127 Shares 5078 views

Niemile widziane po zabiegu Botox? Ceny, skutki, przeciwwskazania, zdjęcia przed i po Botox

Botox – jeden z nowoczesnych sposobów radzenia sobie ze zmarszczkami, który jest wybierany przez kobiety. Tak, to nie jest to krem, a nie maska, która może tylko odżywiają skórę, a specjalny typ A toksyny. Obecnie procedura związana z Botoxu są uprawnieni tylko wyspecjalizowane kosmetologów, więc stosuje się do zwykłej salonie kosmetycznym niepraktyczny i niebezpieczny dla zdrowia. Wybór kliniki i lekarz-kosmetyczka – główne zadanie, które jest już radzenia sobie nie wszystko.

Procedura Botoxem

Każda kobieta chce wyglądać młodo i piękny tak długo, jak to możliwe, ale pojawienie się zmarszczek, jak tylko dowód starzenia się skóry. Gwałtowne starzenie się jest w dużej mierze ze względu na dziedziczność lub stres emocjonalny, tak wiele kobiet Botox – jest to jedyny sposób, aby pozbyć się przedwczesnymi zmarszczkami.

Cechą tej procedury jest Botox, które są podawane za pomocą cienkiej igły w tych mięśni twarzy, który jest odpowiedzialny za tworzenie się głębokich zmarszczek. Procedura jest absolutnie nie wymaga znieczulenia i jest bezbolesne dla pacjenta. Jedyną rzeczą, która sprawia, że lekarz kłuć – powoduje to specjalny krem na twarz. Następnie zimny kompres na skórę, gdy zastrzyki nie były tak wrażliwe.

Po podaniu BOTOX gospodarstwa procedury przechodzi jeszcze 3 razy, aby osiągnąć pożądany efekt. Między zastrzyków ma określony przedział czasowy, których przestrzeganie jest wymagane w celu wytworzenia przeciwciał dla toksyny botulinowej. Koszt około 350 rubli (na procedury).

Każdy miejscu wstrzyknięcia wymaga badania lekarskiego w ciągu dwóch tygodni od zakończenia procedury. Kosmetolog, sprawdzić, opisuje wszystkie udoskonalenia i daje prawo do wykonywania dalszych procedur.

W niektórych częściach twarzy Botox zastrzyków? Wstrzyknięcie do włosów – high-tech procedura medyczna

Patrząc na siebie w lustrze, wiele kobiet każda minuta przygotowany, aby znaleźć jeszcze więcej zmarszczek oraz w różnych dziedzinach. Ponadto, te zastrzyki są przeprowadzane nie tylko na osobę, ale również na włosy, ale w tym przypadku, „zastrzyki” – to tylko sformułowanie. W rzeczywistości włosy za pomocą specjalnych leków, które są stosowane do powierzchni, a ponieważ procedura jest bezbolesna, ale bardzo skuteczne, bo po to transformacja włosy dostać zdrowy wygląd, gładkie błyszczące światło, stają się miękkie i przyjemne w dotyku.

Po Botox zawsze pojawia się jakiś efekt, ale warto pamiętać, że organizm pracuje stale i może negatywnie postrzegają takie procedury, ale zdarza się bardzo rzadko.

Zastrzyki z botoksu w powiekach i zmarszczki wokół oczu

W tym przypadku, zastrzyki z botoksu są często wykonane w okolicach oczu. Kołowy odcinek mięśniowej przy uśmiechu, odpowiada na pojawienie się zmarszczek na twarzy wokół oczu. Wraz z wiekiem traci swoją elastyczność i kształt, i pojawiają się „kurze łapki” wokół oczu, które są bardzo trudno się pozbyć. Efekt zabiegu zachwyci posiadacza na 5 lub 6 miesięcy. Ale znowu, należy przed rozpoczęciem tej procedury, aby dowiedzieć się, jakie komplikacje z Botox jest najczęściej objawia się zastrzyków przeciwzmarszczkowych.

