863 Shares 2900 views

Pojedynczy gracz gra Call of Juarez: Gunslinger: ocena, data premiery, wymagania systemowe

Nie zawsze udane kontynuacje serii jakości nabyć. Możemy przywołać wiele przykładów, w których, jak się wydaje, legendarna seria otrzymała dość przeciętne, a czasem nawet obrzydliwy kontynuacją. To samo stało się z serią Call of Juarez – jest pierwszym person shooter w stylu westernów przyniósł sporo hałasu. Pierwsza część była bardzo interesująca dla wszystkich jego funkcji – nawet do strzelanin kowbojskich i kontroli Indyjskim. Następnie tle w postaci obserwacji, co było po prostu niezwykle udany. Najwidoczniej sława przyćmiła deweloperom powód, którzy wydali trzecią część, już wyposażony w czasach współczesnych, starając się połączyć z Zachodniej Modern-shooter. Ta część była kompletna porażka – to nie tylko nie zaoferowano nam niczego sensownych graczy, udało się jej deptać w błocie wszystkie dotychczasowe osiągnięcia i korzyści projektu, uszy wyciągnął na powierzchnię całe starannie ukryta przed minusy. W ogóle, to był tylko przykry gry, po których nawet najwierniejsi fani serii zostały zakopane. Jak się okazało, na próżno. Twórcy nie poddawał się i dokonał czwartej części zatytułowanej Call of Juarez: Gunslinger, przegląd, który cię i czytania. Oprócz oświadczenia o wycofaniu nie jest to nowy epizod inspirowany fanów – mieli wcześniej sądzono, że projekt będzie się ten sam błąd, jak w ostatniej części. Dobrze, że byli w błędzie. Oczywiście, nowy epizod nie jest tak dobry jak drugi, a nie jako innowacyjna, jako pierwsza, ale należy zwrócić uwagę na gry Call of Juarez: Gunslinger – przegląd spróbować, aby przekonać się o tym, pokazując zarówno mocne i słabe strony jego bok.


wejście

Więc gdzie czego zacząć grę Call of Juarez: Gunslinger? Przegląd dokładnie należy zauważyć, że projekt od samego początku wygląda o wiele bardziej obiecujące niż w poprzednim odcinku. Fakt, że twórcy zrozumieli swój błąd i wrócił atmosferę XIX wieku, porzucając syreny policyjne, policjantów, meksykańskich handlarzy narkotyków i tak dalej. Więc znowu znaleźć się na Dzikim Zachodzie, gdzie główny bohater o imieniu Saylas Grivz idzie do salonu. Jak się okazuje, jest on znanym łowcą nagród, wie wszystko i natychmiast zacząć z niego napój zaoferowania. Oczywiście, nie tylko dlatego, aw zamian za opowieści o dawnych czasach. Od tego momentu zaczyna się historia, która będzie zbiorem retrospekcje, które opowiadają historię Greaves. To dość ciekawe posunięcie, ale realizacja tego trochę napompowane – dowiesz się więcej o tym później. Teraz spójrz na różnych aspektach gry Call of Juarez: Gunslinger – przegląd powinien obejmować wszystkie aspekty projektu, tak by czytelnicy mogli dokonać najbardziej obiektywną opinię o nim.

historia

Gra Call of Juarez: Gunslinger fragmencie to zestaw poziomów, z których każdy jest jedna historia opowiedziana przez głównego bohatera. Poziomy są rzeczywiście dużo, więc możemy się tylko domyślać, jak bardzo wszystko widział w swoim życiu jest twój bohater. Co zrobisz w trakcie przejścia? Przede wszystkim należy stwierdzić, że głównym tematem tej grze jest po prostu „polowanie laska”, czyli Greaves będą rozmawiać o tym, jak postanowił przejąć lub wyeliminowanie jednego lub innej osoby, został po nim dobrze, to bardzo osoba pojawi się jako ostateczny poziom szefem. I pokonać będzie musiała oczywiście kowbojskim pojedynku. Jednym z najbardziej znaczących momentów w grze jest fakt, że większość nazw będziesz znać, jeśli lubią historii tych czasów, bo gra jest po prostu pełen odnosząc się do tych osób, jak i fikcyjnych postaci z książek i filmów. To nie może nie cieszyć, bo to kolej znacznie zdobi grę Call of Juarez: Gunslinger przejścia.

