168 Shares 9454 views

Niebieski gliny twarzy – naturalny „winowajcą” piękno i zdrowie skóry

Pojęcie „pięknem natury” można teraz interpretować na różne sposoby. Ktoś, kto rozumie ją jako z natury dobry wygląd, podczas gdy inne – w wyniku prac nad nim przy użyciu zasobów naturalnych. Wydaje się, że obie wersje są prawdziwe, co więcej, można logicznie wynika z drugiej, lub być łączone ze sobą, ze względu na piękną naturę osoby i potrzebuje jakości, naturalnej pielęgnacji, która wspiera i zachowuje świeżość i młodość skóry przez długi czas.


Jednym z najbardziej popularnych produktów do pielęgnacji twarzy może być bezpiecznie zwany niebieski gliny. Nie myśl, że ma ona kolor z powodu pewnych dodatków chemicznych. Ona jest naprawdę natura niebieski i gliny wydobywany w Rodopach, które znajdują się w Bułgarii. kwasowo-zasadowej jej poziom (Ph) wynosi 7,3, więc używać niebieski gliny do twarzy, ciała i włosów, maski i owijania. W związku z tą sprawą, skóra jest ujędrniona i doskonale zmiękczone i skutecznie oczyszczone z wyprysków i trądziku. Ponadto maskę gliny mogą łagodzić wybielania skóry wygładzenie zmarszczek i działać jako środek przeciwbakteryjny. Niebieski gliny okłady jest używany, jeśli chcą, aby zapobiec pojawieniu się cellulitu lub pozbyć się go.

Supermarkety kosmetycznych można zakupić różne sposoby, w tym w tej kompozycji masy proszku, ale jest sprzedawany oddzielnie, w czystej postaci, i istnieje wiele sposobów jej skutecznego zastosowania. Tutaj na przykład, na piegi może zbliżyć się do tego skromny niebieski gliny maski do twarzy: Wymieszać łyżkę proszku soku ogórkowym do gęstej pasty, która powinna być stosowana w ciągu 15-20 minut na powierzchni, a następnie spłukać wacikiem moczone w letniej wody.

Problematycznych podatne na różne wysypki skóry może zbliżyć się do tego przepisu: do 3 łyżki glinę dodaje się 30 ml etanolu i 12 kropli soku cytrynowego (za pomocą pipety). Ta maska twarzowa niebieskiego gliny nanosi się przez 15 minut i po ciepły część wody zmyte. Jeśli trzeba usunąć z zapaleniem skóry lub wyrównać go wypróbować następujące metody: pół łyżkę gliny podstępne trochę tego octu jabłkowego i trochę zimnej przegotowanej wody. Wszystko to mieszać aż do uzyskania gładkiej zawiesiny. To wszystko i stosować na twarz na 10 minut i odporne na zimno wody do płukania.

Dla tych, którzy mają suchą skórę, niebieski gliny twarzy jest także odpowiednia jako maska jest jedynie dodanie następujących składników musi liquid miodu – 1 łyżeczka soku cytrynowego – 30-40 kropli, glinka – 1 łyżka. Można również upuścić trochę wody i wymieszać wszystko aż do białej pasty. Jest stosowany specjalny łopatki na twarzy i szyi i utrzymywano przez 25-30 minut i przemyć wszystko to w zimnej wodzie. Następnie skóra jest wcierać z kawałkiem cytryny, a następnie dobrze byłoby zrobić jakieś kojące zimne okłady, aby zakończyć procedurę. Ta maska jest wykonywane 1-2 razy w tygodniu, i tych, którzy mają już testowałem go na siebie, twierdząc, że skóra po nim jest dopasowany tylko przez skórę dziecka.

Jeśli chcesz niebieską glinę do „pracy” osoba lepiej przeczytać kilka przydatnych wskazówek przed użyciem go:

1) okres ważności żadnej maski z gliny można wzmocnić, jeśli zamiast wody, dodać do niego wywar z ziół, które są odpowiednie dla Twojej skóry;

2) aż taka maska utrzymać na twarzy, staram się nie mówić ani się śmiać, dub nie przeszkadzać „chwyt” pożytecznych mikroelementów z komórek skóry;

3) przed przygotowaniem maski złe przesiać gliny kamyki i pozostałą mielenia, a także przesiać;

4) gdy zmyć maskę z twarzy nie używać do mycia, tylko wodę i tylko wodę;

5) tak, że skóra typu wpływa na równomierność suszenia maski, aż niebieska gliny twarzy, które już spowodowane maski wymaga powitalny gotowane lub woda termalna w miejscach, w których jest już sucha.