Innym rodzajem zastrzyki z botoksu są uważane w powiekach. Takie procedury pozwalają wiele kobiet uciec na chwilę od obwisłych powiek. Po tej procedurze, efekt jest oczywisty fakt, że oczy stają się bardziej otwarte i wyraziste.

Niemile widziane po zabiegu Botox – powikłania i innych chorób

Nawet jeśli po zbadaniu stanu zdrowia pacjenta jest inna, nikt nie jest bezpieczny od wystąpienia ewentualnych powikłań. Ich pojawienie się w zależności od zastosowanej techniki, który został użyty w przypadku podawania zastrzyków, jak i reakcji organizmu na Botox.

Bardzo często pierwsze objawy powikłań są obrzęki po Botox, zaczerwienienie, siniaki. To najbardziej nieszkodliwe rodzaje powikłań, które odbywają się w ciągu 5-6 dni. Powstają one tylko z faktu, że naczynia krwionośne są uszkodzone podczas rzeczywistego wstrzyknięcia. Aby zapobiec kompletny obrzęk twarzy, duże worki pod oczami, powinny być wyłączone z planu dnia, w każdej aktywności fizycznej, imprez sportowych i tańce.

Zasady postępowania po iniekcji Botox

Dla wszystkich innych działań natychmiast po wizycie w salonie, który jest nadmierna czystość w całym. Przewieźć go do domu, trzeba podoba Ci kryształowym wazonie. Wynika to z faktu, że po wstrzyknięciu trzeba trzymać głowę stały przez kilka godzin. Niemile widziane po zabiegi z botoksu, więc jest przechylając głowę do tyłu lub do przodu lub nawet położyć się na twarzy. Może to wpłynąć na asymetryczny botoksulina uderzenia.

Zalecenie po Botox celu wykonywania ćwiczeń zawiera zmarszczek mimicznych twarzy. To jest tylko nieznaczny ruch z jego ust, więc jest to konieczne, aby powstrzymać się, nawet w czasie szalonej wściekłości i radości, że procedury są nie tylko nie było na próżno, ale nie zaszkodzić piękno i zdrowie człowieka.

Alkohol, palenie, narkotyki, a następnie dotknij

Aby nie zakłócić prawidłowy przebieg działania botoksu nie powinny być w ciągu kilku dni w dotyku skórę, a na pewno nie stosuje kosmetyków. Nie jest konieczne, w ciągu pierwszych 10 dni od basenów i salonach kosmetycznych. Należy unikać kontaktu z wodą. Nie zaleca się do upadku w pierwszym tygodniu po wstrzyknięciu deszczem lub słońcem, to może okazać się o wiele bardziej poważne powikłania niż zasinienie i zaczerwienienie, takie jak pominięcie wieku (może to być w tym stanie aż do 3 miesięcy).

Botox i alkohol – jest na ogół niezgodne rzeczy, ponieważ powinien porzucić wszelkie napoje alkoholowe co najmniej dwa tygodnie przed wstrzyknięciem i lepiej jest nie brać silne pić tak długo, jak ustawa jest wstrzyknięcie botoksu, który jest 5 lub 6 miesięcy.

Podczas procedury przyjmowania leków związanych z botoksu, są niedopuszczalne. Niemile widziane po zabiegi z botoksu, więc to jest przyjmowania leków zawierających wapń.

Palenie i alkohol – czynniki, które mogą wykazać różnego rodzaju powikłań. Wraz z wprowadzeniem Botox kobiety powinny zdawać sobie sprawę, że będzie musiała rzucić palenie z góry procedury i przed całkowitym zakończeniu operacji wtrysku.

Przeciwwskazania do procedury

W żadnym wypadku nie można wykonać zastrzyki Botox w obecności choroby krwi (białaczka, hemofilię) u pacjenta. Jest to możliwe do przeprowadzenia tego rodzaju zastrzyków kosmetycznych czy nie jest choroba nerwowo-mięśniowej i przewlekłe choroby płuc, zaburzeń endokrynologicznych, chorób somatycznych i znaczące pominięcie tkanek miękkich. Nie wolno pacjenta do zabiegu, jeśli jest indywidualna nietolerancja toksyny botulinowej typu A.

