642 Shares 4239 views

Jak wystawić ocenę w „Classmates”? Jak usunąć rating „Classmates”?

Sieć społeczna przejęła umysłach większości naszych obywateli, a stał się ogromnie popularny. Jednym z najbardziej uczęszczanych „Classmates”. Oprócz zwykłej komunikacji przez wiadomości na osobistej stronie, gdzie można przesłać swoje zdjęcia i oceniać zdjęcia do przyjaciół i znajomych.

Powszechną formą komunikacji

Szacunki w „Classmates” skupiają się na tym, co powiedzieć właścicielowi zdjęcie, które spodobało. Głównie dlatego, że cała skala oceny są tylko pięć. Mniejszy wynik umieścić wyłącznie przez pomyłkę lub z osobistych animozji. Jeśli chcesz podzielić się swoimi ulubionymi zdjęciami z przyjaciółmi, umieścić na jej „klasy”. Następnie ten obraz zostanie wyświetlony na Aktywność, a wszyscy jego przyjaciele będą widzieć.

Estymacji zdjęcia – powszechną formą komunikacji między odwiedzających witrynę. Po zdjęcie może powiedzieć wiele o nas i naszym życiu: one odzwierciedlać nastrój, opowiedzieć o hobby, ulubionych miejsc wypoczynku, znajomych – nawet wizualnie – z naszymi przyjaciółmi i bliskimi, itp Wśród odwiedzających zasobu, nawet tych, z którymi mamy .. nie znam osobiście, może uzyskać pewne wyobrażenie o stronie hosta podczas oglądania tych „dzieł”. opinia wielu innych ludzi jest bardzo ważne. Pozostawić swój komentarz, nie wstydź się! Pozostawić dobre wrażenie o sobie. Dać pozytywne!

Żarty, pocztówki, zdjęcia, wideo – ile ciekawych rzeczy są w ogromnej „odnoklassniki”!

Jak to zrobić?

Co zrobić ocenę w „Classmates”, doszliśmy omówmy następny krok. Jak oceniać zdjęcia w „Classmates”? Aby to zrobić, najpierw musimy przejść do strony osoby, której zdjęcia chcesz ocenić.

Następnym krokiem są zaczepy na górze strony „Zdjęcia” i kliknij na nim. Wydają się natychmiast wszystkie zdjęcia i albumy (te nie zostały zamknięte do oglądania). zdjęcia Proglyadyvaya, trzeba nacisnąć myszką na jak to będzie następnie zwiększać, a po prawej stronie pokaże skalę ocen i ikonę „klasy”.

Po wydać ocenę, właściciel fotografii otrzyma wiadomość o nowej ocenie i że poszedł do swojej strony. Więc mamy do czynienia z pytaniem „Jak wystawić ocenę w” Classmates”.

Powiedz mi, co myślisz o mnie i moich zdjęć …

Tuż poniżej skali oceny na zdjęciu znajduje się wiersz, w którym można dodawać komentarzy do tego zdjęcia. Tam często wyrażają opinię o zdjęciu jego właściciela (często w formie komiksu, co nie jest zabronione).

Nie powstrzymywać, komentując zdjęcia swoich przyjaciół. Będą zadowoleni, aby przeczytać, co myślisz o nich w tej chwili. Wystarczy spróbować, aby nie zepsuć wrażenia innych i nie zostawić ostre i wulgarne wiadomości. To może nie czynią dobre usługi dla Ciebie!

Aby wyświetlić wszystkie komentarze do zdjęć, które pozostawiły swoich przyjaciół i znajomych, konieczne jest, po prostu kliknij na nią.

Uwierz mi, nic skomplikowanego w ocenie zdjęć tam. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami, jak opisano powyżej, a wszystko można dostać.

Przybysze są zawsze trudne na początku, ale nie będzie miał czasu, aby odzyskać, jako początek bezwładności nie wahali się przenieść z karty na kartę, fotki ocenić, komentarz i wykonywanie innych prostych operacji.

Dość mały trick

Są ludzie, którzy lubią się okropne szacunków „koledzy”. Aby to zrobić, oni tak często, jak to możliwe oceniać zdjęcia innych ludzi, zamiast się punkty na własną rękę. Oczywiście, z zewnątrz wydaje się być kompletna bzdura, ale wiele osób wybiera ten trik. Aby to zrobić, przejdź na zakładkę „Użytkownicy teraz online”, znajduje się w prawym górnym rogu strony, a następnie klikając na liście ludzi, którzy poszukują odpowiedniej „ofiary”.

