każda dziewczyna siedzi w domu i zadaje sobie pytanie: "Dlaczego nie mogę zapomnieć o tym byłym facecie?". Jak to dziwne, ale najlepszym sposobem na pozbycie się smutnych myśli i samopoznania jest zejście do biznesu. Nie siedzieć w domu i odmawiać spotkania z przyjaciółmi. Znajdź sobie nowe hobby, idź w sporcie, zarejestruj się na kursy i tak dalej. Nawet regularny spacer na świeżym powietrzu może pomóc.

Jeśli musisz pozostać w domu, a następnie znaleźć pracę i nie musisz myśleć, jak zapomnieć o tym pierwszym. Czyszczenie ogólne, czytanie książki, oglądanie filmu itd.

W żadnym razie nie zaczynaj wątpliwości. I to i tak do nerwicy w pobliżu. Tearings na temat, jeśli zrobiłeś dobrą rzecz, rozstanie się z facetem, nic dobrego nie przyniesie Ci. Sprawa już się skończyła. I nie żałuj tego. Żaden człowiek nie jest wyjątkowy i niepowtarzalny, więc nie martw się. Na pewno znajdziesz innego człowieka.

Co zrobić, jeśli ciągle zastanawiam się: "Czy nie można zapomnieć o poprzednich?". Niezależnie od tego, jak bardzo Ci się podoba, nie ma żadnych przycisków do usuwania w ludzkim mózgu. Musisz iść na różne sztuczki. Weź kartkę papieru i napisz szczegółowo wszystkie zalety i wady. Więc możesz trzeźwie ocenić człowieka i zrozumieć, co spowodowało rozstanie.

Ale powód może być w dziewczynie. Oczywiście, nie angażuj się w samozniszczenie i samozaparcie – nic nie zrobi. Ale trzeźwa ocena ich działań i cech nie zaszkodzi. W końcu człowiek nie jest twoją osobistą własnością, a nie rzeczą, więc możesz przestać kochać go.

Jeszcze jeden sposób na rozwiązanie problemu polega na tym, jak zapomnieć o tym pierwszym. Ustal wakacje. Tak, to święto. Obchodzić tych samych osób z okazji rocznicy spotkania i ślubu, dlaczego nie świętować dzień rozstania? Zapraszajcie dobrych przyjaciół, nieznanych przyjaciół. Nowe kontakty nie tylko odwracają uwagę, ale dadzą też okazję do znalezienia nowego młodego człowieka. Najważniejsze jest to, że dobra zabawa nadal nie przeszkadzało nikomu.