306 Shares 1769 views

Kino „Eldar” w Moskwie

Nieśmiertelne dzieła wielkiego człowieka, artysty ludowego, niezwykłą filmowiec i pisarz, nauczyciel, prezenter telewizyjny, genialnego dramatopisarza i wielkiego człowieka Eldar Ryazanov są kochane przez przeszłości tak wiele lat. Rosły i wychował kilka pokoleń ludzi. Kino „Eldar”, nazwany na cześć jego ogromną właściciela, była kontynuacją jego pracy i prawdziwy „opiekun” z pracy.

Kino Eldar Ryazanov – serce krajowej komedii

Od 2005 roku rozpoczął działalność klub filmowy, stworzył genialny reżyser Eldar Ryazanov. Osobliwość i oryginalność centrum narodowej twórczości jest to, że jest to miejsce, gdzie „osiadł” dla wszystkich swoich ulubionych filmów i przedstawień ery sowieckiej i najlepszych dzieł naszych czasów.

Znawcy tej dziedziny, wiedzą dużo o dobrych filmów i szanować pracę genialny aktor, dokładnie powiedzieć, jakie miejsce zasłużenie nazywany „ośrodkiem komedii krajowej.” Oczywiście, jest dziełem znanego i ukochanego Ryazanov.

„Eldar” – przytulne i ciche miejsce tam, gdzie nie są całkowicie pretensjonalne i patosu nieodłączne w wielu nowoczesnych miejscach publicznych. skórka tego autora pozwala zanurzyć się w długo nie ma, ale nadal ulubionym wielu odwiedzających atmosfera czasach sowieckich. Pomimo „Eldar” całej pozornej prostoty sytuacji, kino wyposażone jest w nowoczesny sprzęt i najnowsze technologie, co daje gościom możliwość cieszyć się wysokiej jakości wideo i dobry wypoczynek.

Imprezy organizowane w Klubie Kino

Oprócz oglądania najlepsze, wszystkie ulubione filmy gości krajowych i zagranicznych, którzy przyjechali do kina „Eldar” na Leninsky Prospekt, można korzystać z wielu innych, równie interesujących i ekscytujących wydarzeń.

Jego fani i wielbiciele miło spotkać na twórczej wieczorem ze znanych artystów, twórców i poetów. Wszelkiego rodzaju koncertów odbywających się w tym przytulnym zakładzie, goście będą długo pamiętać, że atmosferę ciepła i towarzystwa, że ani na chwilę nie opuścił salę „Eldar”.

Klub Kinoafisha zawiera nazwy filmów nie tylko krajowych producentów. Nowoczesny sensacja, dramat, animacje i inne dzieła artystów zagranicznych są również stale na wystawie w salach „Eldar”. Nie ma wyjątków i powszechnie kochany 3D kino. Dość powszechne poglądy kino autorskie i dokumentalne.

Premiery filmów są często prowadzone z udziałem ich twórców. Ciepłe rozmowy z artystami, wymiana poglądów, a po prostu ładny podgląd nowych produktów w społeczeństwie wielkich ludzi – zdarzenie, które jest mało prawdopodobne, aby być obojętny wobec nikogo.

Że ciepło i szczerość jaka panuje w klubie, jest przyjemny dla wszystkich gości: gości, którzy przybyli na spotkanie z ich ulubionych artystów i gwiazd. Nie na darmo w liście znajomych, z którego roztacza się kino „Eldar”, można zobaczyć nazwiska najbardziej znanych muzyków, aktorów, reżyserów i innych figur kulturalnych.

Wygodne kin i nie tylko

Na miłośników klubowych dobrych filmach „Eldar” są trzy komfortowe kino ( „Greek” muzyka „” Big „) o łącznej pojemności 780 osób. Oferuje on imponujący niezwykły projekt holu. Został on zaprojektowany w stylu kina początku 20 wieku. Malownicze, przyciągając uwagę hali jest ozdobiony dużym schody, kolorowe figury Mironow Nikulin i Chaplin. Pomniki Ryazanov, Danelia i uroczyście powitał gości.

Szafa z niekonwencjonalnym tytułowej „Moda” zaprasza odwiedzających do tam zostawić swoje kurtki i płaszcze. W pobliżu znajduje się niezwykły zabytkowych samochodów, a także muzeum poświęcone pisarzowi wielkiego dziecięcego Andersen.

Goście, którzy odwiedzili kino „Eldar”, może być bardzo ciekawy spędzać czas w kawiarni z zaskakującym tytułem „Beware of the Car”. Ale to nie tylko nazwa tej wyjątkowej barze zasługuje na uwagę. Na ścianach małej, ale bardzo przytulna restauracja znajduje się wiele ciekawych rzeczy.

Niezwykłe kawiarnia muzeum urządzone ze zdjęciami, które pokazują nagrania z wielu filmów zrealizowanych w imieniu utalentowanego reżysera Eldar Ryazanov. Kino – rodzaj opiekuna swojej pracy, a ściany baru – prawdziwy historyczny galeria.