Tutaj można jeszcze szukać, jeśli jesteś zainteresowany pewne ogólne parametry. Na przykład, płci, wieku, miasta. A potem wszystko w ten sam sposób jak poprzednio: wzrost, wyglądała chwalił.

Innym sposobem, aby przyciągnąć uwagę

Wielu nie rozumie, dlaczego umieścić ocenę w „Classmates”. Zazwyczaj odbywa się to, aby przyciągnąć uwagę do jego osoby. Zwłaszcza, jeśli właściciel jest oceniany i zdjęcia z różnych płci. Nawet jeśli obraz docenione obcego, pojęcie „uprzejmości” Made zrobić odwetowego ruch. A jeśli właściciel obraz bardzo podobny do niego, można przejść do jego strony, z okazji jego wizyty. To jest – jeden z najczęstszych sposobów kochają to miejsce.

niska ocena

Niestety, często natknąć się takich osób, które oceniają zdjęcia nie są pozytywne nastawienie, ale wręcz przeciwnie. Przyczyny niskiej punktacji – to tajemnica! Jednak niektórzy ludzie są różni: z różnym charakterze i innym nastroju. Jeśli nadal masz shlopotat „jeden” i „dwa”, nie powinien być zły z tego powodu. Mogą one być usunięte!

Jak usunąć rating „Classmates”?

W celu usunięcia złą ocenę, trzeba zwiększyć. Po prawej stronie można zobaczyć listę klas uzyskana za to zdjęcie. będzie można zobaczyć dokładnie, który można umieścić zły znak, a następnie wyjmij go. Aby to zrobić, należy umieścić kursor myszy na mały znak pojawia się na dole, „Usuń znak”.

I do tego życia obrażony ludzie nie zepsuć nastrój, zaleca się, aby wysłać go na „czarnej liście”. Po, że ta osoba nie będzie w stanie napisać ani oceniać lub komentować zdjęć. Więc odpowiedział na innym pilnym problemem użytkowników, a mianowicie: „Jak usunąć ocenił w” Classmates „”

Bądź miły i wierny

W kontynuacji poprzedniego ustępu powinien powiedzieć kilka słów. Umieszczenie oceny w „Classmates”, być lojalny i miły. Wszakże wszyscy – ludzie, każdy ma swoje słabości, mocne i słabe punkty. Być może dla kogoś atrakcyjnego obrazu, nic do ciebie osobiście, jest nadrzędnym i równie interesujące.

Jeśli jakieś zdjęcia, które nie lubią lub nawet irytujące, pamiętaj: Nie jesteś zmuszony i nie zmusił do wyświetlenia. Nie ma potrzeby, aby rozpocząć wzajemne „wypalanie” słabe stopnie. Lepiej go ignorować, powstrzymać się od komentowania. Nie rań osoby, a oni cię nie boli! Być może niektórzy nawet zostawić miłych wiadomości i dobre stopnie.

usługa płatna

Najwyższa ocena (5+) można rozważać jedynie w przypadku, jeśli wykupieniu tej usługi, i to jest wypłacane. Niemniej jednak, wiele kupił go, nawet za pieniądze, ponieważ przy ocenie zdjęć na 5+ tak ładny wynik zdobi na zdjęcie jako ikonę.

Aby połączyć usługi „5+”, warto zajrzeć na dowolne zdjęcie i kliknij na skali ocen odpowiedniego symbolu. Natychmiast po tym oknie pop-up z witryny administracji z wnioskiem do zapłaty za usługi, o których mowa w dowolny sposób z poniższych sugestii.

wprowadzać innowacje

Jesień w sieci społecznej, ponownej ocenie w „Classmates”. Cztery oryginalne przyciski wymyślić bardziej kolorowe oceny znajomych swoich obrazów.

Pierwszy przycisk – „Red Heart” – wskazuje, że obraz bardzo dużo.

Drugi – „Orange Kitten” – wyjaśnia, że ładna.

Trzecia ikona – „Violet” koza „palców” – oznacza, że fajne zdjęcie.

A czwarty – „Zielona ziewanie człowiek” – mówi, że obraz jest nudne i nieciekawe.

Takie inne reakcje użytkowników

Należy zauważyć, że takie zmiany nie są dla każdego gustu. Większość użytkowników „szkolnych” nie zdają sobie nawet sprawy, że te przyciski reprezentują.

Druga połowa, a wręcz przeciwnie, zachwycony innowacji. I zasobiralas przełączyć się na „Classmates” dla nowych doznań. Bo teraz można żartować z przyjaciółmi, dowcipny, zdjęć stóp na nowej skali, a dla najlepszego efektu, aby dodać komentarz pod zdjęciem zabawy.