805 Shares 4416 views

Życie prywatne i biografia Larisy Verbitskoy

Larissa Verbitskaya dziś wiemy wszyscy bez wyjątku mieszkańców Rosji. Ten piękny kobieta z wyglądem słowiańskiego – prawdziwym przykładem prawdziwej rosyjskiej piękności. W ciągu ostatnich lat, ona ze swoim zwykłym spokojnym sposób jest program „Rano na pierwszy” i daje nam dobry nastrój na cały dzień.


Larisa Verbitskaya: biografia i życie prywatne

Urodzony Larisa Wiktorowna Verbitskaya na ostatni dzień jesieni 1959 roku w południowej części malowniczej miejscowości Teodozja, który znajduje się na Półwyspie Krymskim. Jej ojciec, Victor Verbitsky był wojskowym, a jego matka, Helena, była pielęgniarką w szpitalu. Wkrótce po jej urodzeniu ojciec został przeniesiony do służby w stolicy Mołdawii, Kiszyniowie miasta, gdzie spędził swoje dzieciństwo Larissa. Rodzice marzyli, że ich córka była biegła w językach obcych, więc dałem jej w angielskiej szkole specjalnej. Tu często przedwczesne wysoka dziewczyna została zaatakowana przez rówieśników, ale wkrótce będzie w stanie podjąć pracowników szkoły w swoje ręce i stać się liderem w klasie. Ponadto Larisa udział różnych klubów sportowych :. pływania, akrobatyka, lekkoatletyka, itd Po ukończeniu liceum w planach rodziców wyśle ją na studia w Moskwie, w MGMIO, ale dziewczyna, przestraszony przez ostrą konkurencję, zdecydowałem się złożyć dokumenty do Kiszyniowa Instytutu Pedagogicznego. W rok później, biografia Larisy Verbitskoy zmieniła się radykalnie. Od prostych uczeń Larissa stała się mężatką, a następnie urodziła pierwszego syna Maksyma. Jej rodzice byli przeciwni początku małżeństwa, ale ona nie słuchała. Poruszała się niemal dziecięcą miłość, która wkrótce przeszła. Od 1982 roku biografia Larisy Verbitskoy wyznaczyła nowy etap – pracę w telewizji. W tym roku przeszła casting, stało się spiker na mołdawskiej Państwowej Telewizji. Larissa mąż nie pochwalał jej twórczości telewizyjnej i strasznie zazdrosny. A potem musiała dokonać wyboru pomiędzy nim i jego ukochanej pracy. Wybrała to drugie. Życie w Kiszyniowie, spotkała się z ekipą telewizyjną Moskwie Aleksandrom Dudovym i uderzyło się romans między nimi. Po zaproponował jej małżeństwo, a ona i Maxim wziął go, musieli przenieść się do stolicy.
Więc doszedłem do Moskwy z Kiszyniów prezenter Larisa Verbitskaya. Jej biografia od tej chwili poszedł na drogę, z której nie wyłączyć przez wiele, wiele lat. Po przejściu na casting do centralnej telewizji, stało się wiodącym blok wiadomości. Ze względu na jego wygląd i przyjemny sposób mówienia można ufać do prowadzenia takich programów jak ważne „nowe światło”, „Spotkania w Studiu Koncertowym Ostankino”. W 1990 roku urodziła córkę Inna. Jako matka dwojga dzieci ona również powierzyć przeprowadzenie serii programów dla dzieci, „Dobranoc, dzieci!”, „Alarm” i tak dalej. D. Jednak największą popularność przyniósł rolę lidera w programie „Good Morning”. Przez ponad 20 lat, pozostaje wierny swojej publiczności rano.

Nagrody i tytuły

Biografia Larissa Verbitskaya ma ceremonialną stronę. W 2004 roku otrzymał honorowy tytuł Honored Artysta Rosji. To w 2007 roku za wkład w krajowej telewizji i rozwoju kultury został odznaczony Orderem Przyjaźni, a także został laureatem Związku najbardziej urokliwej rosyjskiej dziennikarki rosyjskich dziennikarzy”.

Dziś życie 55-letni prezenter telewizyjny jest w pełnym rozkwicie. Nigdy nie przestaje zadowolić swoich fanów biorących udział w różnych projektach telewizyjnych, takich jak „Ice Age” i tak dalej. E., biografię Larisy Verbitskoy aktualizowana o nowe fakty i wydarzenia.