98 Shares 5831 views

Czołowe „Top Gear”: nazwiska, zdjęcia

programy telewizyjne rzadko wyróżniony tytułem kultem, aby utrzymać stałą uwagę publiczności przez długi czas jest trudne. Brytyjski program telewizyjny o samochodach Top Gear udało. Spektakl zdobył status kultowego, a prowadzący „Top Gear” stały się niezwykle popularne osobistości. Uczą się osobiście w dowolnym miejscu na świecie, ich miłość ogromnie i czekam na pojawienie się na ekranie. O tym, kto jest „Top Gear”, porozmawiamy dziś.

początek

W 1977 roku pojawił się w brytyjskiej telewizji Top Gear transmisji. wyszła w tym czasie w formacie magazynu TV i praktycznie nie różni się od innych programów telewizyjnych o samochodach. Przez długi czas format transmisji pozostaje niezmieniona. Kiedy stało się jasne, że musimy coś zmienić, zdecydowano, aby zrestartować „Top Gear”. Wiodących marek, które później stały świat, początkowo nie brał udziału w tworzeniu programów, z wyjątkiem Jeremy Klarsona i James May.

pokaż restart

W 2002 roku kierownictwo „Bi-bi-si” zdecyduje się całkowicie wyremontować go. nowy prowadzący „Top Gear” jego format został zmieniony i zaproszeni. Byli Richard Hammond, Dzheyms Mey i wróciła do show Dzheremi Klarkson. Poza tym trio, w kręcenia programu stałem się zaangażować racer Test Stig, ukrywając twarz za kasku.

Decyzja o ponownym uruchomieniu okazało się słuszne. Nowa wystawa ma swój własny, unikalny, niepowtarzalny styl. Prowadząc program „Top Gear” z ich zrelaksowany sposób prowadzenia programu i humor od razu stał się popularny wśród publiczności. W najlepszych latach transmisja osiągnął widownię 360 milionów widzów.

Dzheremi Klarkson

Wstąpił do „Top Gear” (top zdjęcie programu są przedstawione) w 1988 roku i przyniósł wiele nowych rzeczy: ciekawe pomysły, jego oryginalnego stylu komunikacji i rude humor, często wykraczających poza linię dopuszczalnego. Ale lubił publiczność i oceny programu zaczęła rosnąć. Jeśli początkowo wyglądało to tylko kilkaset widzów, a następnie wraz z nadejściem Clarkson ich liczba stale wzrasta. W 1999 roku odchodzi z programu hosta. Powodem było jego pragnienie, aby spróbować swoich sił w nowych projektach. Bez rankingu programu ekscentryczny Clarkson spadła, a kierownictwo BBC postanowił zawiesić tworzenie nowych zagadnień.

W 2002 roku Clarkson wraca z wnioskiem dotyczącym pełnego restartu transmisji. Producenci i zarządzanie „Bi-bi-si” i nie odważą się stracić. Top program telewizyjny biegów rozrywki informacyjny stało się jasne pokazanie, jedna minuta jest warta dużo pieniędzy.

Richard Hammond

Przed dołączeniem do show pracowała w radiu. Koledzy na fanów programów i występów czasami odnoszą się do niej, jak chomiki. W jednym z wydań programu Hammond, symulując zachowanie chomik, jeść karton podpisania. Udział w show prawie zakończyła się tragicznie dla ołowiu – podczas pilotowania samochodu na jet pchnięciem , miał wypadek. Wszystko działało, ale Hammond poprosił kolegów, aby nie wspominając ten incydent.

Na czele „Top Gear” to zagorzali fani samochodów i Richard Hammond nie jest wyjątkiem. Uwielbia samochody i Porsche posiada kilka drogich samochodów.

Dzheyms Mey

Przed show Top Gear pracował jako dziennikarz dla kilku publikacjach i czołowych dwóch programów telewizyjnych. W 1999 roku stała się współgospodarzem „Top Gear”. Po ponownym uruchomieniu komputera, pokaz powrócił do niego w drugim sezonie. Przez bardzo ostrożny sposób jazdy otrzymałem od kolegów przydomek Kapitan powoli.

