137 Shares 7182 views

Piercing „Helix” – przebicie na zwinięcie ucha (foto)

Dziś niemal każda mała księżniczka, która nie jest nawet trzy lata, już przebite uszy. Nic dziwnego, że kiedy dziewczęta dorastają, jeden kolczyk w uchu wielu już są niewystarczające. A następnie uratowany kolejny przebicie, który jest wykonany z góry, na chrząstkę ucha – przebijania Helix.

przed zabiegiem

Być może najważniejszą kwestią troski, którzy zdecydowali się na tego rodzaju piercing, jak to jest przerażające i nieprzyjemne. Oczywiście, tutaj ważne jest indywidualne próg bólu ludzkiej. Niektóre z dziewcząt, którzy przeszli przez ten proces, mówią, że robi przebijający Helix niemal bolesne, ale czuje, że jest prawie taka sama jak przebitego ucha. Inni mówią, że przekłucie chrząstki było bardzo bolesne dla nich.

Musimy jednak zrozumieć, że wiele w tej kwestii zależy od pana, który prowadzi postępowanie. Ważne sama technologia, ponieważ nie wszędzie Helix przekłuwania uszu odbywa się w ten sam sposób, w niektórych miejscach robi i robi źle. Dlatego też wybór wnętrza lepiej jest podjąć odpowiedzialnie.

Wybierając salon

Nigdy nie piercing Helix właścicielem lub przy pomocy „wiedzą” przyjaciół w domu. Nawet jeśli nie są postrzegane jako praktykujących specjalistów, lub przez dłuższy czas przebite earlobe obecnie właścicielem. Nie patrz również najtańsze oferty z salonów. Jeśli chodzi o cenę z reguły takie eksperymenty są odzwierciedlone na zdrowie i leczenie wtedy kosztuje kilka razy droższe.

Dowiedzieć się, jakie technologie będą wykorzystywane przez specjalistów w kabinie, przekłuwanie chrząstki ucha – helisy. Piercing tego rodzaju, zwłaszcza jeśli przerwy hryaschik przyszłość nie musi być wykonywana za pomocą specjalnego pistoletu. To narzędzie jest uznawany przez wielu doświadczonych rzemieślników bezużyteczne, a nawet szkodliwe. Jej zastosowanie daje nieprzyjemne skutki uboczne, i wszystko prowadzić do awarii i nie może, na przykład, „migracji” kolczyki do uszu i deformacji.

Spróbuj znaleźć profesjonalny piercer. Ten specjalista rozumie, że każdy pinna jest wyjątkowy, a zatem najbardziej znany indywidualne podejście w wyborze miejsca dla hryaschik przebicie wymagane. Nie zapomnij Helix przebijania może być bolesne, ale kto chce przejść przez cierpienie, aby w końcu nie wygląda tak piękne jak marzył?

Jak zrobić takie przekłucia

Dla tego rodzaju przebicia, specjalną igłę o małej średnicy wewnątrz pusty. Naturalnie, narzędzie musi być sterylne i w miejscu nakłuwania powinno być traktowane roztworem środka dezynfekującego.

będzie prawdopodobnie zostać poproszony leżeć na kanapie, to jest w tej pozycji jest łatwiej utrzymać głowę w jednej pozycji. Sama procedura jest wykonywana szybko przebijać, a po jej do ucha natychmiast umieścić je w kolczyk.

Kolczyki i inna biżuteria

Jaki rodzaj dekoracji można wybrać, zrobić sobie Helix Piercing? Kolczyki mogą być bardzo różne – od prostych kołków lub pierścienie do najnowszej biżuterii wykonanej z metali szlachetnych z kamieniami szlachetnymi. Oczywiście takie drogie ozdoby wykonane są głównie na zamówienie.

Jak dla kilku wersji budżetowych kolczyków, które można wybrać z kilku opcji:

 • różne pierścienie (należy zwrócić uwagę, że ich zamknięcia muszą być wykonywane w kuli);
 • Segmentowy pierścień;
 • małe goździkowy;
 • labrets (kolczyki w postaci pręta z piłką);
 • Okólniki (półokrągłe dekoracje z wiatrem na nich z obu stron kulek).

Jak widać, istnieje wiele do wyboru. I może być dowolnie zmieniane po uzdrowieniu dekoracji rany, bez odczuwania dyskomfortu. Aby rozpocząć, to lepiej, aby pozostać na kolczyk złota, stali chirurgicznej lub tytanu, ponieważ metale te są najbardziej bezpieczne.

Jak zwykle leczy przekłuwania uszu Helix?

