843 Shares 9488 views

Andrei Petrov – Biografia i osobiste życie prezentera telewizyjnego

Często myślimy, że sławni ludzie żyją w jakiś szczególny sposób przesycenia i superinteresno. Oni nie zakupy, nie chodzić w pobliskim parku … Oni nie mają kłopotów z codziennego (zabrać dzieci do szkoły, na przykład), a żyją w innym świecie …

I jak staje się łatwe, gdy okazuje się, że wszyscy sławni ludzie nie są bogami, ale całkiem zwykli ludzie! Być może, że jest to, jak można opisać uroczy prezenter telewizyjny, który na co dzień w powietrzu mówi: „Cześć, jestem Andrei Petrov, a ze sobą program” Morning Rosji”.

Kariera telewizyjna

To czterdzieści Moskal (Andrei Petrov urodził się w 1974 roku), zawsze chciałem być prezenter telewizyjny. Dlatego wydział dziennikarstwa Uniwersytetu Moskiewskiego – wybór nie jest przypadkowy. Ale propozycje, aby stać się wiodącym powietrze rano miał pracę w radiu. Interesujący pod względem zdobywania doświadczenia, ale nie jeden, o którym marzył przez całe życie. Dlatego też, gdy przewodnik radiostacja projekt „News Online” jest zamknięty, globalny rozczarowanie nie było. Tym bardziej, że redaktor naczelny stacji radiowej był patronat kolegami na różnych kanałów radiowych i telewizyjnych. Więc Andrew dostał na kanale TV korespondenta „RBC”. I rozpoczął swoją karierę w telewizji. Po pewnym czasie, młody reporter zauważył, a teraz Andrei Petrov – host TV jeden z największych kanałów.

Radio. Tribute to top kariera

Praca w telewizji Andrzeja nie jest jedynym. Hołd radia, z którego wszystko się zaczęło w życiu zawodowym dziennikarza pracującego w stacji radiowej „Chanson”. Po bogatych i żywych dzieł w telewizji okazję siedzieć w małym pomieszczeniu bez make-up i radio studio reflektory – rodzaj odpoczynku i przełączania, jako gospodarz „Rano Rosji” Andriej Pietrow jest nie tylko czytanie napisanych edytorów tekstowych. Jego zadaniem – aby powiedzieć nam o nowościach i wydarzeniach, dzięki czemu podczas pracy obowiązki osoby zidentyfikowane i pamiętał potrzebne informacje. Program jest coś wcześnie. I jak to zrobić, jeśli już muszą być w czwartej w studiu? Wzrost w ciągu 3 dni, prysznic i kubek herbaty, dostać się do pracy … A tam już teksty, wizażystów, współpracowników i gości. Taki system jest trudny do utrzymania. Potrzeba siły woli i zdrowego stylu życia.

Ale powiedzieć, że radio – ma drugorzędne znaczenie, jest to niemożliwe. Do wszelkich prac związanych z profesjonalnym i Andrew, mówią szczerze. Tylko wielokrotnie sprawdzanie informacji, możliwe jest, aby dać go na antenie. A widzowie i słuchacze są przyzwyczajeni do zaufania słowa mistrza.

wierzchołek góry lodowej

W rozmowie z Andrew pytany o przywództwo w drużynie, która produkuje program. „Legenda telewizji – to tylko wierzchołek góry lodowej” – powiedział. Dochodzić się przed kolegami nie jest konieczne, jeżeli jesteś zawodowym, ale także rozpoznaje profesjonalizm innych.

Oczywiście, estrów są awarie lub nieoczekiwane sytuacje, ale to zadanie prowadzące do pioruna orientu i prawidłowe czyjąś pomyłkę. Ponadto edytor, który napisał tekst lub pytania do gościa programu, nie jest w stanie wydać z tej osoby co najmniej 10-15 minut, aby to zrozumieć. Dlatego napęd jest często niezbędne do odbudowy pytania, po prostu w pełni odpowiedzieć na nie, ponieważ proste „tak” lub „nie” dla nikogo nie interesuje.

Rano program – zastrzyk energii

To dzięki urokowi i łatwość prowadzenia programu dostaje jej twarz. I możemy śmiało powiedzieć, że dla widzów Andrei Petrov – Rosja rano. Jego głos i uśmiech, pytania i komentarze skonfigurować na pewnej percepcji informacji. To właśnie on, lider, musi być dostępny, aby porozmawiać o polityce i medycynie, przestrzeni i gospodarki.

Faktycznie, taka różnorodność zadań i rysuje. Andriej Pietrow przyznaje, że kocha swoją pracę, a zainteresowanie nim nie jest ograniczona w czasie. Codziennie nowe spotkania z ludźmi, którzy nie mogą być przypadkowe znajomości. Ta zdolność do komunikowania się z przedstawicielami różnych zawodów – jeden z bonusów pracy prezentera telewizyjnego. Jest mało prawdopodobne, że ktoś jest szansa, aby porozmawiać z astronautów lub historyka, przedstawicieli rządu i członków różnych pokazach. I „Morning Rosji” – jest to tak wszechstronny programu. Nawet format to jest okresowo zmieniane. I prowadzące muszą się przystosować. Jest to jedno – do komunikowania się z publicznością i gości, siedząc na kanapie w studio, a co innego – stojącego. Oto kontrolować słów i mimiki jeszcze kontrolować całe ciało – postawy, schludność od stóp do głów, powściągliwości i gestów.