Stig na

Tajemnicze maszyny testowe przez długi czas pozostawała incognito. Wszystkie próby, aby dowiedzieć się jego imię prowadzące program „Top Gear” zawsze jest zmniejszony do żartów – powiedział, że nie był człowiekiem, ale robot, lub nazywany „oswojony kierowca wyścigowy”. Stig jest jednak pełnoprawnym gospodarzem show, a jego nazwisko zawsze był w czołówce programu. Tylko strzelanie program wzięło udział trzech różnych Stig – Perri Makkarti i Ben Collins. Kto ukrywa się pod płaszczykiem trzecim Stieg – nie jest znane.

Obchodzi Clarkson i innych czołowych – show must go on

Pod koniec marca 2015 r transferu fani byli rozczarowani szokujące wieści – najstarszy uczestnik show, stojąc u początków jej powstania, Dzheremi Klarkson, zostało oddalone decyzją „Bi-bi-si”. Winę był wybuchowy charakter gospodarza. Problemy z Clarkson zdarzyło. On nigdy nie był ostrożność w sprawozdaniu i opinii w takcie. Wielokrotnie musiał publicznie przepraszać za swoje występki. Ostatni słomy cierpliwości dla BBC stał się konflikt Clarkson z jednym z producentów serialu o braku gorące jedzenie na planie. Marzec 25, został zwolniony. Inny czołowy „Top Gear” rozsławił miasto swoją solidarność z Clarkson i ogłosił swoje odejście z serialu. Teraz ich plan jest wart światowa trasa.

Dzheremi Klarkson planuje stworzyć swoją własną audycję poświęconą samochodów. Informacje o formacie i telewizji, który złoży skompromitowanego lidera, jest nadal nieznany. Został zaproszony do udziału w programie BBC humorystyczny, ale w kwietniu 2015 roku odmówił strzelać show.

Jeśli utrata jednego programu uczestnik może przetrwać, opiekę nad wszystkimi zadanej w historii Top Gear. Ale firma „Bi-bi-si” postanowił spróbować uratować jedną z jego najlepszych występów telewizyjnych. Znamy już nazwiska nowych prezenterów programu. Chris Evans, prezenter, producent i przedsiębiorca, pierwszy oficjalnie ogłosił swój udział w show. On od dawna jest fanem programu i bez wahania podpisał kontrakt z BBC na trzy lata.

Jako główny napęd dał mu możliwość odebrać nowy zespół. Evans wybrał Sabine Schmitz, słynny niemiecki autoracer na temat roli jego współgospodarzem. Wcześniej zajmowała się kręcenia kilku edycjach „Top Gear”, jak zaproszonych gości. Innym Gospodarzem pokazu był dziennikarz motoryzacyjny Chris Harris.

David Coulthard – nazwa czwartego zaktualizowanego wiodącym show. Jest to szkocki kierowca wyścigowy i były pilot „Formuły 1”. W 2012 roku skończył karierę na torze wyścigowym, a teraz próbuje swoich sił w nowej roli prowadzącej.

Najbardziej zaskakujące wiadomością był fakt, że jeden z współgospodarzem programu będzie gwiazdą kochany przez wielu widzów serialu „Przyjaciele” Matt LeBlanc. Nawiasem mówiąc, będzie on stał się pierwszym zagranicznym stały uczestnik show w historii jej istnienia. Wielu fanów przyjęli transmisję on LeBlanc jako próbę upiększyć show i zwrócić uwagę na to. To nie jest tak. Matt LeBlanc jest wielkim fanem samochodów, znane z wielu znanych zawodników i stara się nie uronić ani jednego wyścigu, „Formuła 1”.

Nazwy nowych głównych poruszenie wśród fanów tego programu nie spowodowały. Według większości widzów, nikt nie może zastąpić dawne uczestników show. Program „Top Gear” już stracił około 5 milionów widzów.

Wyjście nowego Top Gear zaplanowano na 8 maja 2016 r. To jest, gdy staje się jasne, czy BBC udało się zgromadzić jasną zespołu zdolnego do eclipse byłego szereg „Top Gear”. Biorąc pod uwagę ich popularność, a sukces odnowionej pokaz trudno uwierzyć.