Historia rozwoju

Oczywiście, dla Call of Juarez: Gunslinger kody istnieją i można z nich korzystać, ale nie możemy powiedzieć, że gra jest skomplikowana, więc jest prawdopodobne, aby poradzić sobie z procesem ich własne. Jeśli uważasz, że taki rozwój fabuły będzie można przegapić, to jesteś w błędzie. Oczywiście, zbiór niepowiązanych poziomach nie jest perspektywa zachęcające dla fanów zwrotów akcji i zakrętów, ale tutaj jest punktem, który powinno się zwrócić uwagę. Ta cecha – główny bohater sam, który jest narratorem opowieści. Stale sarkastycznie dowcipy, żarty i obiekty są wszystko – i sam podczas przygody, a jego obecni studenci, a pozostałe części gry i wiele więcej. Ale jak tylko czujesz, że żart zaczyna się niepokoić, ton narracji zmieni i będzie zacząć dowiedzieć się, co kryje się za Greaves, i jak to jest związane z samym mieście Juarez, który zjednoczył wszystkie poprzednie odcinki serii. Jak widać, nie trzeba w grze Call of Juarez: Gunslinger kodu, ponieważ czas dla niej latać.

Historia nieco upiększony

Gra dla pojedynczego gracza pozwala programistom bardzo zainteresowany grą w ramach tego, co się dzieje. Wszyscy pamiętają wspaniałą grę zwaną Bastion – istnieje narrator towarzyszy wszystkich działań, które produkowały bohatera. To stworzyło niesamowitą atmosferę. W tej grze, twórcy postanowili zrobić trochę na odwrót i trzeba radzić sobie z tym wszystkim napletet narratora. Ale tu jest szkopuł, że stare Greaves – nadal był kłamcą. W każdej historii, czyli w każdej misji, że można zdać, istnieje przynajmniej trochę kłamstwo, priviraniya i upiększeń. I to tylko kilka misji – w większości przypadków nie leży bardziej niż prawdy. Czasem dochodzi do absurdu, a narrator może leżeć tak długo, jak nie otaczają dwadzieścia Apaczów. Ale wtedy jeden z widzów poprawił go, jak historia była o kowbojów – i Indianie natychmiast rozpuszczają się w powietrzu, a na ich miejsce będą kowboje. Ogólnie rzecz biorąc, jest to dość nietypowy i ciekawy ruch, ale wciąż jest w grze istnieje poczucie niejasności, pewna nadwyżka narrator wpływ na to, co się dzieje. Jednakże, należy rozumieć, że jest to gra dla pojedynczego gracza z zestawem poziomach, niezwiązane Story – odbiór programiści było potrzebne, przez które byłyby w stanie urzec graczy, a oni wymyślili to podejście tutaj.

latać w maści

Jak wspomniano wcześniej, takie podejście jest scena dodaje kilka dodatkowych punktów gry Call of Juarez: Gunslinger. Rosyjski głos głównego bohatera i wszystkich innych znaków jest na tyle dobra, że można cieszyć się grając w jedną z wersji. Ale w tym samym czasie, należy zwrócić uwagę na fakt, że sami deweloperzy zepsuła swój wynalazek. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że jest to niezwykle ekscytujący sposób zagospodarowania działki, i jako takie jest w rzeczywistości – do pewnego czasu. A następnie rozpocząć nieprzyjemne momenty, w których narrator nie pozwalają cieszyć się szerszy grania i prowadzenia w sztywne ramy. Chcesz walczyć z Indianami? Narrator powiedział, że zabrakło amunicji i trzeba uciekać. Chcesz zostawić lokalizację? Najpierw trzeba zabić jedną osobę, aby kontynuować podróż. Ogólnie rzecz biorąc, lokalizacja jest trochę niepokojące, ponieważ takie posunięcie zostało wykorzystane do stworzenia innego „korytarz” – i jest to dość wstyd. Ale w zasadzie nie zepsuć grę Call of Juarez: Gunslinger – Rosyjski głos czasami próbuje zakończyć transakcję, ale w większości przypadków jest na wysokości.

