397 Shares 5206 views

Plamienia przed miesiączką

Sam proces miesiączkowego nie jest bardzo przyjemna sprawa. Często jest ona połączona przez ból w różnych częściach ciała: plecy, brzuch, klatkę piersiową. Wszelkie miesiączki kobieta przyjść na własną rękę. Niektórzy, być może wszystko, i nie są zaznajomieni z jakiego rzęsisty lub bólu. Cykl ten jest oznaką początku dojrzewania i pełnej gotowości organizmu do poczęcia dziecka. W tym czasie trzeba będzie jeszcze bardziej bojaźliwy do jego pielęgnacji ciała, maksymalnej higieny.

Jednak niektóre kobiety mają często występuje plamienie przed miesiączką. W związku z tym mają one pytanie – czy to jest niebezpieczne?

Naruszenie cyklu miesiączkowego, różne czynniki mogą wpływać. Niektóre płci pytań dotyczących wszystkich wydzielin, które występują przed wystąpieniem miesiączki po owulacji, a nawet na długo przed rozpoczęciem cyklu. Głównie plamienia przed miesiączką nie powinny powodować dyskomfort, pieczenie, nieprzyjemny zapach lub swędzenie. Na ogół przyjmuje się, że wszystkie upławy najczęściej jest objawem patologii lub choroby.

Przed alokacja miesiączka musi być obecny, a ponadto często są obfite. W tym okresie sromowe powinny być lekko wilgotne.

Wybór przed wystąpieniem miesiączki mogą być zróżnicowane i różny kolor. W zależności od koloru, można zidentyfikować przyczyny ich występowania. Jeżeli przydział śluzowych, białe lub mają białe smugi, może równie dobrze być oznaką erozji szyjki macicy , albo takich chorób jak szyjki macicy – tzw zapalenie szyjki macicy. Jednak można powiedzieć, że wszystkie pozycje, które mają charakter śliskości związanego z szyjki macicy. Jeżeli obserwuje się brązowy plam przed menstruacją, może być objawem procesów patologicznych w samej macicy, takich jak polipy, endometriozy, lecz w pewnych warunkach może być normą.

Jeśli występują krwawienia alokacji szkarłatny, możliwe jest erozja. Jeśli wybór przed miesiączką i wodnistą cieczą, uszczelka ma brudny kolor, może to spowodować podejrzenia na rozwój przewlekłej endocervicitis.

Innym objawem tej choroby może być plamienia przed menstruacją, nieco przypominający rozcieńczonej krwi, który posiada pewien rodzaj „wywaru mięso”. Kiedy widzieliście zieloną, gęstą, śluzową absolutorium, jest uważane za oznakę ropnego zapalenia szyjki macicy.

Najbardziej częste miesiączki nie rozpoczyna się natychmiast z krwią iz nieokreślonego koloru kicz, a to może być traktowane jako normę. Cykl kończy się zwykle się podobnymi cechami.

Jeżeli wyładowanie wygląda serem skrzepu, a następnie mogą być oznaką pleśniawki. Dla takiego przydziału powinny zwracać uwagę.

Tak więc, w zależności od rodzaju wyładowania przed miesiączką obserwowanego w was, można wstępnie diagnozy, ale wtedy należy udać się do lekarza, ale on będzie w stanie obalić lub potwierdzić i wyznaczyć właściwe leczenie w takiej sytuacji.

Warto zauważyć, że wybór przed miesiączką, które są uważane za normę, może zostać zwiększona z rozwojem kobiety jakiejkolwiek choroby.

Bardzo rzadko, ale u kobiet w ciąży może nadal iść miesiączki. W tym przypadku, jeśli nie jest plamienie przed miesiączką, nie jest uważane za normę, z pewnością konieczne jest, aby skonsultować się z lekarzem. Tutaj dozwolone tylko wygląd koloru brązowego rozładowania przed i po menstruacji. Jednak należy zauważyć, że nie powinny być one zbyt ciężkie. Jeśli masz szampan wyładowania, które są zielone lub żółte, a pojawiają się przed miesiączką i po ich zakończeniu, możemy założyć obecność zakażenia narządów płciowych.

W tym przypadku konieczne jest pilnie przekazać wszystkie niezbędne testy i start-to-treat. W każdym razie, jeśli stwierdzono na przydział, nie nadaje się do charakterystyki normalne, trzeba udać się do lekarza, gdyż może wskazywać na rozwój poważnych patologii.