150 Shares 1584 views

Jak golić nogi


Większość kobiet wierzy, że wiedzą bardzo dobrze, jak się golić nogi. To tylko w tym pozornie prosty proces, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę wiele subtelności.

Nogi kobiet – Pierwszą rzeczą mężczyźni zawiadomienia wraz z nadejściem ciepłych porach roku. Jest to szczególnie prawdziwe wakacje nad morzem, kiedy organizm jest otwarty jak nigdy przedtem.

Przed rozpoczęciem golą nogi, ważne jest, aby najpierw popływać. Więc pary skórę i sprawiają, że włosy na nogach delikatnie. Jeszcze lepiej, podczas pływania będziesz cieszyć się nie tylko zwykłe żele pod prysznic, ale także zarośla. Oni doskonale usunąć warstwy rogowej skóry i podnieść włosy. Ponadto, ważne jest, aby zastosować peeling do tych, którzy cierpią z powodu ciągłych wrastania włosków.

Jak golić nogi.

Przed rozpoczęciem tego procesu, umieścić na już pomocy wilgotnej skóry do golenia. Może to być specjalna pianka, krem, lub po prostu żel prysznic. Jest to konieczne, aby maszynki łatwo ślizga się po powierzchni skóry. Nie stosować u stóp obfitą pianę, jest on bardzo silnie ciągnie i wysycha.

Teraz o tym, jak prawidłowo ogolić nogi. Zacznij czyniąc ją gładką ruchów. W miejscach zagięć trzeba przesunąć maszynę powoli i ostrożnie. Nie trzeba zbyt dużego nacisku na maszynce, więc po prostu skaleczyć. Ważne jest, że ostrze jest nowy. Zapomnij o tych, które już zaczęły rdzewieć trochę! Nie chcesz, aby postawić sobie infekcję?

Golić włosy nie muszą znajdować się w kierunku ich wzrostu, ale przeciwko niemu. I zrobić to lepiej od dołu do góry, czyli z kostki. Gdy zauważysz, że maszyna jest wypełniona włosy, dobrze umyć go pod strumieniem wody. I nie ma potrzeby przeprowadzania brzytwa kilka razy w jednym miejscu, więc będzie tylko uszkodzić skórę. Nigdy nie rób go w zimnej wodzie. To znacznie zmniejsza pory, skóra pokryta jest „pryszcze” i jest bardzo łatwo uszkodzić powierzchnię.

Po golić nogi, nie zapomnij, aby okresowo sprawdzać na ramiona, które właśnie ogolone. Absolutnie płynnie? Jest to znakomity wynik. Nie zapomnij o takich miejscach jak poniżej kolan i bioder i nóg. Tych miejsc nie powinna być mniejsza niż wszyscy utrzymany.

Nawiasem mówiąc, ważne jest, aby nie tylko wiedzieć, jak się golić nogi, ale również usiąść prawidłowo. Ważne jest, aby opierać się na dobrze, że nie działa tak, że nagle drgnęła i rozciął sobie nogę. Spróbuj wybrać wygodną pozycję. Lepiej siedzi i opierając się na coś. Dość wygodne golenie nóg, stojąc pod prysznicem. Jeśli tak nie jest, i zbliży się zwykłą łazienkę.

Ważne rzeczy.

Zwrócić uwagę na dobór urządzenia do golenia. Są konwencjonalny i elektryczny. Te ostatnie dzielą się na te, które mogą być stosowane w suchej skóry, a te, które mogą golenia tylko na wilgotnej powierzchni. Jeśli można nazwać kochanka podróży, idealnym rozwiązaniem byłoby ekspres, który jest zasilany przez baterie.

Do tej pory, prawie wszystkie produkowane maszynki do golenia są wyposażone kilkoma ostrzami i paskami żelu nawilżającego, dzięki czemu nadają się do absolutnie wszystkich typów skóry, nawet najbardziej wrażliwej. Ponadto kobiety mają zwykle maszynom gumowe boki. W związku z tym, że są bardzo wygodne do trzymania w dłoni, który pomaga uniknąć cięć.

Jak golić nogi z brzytwą, skóra pozostaje gładka jak to możliwe dłużej? To bardzo proste. Jest to konieczne, za każdym razem po zabiegu mycia nóg z ciepłą wodą, wysuszyć je i następnie pozostawić do wyschnięcia. A następnie zastosować krem. Najlepszy ze wszystkich, jeśli nie będzie miał właściwości, które zatrzymują wzrost włosów. Ważne jest, że każdy krem do stóp ma odżywcze i nawilżające składniki.

Wszystko! Bardziej szczegółowe przepisy nie są obecne. Śledź, co jest napisane powyżej, i trzeba golić nogi bez skaleczenia, podrażnienia i zaczerwienienia.