Element fabularna

Projekt Call of Juarez: Gunslinger mechanika gry z ostatnich odcinków są niemal nie – jesteś teraz gra wyłącznie dla pojedynczego znaku, które jednak mogą teraz być pompowana. Aha, i zanim ta seria dostał mody fabularna element w pierwszej osobie strzelanek. Oczywiście, nie ma takiej mocy, jak w Bioshock lub z Kresów – Dziki Zachód wciąż nie ma miejsce dla lewitacji, telekinezy i piromania – ale nadal można dokonać bardziej charakter wysoce wyspecjalizowane. Umiejętności są podzielone na trzy drzewa – pierwszy pozwala na wykonywanie myśliwiec, który jest szybszy i bardziej dokładny strzelanie z rewolwerów prosto do walki, a druga umożliwia poznanie posiadanie broni palnej, broni białej i walce wręcz, dobrze, a trzeci jest odpowiedzialny za pojedynku, który będzie występować nie częściej niż , Punkty doświadczenia można dostać za zabijanie wrogów, i bardziej efektywnie strzeliłeś wroga, tym więcej punktów otrzymasz. Gra Call of Juarez: Gunslinger daje wiele możliwości rozwoju, ale nie możemy powiedzieć, że są one bardzo zróżnicowane.

specjalne zdolności

Gra Call of Juarez: Gunslinger Kody można użyć do ułatwienia ich przejścia, ale warto pamiętać, że twoja postać jest już trochę oszusta – Dzięki specjalnej umiejętności. Jeśli grałeś w drugiej części serii, należy pamiętać, że istnieją dwa znaki – jeden z nich był twardy, prosty, dobry w walce wręcz, ale złe w tajemnicy. Każdy z dwóch bohaterów mają swoje szczególne cechy, można przełączać się między nimi, aby wycisnąć maksimum z duetu. Teraz masz bohatera, ale on nie jest mieszaniną dwóch poprzednich – jest to raczej bardziej podobna do Ray, że pierwszy określoną postać, która odbyła brutalną siłę. Od tego masz zdolność do koncentracji – znak towarowy serii. Można krótko spowolnić czas, a podczas tego okresu można bardziej precyzyjnie strzelać do wrogów – jest niezwykle skuteczne, jeśli są atakowane przez dużą liczbę wrogów. Ale to nie wszystko – mamy Greaves i jego własne zdolności, które nazywa przeczucie śmierci. Kiedy już kilka razy przyszedł i następny strzał będzie śmiertelny, jak czas zwalnia ponownie, a dostać się do unik kulę że byłby pogrzebany. Umiejętność ta jest również bardzo pomocny w trudnych sytuacjach, a to zaoszczędzić czas i znowu. W Call of Juarez: Gunslinger pęknięcie może być inna, a ta umiejętność może przyjmować różne nazwy, ale kiedy widzisz go w akcji, to już z tego, czego nie należy mylić.

broń

Jeśli jesteś nieszczęśliwy człowiek, który grał w trzeciej części serii, to najprawdopodobniej zawiadomienie, że broń tam z małą uwagą – twórcy postanowili zrobić ogromne ilości broni, podobnie jak w większości standardowych strzelanek, nie dając im żadnej jakości lub różnic. Wynik był bardzo bezosobowe. Ale pnie w Call of Juarez: Gunslinger – Nuggets. Każdy z nich jest wyjątkowy i ma swoje własne cechy i wybitny wygląd, tak że cała gra będzie można podziwiać z tym, co dokładnie jesteś uzbrojony, a to przyniesie Ci prawdziwą przyjemność.

Zwięzłość kampanii

Wydawałoby się, że historia, która opowiada bohater, po prostu niezliczone. Ale krótki, że nie można nazwać. Jednak wynik nie jest więcej niż dziesięć godzin rozgrywki. To nie byłby problem, jeśli gra się coś innego, ale to już nie oferuje graczom absolutnie nic. Brak trybu multiplayer, który podobno nie otwarty świat, żadnych znaków premia lub broni. To, oczywiście, rozczarowujące, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że integralność i efekt wyprodukowany przez kampanii nie są siłą tego projektu.