Botox i alkohol – nieporozumienia i mity

Wiele pijących nie są w stanie zrezygnować z własnej przyjemności, ale wybierając między Botox i alkoholu, to warto pamiętać, że razem jest – niebezpieczna mieszanka, która może powodować różnego rodzaju chorób. Każda osoba odmawia sztuczne odmłodzenie lub wykorzystanie alkoholu.

Mit, że picie alkoholu po botox może – jest to jawne kłamstwo, zdolny do wszystkich wiernych mówiąc, nie tylko zniszczyć dawną urodę, ale również zepsuć oblicze nie do poznania. Wiele osób publicznych pracują często wymaga kieliszek szampana, ale może to być początek choroby skóry. W żadnym wypadku nie można pić alkohol po Botox, nawet w niewielkich ilościach, ponieważ wybierając piękno trzeba długo powstrzymać swoje pragnienia dotyczące napojów alkoholowych, tak aby nie szkodzić zdrowiu.

Jak zachowywać się po Botox?

Dla wielu kobiet, ta procedura – to jedyny sposób, aby ponownie piękny wygląd i poczuć się jak dama, ale jego cena jest bardzo wysoka. Wielu nawet nie wie, co zrobić po Botox, ponieważ po pierwsze, przed rozpoczęciem każdego badania, to lepiej skonsultować się z ekspertem i dowiedzieć się o kilka bardzo prostych rzeczy mają się rozstać po sztucznym odmłodzenia. Tylko profesjonalny kosmetolog powie o wszystkich zawiłości sprawy, będziemy rozmawiać o tym, jak zachowywać się po zabiegu i co robić w przyszłości.

W rzeczywistości, po jednym miesiącu może się wydawać, że pacjent powrócił do swojego dawnego życia, a nawet może sobie pozwolić na kieliszek wina. Nie, nie znowu! Po Botox będzie musiał ująć się w pierwszych tygodniach aktywnych sportów, w pierwszym dniu – od seksu. Zawsze trzeba kontrolować swoje emocje w pierwszych miesiącach, aby efekt Botox trwał tylko maksymalny okres – sześć miesięcy. Zaleca się, aby angażować się w spokojnej działalności, począwszy od dokumentacji biurowej do spotkań towarzyskich z książek i telewizji. Minimum aktywności fizycznej – główna zasada pierwszego miesiąca po Botox.

Wiek nadal będzie zbierać swoje żniwo

Dla tych, którzy wierzą, że Botox odmładza długo, mówiąc, że to był błąd. Procedura ta jest bardzo kosztowna, a cena za to nie może być tylko w postaci banknotów, ale także zdrowie. Pragnienie, aby wyglądać młodziej naturalnie, ale także zwalczanie zmarszczek nie powinny przekształcić się panaceum, gdzie tylko pomarzyć kobietę – jest elastyczna skóra na twarzy.

Może utrzymać piękno i nieszkodliwy sposoby, za pomocą maski i kremy. Naturalne witaminy i minerały daje efekt znacznie większej i dłuższej perspektywie, a jednocześnie kobieta nie musi porzucić swoje ulubione sporty lub tańczyć, i spędzają dużo czasu i pieniędzy do klinik i zabiegów.

Szczęście zależy czasami nie ma znaczenia, ile lat wyglądamy, i jakiego rodzaju osoby jesteśmy postrzegani przez innych, jakie działania wykonujemy.

Jeśli kobieta atrakcyjność wizualna – jest gwarantem pewności siebie, sukcesu, możliwe jest, że zastrzyki są najlepszymi przyjaciółmi dla pacjenta Beauty Clinic, ale zawsze przed rozpoczęciem ich realizacji muszą wiedzieć czego nie robić po zabiegi z botoksu, tak aby nie zaszkodzić zdrowiu i naturalne piękno.

Botox – nowoczesna metoda walki zmarszczki. Ich sposób życia lub sztucznego piękna i dziesiątki zakazów – każdy wybiera.