361 Shares 5461 views

Małe rasy psów – twój wielki przyjaciel i wierny

Świat miłośników czworonożnych strażników podzielona na dwa obozy: Kochankowie z dużymi i „poważnych” zwierząt i tych, którzy preferują małe istoty, które są pierwszą grupą psów nie jest uwzględniana. Ale mimo swoich przekonań, gdy zebrana z nadzwyczajnych okruchy, osoba objęta jego niesamowitą uroku.

Jeśli zapytać właściciela „bestii”, niż przyciąga małe rasy psów, wierz mi, wyliczenie jego zasług zajmie trochę czasu. Ludzie dotyka Małe rozmiary i ciężar umiłowanego stworzenia. Mały pies rasy waży mniej niż 5 kg. Fizycznie z „giganta” może obsługiwać każdy człowiek, nawet bardzo słaby. To jest bardzo ważne dla osób starszych i chorych, dla których jest to spacer z dzieckiem bardzo użyteczne. Ale konieczne jest, aby wziąć pod uwagę wesoły i ciekawy charakter wielu przedstawicieli małych ras. Czasem wymagają większej uwagi.

Zazwyczaj, małe rasy psów jest bardzo urodziwa. Cute little twarz, duże oczy, dobry charakter – lista miłośników zwierząt może trwać wiecznie.

Nie wszystkie psy „na poważnie”, jak gdy właściciele pokazać im nadmierna czułość. To samo pasterz nie zezwala właściciel przez długi czas, aby zmieścić je w przypływie czułości. Ona będzie próbował uciec lub otwarcie wyrazić swoje niezadowolenie. Małe psy są dość tolerancyjne ze słabości ich właścicieli.

Często ludzie, którzy zdecydowali się na jeszcze jedną figurkę autentycznie zaskoczeni, gdy słyszą, że może to spowodować problemy. Zapominają, że ta mała istota – psa i może ona mieć problemy behawioralne, które muszą być poprawione natychmiast. Na edukację, nawet ta maleńka istota nie należy zapominać.

Dziś wprowadzenie do kilku przedstawicieli, i wybrać, który pies rasy cię trochę bliżej. Należy jednak pamiętać, że przed dokonaniem ostatecznego wyboru, trzeba ważyć wszystko i skonsultować się z innymi członkami rodziny.

Mały pies Chihuahua uważane miniaturowy świat. Zwykle ważyć nie więcej niż trzy kilogramy, a ich wzrost – od piętnastu do dwudziestu trzech centymetrów. Jednak wśród tych dzieci mają mistrzów. Chihuahua Portoryko znany w tej całkowitej masy wyniosła około 198 g, a jego rodakiem Milli waży tylko 170 g na 6,53 cm.

Jeszcze inne małe rasy psów (zdjęcia można znaleźć w naszym artykule) – Brussels Griffon. zwierzęta aktywny, przyjazny i energiczny. Zgodnie z zatwierdzoną normą, waga tych psów nie powinien przekraczać czterech i pół kilograma i wysokość – dwadzieścia osiem centymetrów. Wesoła i energiczna istoty, zdolne do prowadzenia w grach większość dnia. Pozostały czas będzie leżeć z przyjemnością w rękach właściciela. Dzisiaj, ta rasa nie są bardzo częste, ale to kwestia czasu. Ci, którzy chcą mieć psa musi wiedzieć, że grifonchiki Uwielbiam być niegrzeczny, dlatego warto poświęcić trochę czasu na ich wychowanie.

Rosyjski Toy Terrier był zawsze ulubionym towarzyszem rosyjskiej arystokracji. A dzisiaj, jego nawyki lub do „błękitna krew”. Ten szlachetny i rozpieszczona pies potrzebuje kochającego rąk właściciela, na którym będzie spędzają większość czasu. Mimo, że nie przeszkadzało grać, a to wymaga co najmniej krótki spacer na świeżym powietrzu. Waga zwierzęcia – od jednego do dwóch i pół kilograma i wysokość – od osiemnastu do dwudziestu sześciu centymetrów.