170 Shares 2951 views

Aleksiej Blinov: uczonym z dużym doświadczeniem

To może słusznie uznać weteran inteligentnego kasynie „Co? Gdzie? Kiedy?”, Pomimo faktu, że nie ma wśród starszych elitarnego klubu. Aleksiej Blinov – wielki ludzie intelektualne i zróżnicowane. Jego zainteresowania zawodowe jest bardzo obszerna, pracował w wielu gałęziach przemysłu, więc zdobyła bogate doświadczenie. Jak więc Aleksiej Blinov brały udział w popularnej grze „Co? Gdzie? Kiedy? „Rozważmy to pytanie w sposób bardziej szczegółowy.


informacje biograficzne

Aleksiej Blinov urodził się 11 stycznia 1964 goduv miasta nad Newą. Od razu dostał dwa podmioty: Process Engineer (Leningrad Instytut włókienniczych i przemysłu lekkiego nazwany S. M. Kirowa.) Oraz zarządzania i ekonomii na przedsiębiorstw kompleksu transportowego (Petersburg Inżynierskich i Akademii Ekonomicznej).

żywotność

Przyszły dowódca elitarnego klubu zaczął swoją karierę od stanowiska brygadzisty w firmie.

Przez pewien czas pracował jako pracownik centrum młodzieży. menedżer dyplom otworzył drzwi Aleksiej struktur państwowych. Młody człowiek za chwilę został mianowany doradcą wice-gubernator Petersburga do spraw Transportu i Energii. Aleksiej Blinov następnie pracował w ratuszu zastępca szefa Komisji Transportu. Z doświadczenia w pracy w administracji, postanowił spróbować swoich sił w jednostkach handlowych, posiadających stanowiska kierownicze w bankach i firmach leasingowych. Ex-kapitan, „Co? Gdzie? Kiedy? „Nawet udało porukovodit największa firma paliwowa” PTC”. Aleksiej Blinov – autor kilku monografii. Posiada również patent dla wynalazku.

egghead

Jeszcze w szkole Aleksiej Blinov ( „Co? Gdzie? Kiedy?”), Którego biografia nie jest bez znaczenia dla wielu, nie próbował ominąć jedną grę w elitarnym klubie, który oglądał w telewizji. Raz w tygodniu „Seven Days” ogłosiła konkurs pod względem którego autorem najlepszej pytanie do elitarnego klubu będą mogli robić zdjęcia w najwyższej klasie sześciu ekspertów. "

Dla przyszłości absolwenta Leningradzkiego Instytutu Tkaniny i Przemysłu Lekkiego. S. M. Kirowa było coś fantastycznego, co mógł tylko pomarzyć. Naleśniki nawet zorganizował Komitet Komsomołu w rodzaju analogu elitarnego klubu. Naturalnie, dla nastolatek spełnienia przez Aleksandrom Druzem i przywitaj się z wielkiego Woroszyłowa – jest czymś nierealnym. I spełnić marzenie pomogło pomysł Blinov. Do klubu fani „Co? Gdzie? Kiedy? „Utworzony w ramach komitetu Komsomołu, rozpoczął się najbardziej realną konkurencję na erudycji, w którym urodzili się najbardziej” sprytnych «i» inteligentne „pytania.

„Mózg Ring”

Alexey się w elitarnym klubie pomógł Jego Królewska Mość sprawy. Kierunek: „Co? Gdzie? Kiedy? „Zorganizuje wycieczkę telefoniczną, zwycięzcy, który otrzyma w telewizji. Naleśniki, wraz z kolegami w klubie wysyła 25 rubli, aby wziąć udział w konkursie. Rok później byli najlepsi z najlepszych w grze intelektualnej „Mózg Ring”. Czyn zostało zrobione.

Debiut w elitarnym klubie

Jego pierwsza gra w kasynie absolwenta intelektualnej Leningradzkiego Instytutu Tkaniny i Przemysłu Lekkiego. S. M. Kirova odbyła się w 1991 roku. To był transmitowany w telewizji, i Alexei Blinov mówi, że wtedy czułem się nieswojo przed kamerą.

Czuł się bardzo realne nieśmiałość, że miliony widzów, patrząc na niego. Zespół Alekseya Blinova składała się wyłącznie z badaczy. Zawierał on Dvinyatin F., A. przyjaciół M. Bass, I. Gandelyan, A. Kotlyar. Uczucie po meczu były niezapomniane, pasja schwytany umysły graczy.

Podczas naszego pobytu w tabeli elitarnego klubu jako kapitan Blinov udało dwukrotnie, aby stać się właścicielem „Kryształowej Sowa”, a on został przekazany ramiączka jako „najlepszy kapitan klubu.”

W Alexei życia była scena, gdy był nieco stracił zainteresowanie w grze „Co? Gdzie? Kiedy?”, Ale po chwili otworzył je dla siebie w nowy sposób, a zainteresowanie rozpoczął palenie ponownie.

Obecnie Blinov nie siedzieć przy stole do gry w kasynie intelektualnej.

hobby

Były kapitan zespołu: „Co? Gdzie? Kiedy? „- zapalonym fanem piłki nożnej. Jego ulubiony klub – przez Petersburgu „Zenith”. Aleksiej Blinov zbierać kolekcjonowania płyt, lubi czytać książki i przespacerować się do swojego rodzinnego miasta. Jest żonaty i wychowywania córki.