Po piercing jest zrobione, to jest niemożliwe, aby dotknąć ucha. Być może w Twoim otoczeniu będą ludzie, którzy będą chcieli dotknąć przekłucia wkrótce po zabiegu. Krępuj się im to zaprzeczyć, nawet jeśli obiecują przed tym kilka razy, aby umyć ręce. Fakt, że nosić infekcji do rany łatwo, ale się go pozbyć to jest bardzo trudne.

Jak długo trwa gojenie? Helix Piercing zazwyczaj leczy kilku miesięcy. Z należytą starannością, opóźnione rany szybciej, ale czasami cały proces trwa sześć miesięcy.

Jak obsługiwać przebijania

Co do zasady, mistrz po zabiegu opowiada o wszystkich niuansów starannością. Piercing koniecznie muszą być przetwarzane z roztworem dezynfekującym przez kilka miesięcy. Które rozwiązanie wybrać, powiesz przebijak.

Przed dotykać świeżą ranę, dokładnie umyć ręce ciepłą wodą z mydłem. Nie dotykać żadnych innych przedmiotów i powierzchni. Zadbaj, że środek dezynfekcyjny nie korzystaliśmy nikogo innego.

Leczyć rany powinny być regularnie. Początkowo, pożądane jest, aby wykonać co najmniej dwa razy dziennie, a po pewnym czasie procedury przetwarzania może być przeprowadzane, gdy, na przykład, przed pójściem do łóżka.

Czy mogę zmienić kolczyk, jeśli przebicie nie jest jeszcze uzdrowiony? przebijające zawodowe nie polecam. Przebicie – jest w zasadzie otwarta rana, więc ważne jest, aby chronić go jak najwięcej w trakcie gojenia. Zazwyczaj, rana jest opóźniony w czasie pierwszych 2-4 miesięcy, po którym można zacząć eksperymentować z ornamentami. Chociaż w każdym przypadku, im dłużej czekasz, tym lepiej.

Nieprzyjemne skutki uboczne po zabiegu. Co jest normą?

Piercing w ogóle jest rzadko leczy się bez problemów, a jednym z jej rodzajów, często towarzyszą nieprzyjemne skutki uboczne – Helix. Piercing tego rodzaju trudne do wyleczenia, ponieważ przebity nie tylko tkanek miękkich, ale także hryaschik. Więc, co nie jest zbyt przyjemne objawy są zupełnie normalne, a co powinno być powodem do niepokoju i iść do lekarza?

norma:

 • zaczerwienienie, jeśli to jest małe i utrzymywano w ciągu jednego-dwu dni po zabiegu;
 • nieznaczny obrzęk w ciągu pierwszych kilku dni – kolejna normalne zjawisko; więc twoje ciało reaguje na zakłócenia w jego integralności;
 • dyskomfort; ona jest silniejsza niż przebicie płatka ucha;
 • swędzenie – uzdrowienie piercing i tatuaże to całkiem normalne i naturalne zjawisko.

Znaki ostrzegawcze:

 • Wzrost temperatury i nie przechodząc obrzęk – wyraźne oznaki reakcji alergicznych lub zapalnych rozpoczęciem procesu;
 • krwawienie, krew może wyciekać kilka godzin po zabiegu, ale jeśli idzie o kilka dni, zobaczyć się z lekarzem;
 • krwiak w miejscu nakłucia koło, zapach, ropień – objawy alergii na metal, zapalenia; natychmiast skontaktować się z lekarzem;
 • silne swędzenie – kolejny znak alergii;
 • „migracji” kolczyki; Jeśli piercing jest przenoszony z miejsca nakłucia, najprawdopodobniej, mistrz popełnił błąd, ale z takich kolczyków ruchowych mogą pozostać blizny.

Prawie wszystkie powyższe znaki ostrzegawcze mogą powodować niewłaściwą opiekę nad piercing. Dlatego uważnie słuchać swego pana i przestrzegać wszystkich zaleceń.

streszczenie

Piercing Helix wyglądać pięknie i estetycznie. Pomoże to, aby obraz bardziej śmiały i niezwykły, a jeśli odpowiednio dobrany odpowiednio do dekoracji – romantyczne i kobiece. Ale nie sądzę, że taki przenikliwy wybierać tylko kobiety. Wielu młodych ludzi, przedstawicieli niektórych subkultur nieformalnych również przebić Helix.

Piercing, zdjęcia, które zebraliśmy dla was w tym materiale, to świetny sposób, aby wyróżniać się z tłumu. Należy jednak pamiętać, że pożądany efekt można uzyskać tylko przez wykwalifikowanego pracownika serwisu.