724 Shares 9582 views

Kot syberyjski – najlepszy pet

Najlepsze, najbardziej lojalny. Tak dumny, czuły, delikatny. Składa się on z kilku zalet – nie ma wad. I co piękne, zielone oczy, bardzo długie wąsy, z uszu wystają tak piękny pędzel. Takie myagonky z Kucheryavyi brzuszku. On wszystko rozumie bez słów, ma dość dobre maniery.


Promurlychet wieczór cicho do ucha: „Tęskniłem za dzień!”, A potem jeszcze i całować. Znajdź bolące miejsce, a tam leżą, a ich ciepło ogrzeje. Ból złagodzić, jak dłoń.

Tak, to jest to – Kot syberyjski!
Korzystne są tylko dla właściciela. Tylko właściciel może go odebrać, przytulić. Jednak to nie jest konieczne, przez długi czas – na trochę. Zdolne do wzajemnej czułości i specjalnym układem do właściciela. on i wszyscy członkowie wielkiej rodziny chociaż znajdzie wspólny język. Dla młodszych mogą oglądać, grać, stają się doskonałym pielęgniarka.
Kot syberyjski w każdej sytuacji zachowuje się dumnie, rzadko wykonuje głos, dobrze, z wyjątkiem sytuacji, gdy przez długi czas nie zwracają uwagi do niego. Głównie po prostu patrząc na swego pana, próbując wyjaśnić, że potrzebuje żadnych słów. Lub doprowadzić do jego właściciela cenionych cel, okresowo patrząc na niego.
On dobrze dogaduje się ze wszystkich zwierząt, w tym psów. Ale z obcymi trwa bardzo ostrożny. Bardzo dobrze rozwinięty instynkt straży. Będzie bronić ich terytorium: obcy może warczeć, syk i grożąc, aby stać się środkiem odstraszającym postawa.

Takie zwierzę bardzo bezpieczne, odporne i zabawny. Ma doskonałą pamięć, ale nie mściwy. Szybko uczy się imię i nazwisko, a następnie odpowiedzieć na nią.
Można łatwo znaleźć ulubioną zabawką jest ukryta. Można nawet nauczyć się wykonywać proste polecenia. Na przykład, ze względu na wniosek stopy.
Ze swej wielkości kot syberyjski jest bardzo elastyczny i potężny. On jest w stanie pokonać nawet większych wysokościach: stół można łatwo przejść do gabinetu, skakać z jednego gabinetu do drugiego. Wysoce wspina się na drzewa. Systematycznych treningów bezbolesny i aktywnych gier lepiej przygotować kot obszar „Sport”.

Kot syberyjski – urodzonym myśliwym. Dlatego najlepszym miejscem dla niego – to własnego domu. Dobrze, albo częste wizyty w kraju. Polowanie będzie wszystko – od ważek i ptaków, a kończąc na węże, myszy i szczurów. Najważniejsze jest to, aby dostarczać na wpół martwą zdobycz dumnie u stóp mistrza! Czekać na pochwały.
Kot syberyjski straszny homebody. Na ulicy nie pozostawić na długi czas w każdych warunkach pogodowych. On woli być w bezpiecznym miejscu w domu.

Patrząc na zdjęcia z syberyjskiego kota może być wystarczający, aby podziwiać jej piękno. Jest to dość duże zwierzę z silnych nóg i mięśni ciała średniej długości. Tylne nogi wyżej niż przód – Wynika to z tego, wysoka zdolność skakania. Natura dała jej sezonowy lśniącą sierść, puszysty ogon, piękne pluszowe kołnierz frędzle na uszach. Płaszcz może być w różnych kolorach. Oczy są duże, zaokrąglone, o określoną sekcję – kąt zewnętrzny lekko nachylona do podstawy ucha. oko kolor z zielonego na różnych odcieniach żółtego i brązowego. U zwierząt z białego futra i niebieskie oczy.

Kot syberyjski posiada inną bardzo ciekawą funkcję, często specyficzny dla kotów różnych ras. On jest dobrym ojcem rodziny. Bardzo często ktoś wybiera kobietę na całe życie. Żyją razem. Potomstwo rosną razem i dbać o niego.

Wszystkie te zalety, jak również łatwość pielęgnacji, naturalnej czystości, niskie alergenności, silne zdrowie rasy Siberian dokonał jednego z najbardziej ukochany.