Poziomy i bossów

Nie wspominając też o tym, jak to jest zbudowane poziomów w grze – fakt, że są one bardzo piękne i ciekawe, ale gdzieś pośrodku. I wtedy zaczyna Najsmutniejsze – powtarzanie tego samego, tylko w ramach różnych opowieści. znajdą się w takiej samej sytuacji, będziesz się nudzić środowiska, a wszystko to zostanie rozcieńczony tylko złośliwy voice-over narratora. Ale wydaje się cud, gdy można dostać się do szefa. Dopiero pierwszy – pierwszy można nadal inspirować, a do drugiego lub trzeciego. A potem okazuje się, że wszystkie są takie same. Proces przejścia szefa na każdym poziomie prawie nigdy wyróżnić: najpierw uruchomić na okładce i jeździć na nim ciężkim ostrzałem, ukrywając się przed jego zdjęć (wykonanych głównie z karabinu maszynowego), ale gdy jego stan zdrowia przyniesie pożądany punkt do rozpoczęcia pojedynku. To wszystko masz przepis przechodzi 90 procent schwytanych w tym projekcie.

Korzyści

Które można przypisać do zalet tej gry? Dlaczego jest to dobre? Po pierwsze, warto zauważyć powrót do Dzikiego Zachodu i tradycji arcydzieło drugiej części serii. To jest dokładnie to, co chcieliśmy graczom, i bardzo przepraszam, że twórcy postanowili dać im to dopiero po całkowitym niepowodzeniu trzecim odcinku. Po drugie, w grze można znaleźć ogromną warstwę kulturową związaną z czasem – prawdziwe znaki, znaki Księgi i słynnych westernów. Wszystko to powinno cię uszczęśliwić, jeśli jesteś miłośnikiem sztuki i epoki. Nie można również zapomnieć o głównego bohatera, który gra rolę narratora, i sprawia, że bardzo ciekawy sposób – można by nawet powiedzieć, że metoda ta jest wyjątkowa.

minusy

Ale, jak wiadomo, nie był bez wad. Pierwszy i największy z nich – to płaszczyzna. Poziomy są powtarzane te same bossów, lokalizacje pozostały praktycznie niezmienione, a wszystko zaczyna się gnębić, nawet starannego wrzody od narratora. Również sam narrator zasmucony faktem, że zamiast korzystać z ogromnego potencjału idei, on, przeciwnie, napędza okno odtwarzacza, nie dając mu wystarczająco, aby cieszyć się rozgrywka.

wymagania systemowe

Należy zacząć od tego, że data premiery Call of Juarez: Gunslinger – 2013, który jest już stosunkowo dawno. Oczywiście, nie należy się spodziewać, że będzie go na komputerach dekadę temu, ale szczególnie dużo zapotrzebowanie wyraźnie nie jest. Jeśli mówimy konkretnie o dacie premiery, potem na wszystkich platformach na rynkach Środkowej, czyli w Europie, USA, Japonii i tak dalej, pojawiła się ona w dniu 22 maja, ale z wyjściem w Rosji był opóźniony, a rosyjscy gracze są w stanie przetestować tylko projekt 14 czerwca czyli prawie miesiąc później. Ale nadszedł czas, aby zobaczyć, co konkretnie w Call of Juarez: Gunslinger wymagań. Na szczęście wielu graczy, projekt okazał się uniwersalnym problemem w systemie operacyjnym – działa nawet w systemie Windows XP. Jest on jednak nadal zaleca się stosowanie go, aby rozpocząć siódmą wersję i powyżej. Procesor, trzeba będzie dwurdzeniowy, z co najmniej 2 GHz, albo jeszcze lepiej, jeśli częstotliwość obu jąder będzie więcej niż 3 GHz. RAM jest wystarczające dla dwóch gigabajtów minimalnej konfiguracji, ale zaleca się zwiększyć co najmniej dwa razy do komfortowego gry. Jednak zaawansowana karta graficzna nie jest szczególnie potrzebne – można grać już z 512 MB pamięci wideo, ale, podobnie jak w innych przypadkach, lepiej dostarczyć trochę więcej pamięci graficznej, co najmniej jeden gigabajt.