Komedia "Good Morning" Spółka film "Paramount"

Reżyseria Roger Mitchell nakręcił film „dzień dobry”, o kulisy życia nadawania programu rano. Obraz ruchu ma wszystko: TV-snob osób bliskich do personelu programu niskie oceny, ai … Rezultatem była zabawna historia o życiu około jednej porannym programie.

wszystko wojsko „Dzień Rosji” zostali zaproszeni do głosu film w języku rosyjskim. Oczywiście, odmówić taka oferta niemożliwe. Znaleźć się w podobnym programie, ale amerykański TV, to jest bardzo ciekawe i pouczające. Andriej Pietrow przyznaje, że to doświadczenie pozwoliło mu spojrzeć w ramach zawodu, ponadto ocenić cierpliwości i wyrozumiałości bliskich, bo gdy w pełni płatną pracę, rodzina może być na uboczu. Jest to rola i dostał Andrew na aktorstwa głosowego.

Andrei Petrov. życie osobiste

O rodzinach sławnych ludzi jest zwykle dużo gadania. Wadą wszystkich zainteresowanych, nie tylko życie zawodowe. Andriej Pietrow, którego żona zapewnia tył, wielka rodzina człowiekiem. Andrey i Juliana razem od ponad 17 lat i ma dwoje dzieci, choć oficjalnie ich małżeństwo nie jest zarejestrowany. Jest to rzadki przypadek, gdy dwie znaleźć siebie i osiągnęły absolutne zaufanie. W wywiadzie, Andrew powiedział z uśmiechem, że nie mogą znaleźć powód do małżeństwa.

Historia randki prezenter telewizyjny powiedział mi też więcej niż jeden raz. Andrey i Juliana były w tej samej firmie na obchody na urodziny. Cały wieczór Andrew rozrywkę nową znajomość, a następnie zaproponował, aby towarzyszyć jej do domu. Przedstawiamy kontynuował kilka dni później, a po kilku miesiącach, Andrew i Juliana zaczął żyć razem.

Różne temperamenty – podstawą silnej rodziny

Teraz Andrew wzywa jego żona najbardziej rygorystyczne krytyk. Para są bardzo różne postacie i przyswajanie informacji na różne sposoby. Juliana zapewnia obiektywną ocenę aktywności zawodowej, a Andrew docenia to bezstronna opinia. Ich życie rodzinne ma miejsca na spory i kłótnie. Fiery Ulyana zrównoważony spokój i dobroduszny Andrew, wszystkie spory są rozwiązywane szybko. Kontrowersje umiera w dół, tak po prostu, i zanim się zaczęło.

Andrei Petrov nie wstydzi się przyznać, że stara się spędzać swój wolny czas z żoną i dziećmi. Jego opowieści o spacery razem w parku w pobliżu domu lub pójść na zakupy brzmieć nieco przyziemne. Ale to jest urok – do pracy tak, że rodzina była szczęśliwa. I cieszyć się każdą minutą spędzony razem.

Dzieci – odpowiedzialność i miłość

Przed narodzeniem dzieci Juliana pracował w tej specjalności (ona jest lekarzem), ale wygląd syna, aby ustawić priorytety: opuścić Igor opiekunka była trudniejsza niż zrezygnować z pracy. Więc teraz, Ulyana – szczęśliwy gospodyni domowa, zajęty podnoszenie dwoje dzieci.

Ze słów małżonków, zwłaszcza planujące narodziny spadkobierców, oni nie byli zaangażowani. Pojawienie się najstarszy syn był początek nowego życia: wstać, przewijania, paszy, chodzić. I Andrew wokół pomagał żonie, wspierane w miarę możliwości zastąpić go w konieczności opieki nad synem.

Kiedy urodziła się moja córka Ina, jego żona już doświadczeni rodzice i codziennych zmartwień nie są tak martwi.

Teraz, gdy dzieci stają się starsze, Andrei stara się nie przegapić matinees przedszkola i spotkania rodziców w szkole. Dowiedzieć się, co dzieci żyją – piękny rodzicielstwa.

W życiu zawsze jest miejsce na wakacje

Andriej Pietrow, którego biografia nie jest pełna wzlotów i upadków, nazywa siebie homebody, ponieważ ma tendencję do domu do żony i dzieci, zawsze i wszędzie. Niestety, znany TV dzieje się zostać w pracy do późna lub pracować w weekendy. Mottem rodzinnym Petrovs nazwać wyrażenie „w życiu zawsze jest miejsce na wakacje.” Wspólnie starają się zorganizować obchody często, nawet bez podania przyczyny. Wspólna rekreacji w tej rodzinie jest wysoko cenione, ponieważ przynosi tylko pozytywne emocje.

Można powiedzieć, że Andrew mieszka do dzisiaj, nie patrząc daleko w przyszłość. Ale przekonanie, że jutro będzie lepiej niż było wczoraj, nie opuszcza prowadzącą poranne powietrze. A to może on uczyć.