W pobliżu kawiarni i opuścił restaurację o nazwie po „Cruel Romance” świetny film. Wracając do błyskawicznie znaleźć się na pokładzie statku „Jaskółka”, gdzie można skosztować kuchni zarówno krajowym i europejskim.

usługi dodatkowe

Chce zanurzyć się w historii tej instytucji będą mogli posłuchać fascynujących opowieści pracowników teatru. Byli szczęśliwi, aby utrzymać odwiedzających do muzeów i powie ciekawe momenty w twórczości wielkiego reżysera.

Przy okazji, na terenie klubu wynajmowane wirtualne studio i salę odpowiednią dla różnych pędów odlewniczych, filmowania i fotografii. A jeśli ktoś chce zaznaczyć obchody na pokładzie high-speed „jaskółki”, administracja klubu zawsze idzie w kierunku swoich klientów. Wspaniała atmosfera podałeś!

Ciekawym i niezwykłe wakacje mogą być ustawione, korzystając z usług szafie: wiele rodzajów sukienek i kostiumów są wynajmowane. Bal maskowy, niezapomniane Prom Night, ogłuszając ich niezwykłe wesele – wszystkie te działania mogą być organizowane we wspaniałej restauracji.

Zniżki w „Eldar”

Być może, w celu przyciągnięcia nowych klientów, ale raczej w celu zachęcenia młodych ludzi i nauczyć ją wyglądać naprawdę ciekawego i jakości kino, klub miłośników tej sztuki oferuje bilety ze zniżką dla studentów.

Podkreślając, że miłość – a nie dwa oddzielne połówki, a jednak „jeden”, kino „Eldar” podaje kilka bilet, albo, jak to jest modne teraz powiedzieć, „dwa w cenie jednego”, dzięki czemu potencjalny komórką społeczeństwa czuć ich jedność ,

Wszyscy wierzymy, że życzenia urodzinowe spełnione, a to prezenty urodzinowe Film Society do swobodnego oglądania jakiegokolwiek filmu.

Collective chodzić do kina można również zapisać. Jeśli grupa ludzi, którzy przyszli na sesję 15 osób (lub więcej), otrzymują 20 procent zniżki na wszystkie bilety.

Nie pozbawiony uwagi i emerytów. Kto jednak nie pamiętam i kocham najlepsze filmy radzieckie, przeglądanie ich znowu i znowu? Te Miłośnicy sztuki również uzyskać zniżkę na bilety do kina „Eldar”. Moskwa – miasto wielkich możliwości i pokus, i miejsc, gdzie można odpocząć duszy pozostaje, niestety, nie tak dużo. Dlatego te oazy dobroci, ciepła i spokoju tak drogie dla wielu użytkowników.

„Eldar” legendarny teatr. Jak dostać się do miejsca,

Jest klub fanów kina w Moskwie Leningradsky Prospect, 105. przystanki metra znajdują się w pobliżu – „Vernadsky Prospekt”, „Yugo-Zapadnaya”. Z tego ostatniego można wsiąść do autobusu numer 62 lub wziąć wózek autobusy №№ 62, 84. Od stacji metra „Prospect Vernadskogo” do miejsca przeznaczenia będzie wsiąść do autobusu numer 246.

Komentarze i wrażenia

Wśród opinii, które można znaleźć na temat tego wspaniałego miejsca, istnieją w zasadzie tylko pozytywna. Ludzie są przyciągane przyjazną i ciepłą atmosferę, miłe słowa i uśmiechy na temat personelu, piękno i niezwykłą konstrukcję hal i kawiarni w klubie kina.

Rzeczywiście, sam hol może spowodować burzę najbardziej wspaniałych emocji, wysłać odwiedzających do odległej przeszłości i rodem, aby dać dobry nastrój. Co możemy powiedzieć o wspaniałych muzeów, kawiarni i restauracji. Wszystko w tym miejscu oddycha historią i dobroć.

Oczywiście, istnieją ludzie, którzy są niezadowoleni z obsługi w kawiarni, a niektóre posiłki. Ale to taka mała rzecz, zwłaszcza, że każdy z nas ma swoje gusta i preferencje, a zadowolić wszystkich, bez wyjątku, jest praktycznie niemożliwe.

Cisza i spokój – nuda czy szacunek?

Nienaganna cisza kiedy nawet słyszeć cichy szmer fontanny, DIN, bez zgiełku i tłumów … Jest to atmosfera w spokojnej i majestatyczny „Eldar”. Ciche rozmowy, które prowadzą gości teatru nie przeszkadza innym, aby odpocząć i cieszyć się ciszą. Głośne hałasy i krzyki – to jest oznaką złego smaku i szacunku dla innych. Przynajmniej tu jest.

To miejsce nie nadaje się do głośnych kampanii chętny niepohamowany zabawy. Ten klub czeka na tych, którzy tęsknią za spokojem. Rodziny, pary, patrząc na komfort i spokój, to chętnie tu.

Klub Filmowy „Eldar” i został stworzony, aby dać dobry. On uczy nas kochać i doceniać prawdziwe dzieła sztuki wielkich ludzi. Nie ma potrzeby, aby tu przyjechać, aby ci, którzy są znudzeni w ciszy. Cinema czeka na gości chętny mianowicie wzbogacenie.