634 Shares 3696 views

Jak usunąć wszystkie grupy w „Kontakty”: szczegółowe instrukcje

Dziś będziemy rozmawiać z tobą o tym, jak usunąć wszystkie grupy w „Kontakt”. Jest to dość ciekawe pytanie, bo taka funkcja w sieci społecznej nie jest obecny. Co zrobić, jeśli zgromadziły sporo publiczności? Załóżmy, zrozumieć, co jest co.

Jakie są grupy w „VC”?

Grupa, lub publicznego, społecznościowy – to coś w rodzaju koła zainteresowań. Tutaj użytkownicy mogą wymieniać się informacjami, oglądać filmy i zdjęcia, prowadzić dyskusje, i tak dalej. Różne grupy w sieci „VKontakte” dużo. Tu i ogłoszenia, oraz kanałów informacyjnych, a tylko niektórzy członkowie Unii. Ale czasami trzeba myśleć o tym, jak usunąć wszystkie grupy w „Kontakt”. Szczerze mówiąc, na tym etapie, wiele osób zaczyna panikować. Co zrobić, jeśli lista społeczeństwa jest bardzo duża? Pozwól nam zrozumieć ten skomplikowany problem.

Klasyczna metoda

Dobrze, zacznijmy od ciebie, być może najbardziej oczywista, ale nie najlepszy ruch. To wymaga dużo czasu, wysiłku i cierpliwości. Jeśli zauważysz, że lista grup w „Kontakty” w swoim profilu stał ogromny, a potem nadszedł czas, aby je wyczyścić. W jaki sposób? Ręce.

Oznacza to, że trzeba usunąć wszystkie osobiście przeszkadza Ci publiczny. Aby to zrobić, przejdź do strony głównej sieci społecznej, a następnie zalogować się. Tam, po lewej stronie, znaleźć „Moje grupy” i kliknij na etykiecie. W okienku po prawej stronie pojawi się lista wszystkich grup, w których jesteś członkiem.

Teraz, aby pozbyć się publiczne mają podsumować ramię do prawego boku każdego bloku ze społecznością, a następnie wybrać „Wyjście” lub „Anuluj subskrypcję”. Czy ten proces ze wszystkimi grupami, że jesteś znudzony. Kilka godzin – i gotowe. Szczerze mówiąc, to nie jest najlepszy wybór. Zobaczmy, w jaki sposób, aby natychmiast usunąć wszystkie grupy w „Kontakty” w inny sposób. Nie są one tak dużo, ale jednak istnieją.

powiązanie

Ale to jest bardzo ciekawe i nawet zabawny sposób. Wraz z nim, najprawdopodobniej, należy zapoznać się z tymi, którzy są zarejestrowani w sieci społecznej około 5 lat temu. Aby odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób usunąć wszystkie grupy w „Kontakt”, będziemy musieli użyć specjalnego linku.

Ta opcja jest, niestety, nie zawsze działa. Jednakże, jeśli nie chcesz, aby spędzić kilka godzin, aby wykonać zadanie, to warto spróbować. Na początek będzie musiał zalogować się do sieci społecznych, a następnie przejdź do swojego profilu. Następnie kliknij „Moje grupy”. Znajdziesz się na stronie, gdzie społeczeństwo, w którym jesteś członkiem wyświetlane są wszystkie.

Teraz zaczyna się zabawa. Okna (bezpośrednio od strony z publicznie) dodać następujące oznaczenie: [usunięte] var g = tablicowym () łączy var = document.links; for (i = 0; i = g.length) {clearInterval (Si) }”, 1500). Naciśnij „Enter” i spojrzeć na wynik. W końcu trzeba usunąć całe menu. Oznacza to, że ten link pomoże Ci czasu wypisania ze wszystkich serwerów publicznych. To wszystko. Teraz już wiesz, jak usunąć wszystkie grupy w „Kontakt”. Jak widać, nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

programy

Ale, jak już zostało powiedziane, ta metoda nie zawsze działa. Jeśli nagle nie dał rezultatu, użytkownicy zaczynają myśleć o rozwiązanie problemu jest bardzo aktywna. Aby im pomóc, co do zasady, pochodzą z różnych programów i narzędzi, które rzekomo przedłużyć standardowy zestaw funkcji społecznościowych. Ale i tu rzeczy nie są takie proste.

Fakt, że treść – nie jest to, że inny, jak najczęstszych wirusów. Po uruchomieniu programu trzeba będzie przejść przez to z pomocą autoryzacji konta „VKontakte”. Na tym etapie, najprawdopodobniej, masz po prostu skradzione profilu. Aplikacja nie pojawi się pożądany rezultat nie będzie. Ale wracając kwestionariusz będzie dość trudne. Więc pamiętać, że istnieją tylko dwa niezawodne sposoby, aby pomóc odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób usunąć wszystkie grupy w „Kontakt”.