808 Shares 1662 views

Najlepsza karta do znajomego

Co dać znajomemu mały, ale nie mniej pamiętną rocznicę? Można wybrać najbardziej odpowiedni do okazji i motywu pamiątkę. Albo znaleźć małą rzecz, że przyjaciel bezskutecznie szukał. W skrajnych przypadkach można podać butelkę dobrego wina, pudełko cygar pakowanie oszałamiająco pyszne czekolady lub CD z ulubionego filmu … Nie ulega wątpliwości, wyjście jest zawsze tam!

Ale co zrobić, gdy przyjaciel jest daleko czy obecnie nie mają czasu, aby spotkać? Po tym wszystkim, raporty roczne, kwartalne cele sprzedaży lub przeziębienie z wysoką temperaturą nie został odwołany. W tym przypadku może pomóc kartka dla przyjaciela, zrobić samemu.

Co to jest „karta dla przyjaciela”?

Dlaczego karty w dobie telefonii komórkowej i Internetu? Bardzo proste. Powiedzmy, że nie odważą się mówić do kogoś. Bez względu na to z jakiego powodu, ale chce wskazywać na jego postawy i uczucia. Jak można pokazać ludziom, że to doceni? Że ważne jest dla Ciebie? Co bez niego źle lub jego opinia ma ogromne znaczenie? W formie przeprosin, lub odwrotnie, aby pokazać, że nie więcej zły? To prawda, wszystko to można łatwo zrobić za pomocą karty!

  • pocztówki. Kiedy mówimy słowo „karta”, a następnie istnieje wiele stowarzyszeń. Starsi ludzie – z przyzwyczajenia – po prostu zapamiętać pocztówki z pieczęcią i tradycyjnych pozdrowień wypoczynkowych;
  • śmieszne kartki dla przyjaciół. Średnia grupa wiekowa uśmiecha się na wspomnienie ile te dary zostały przekazane do nich. Pamiętam, jak w latach dziewięćdziesiątych, kraj ogarnęła karty wysięgnik z życzeniami. Dostali się do wszystkich stron, a nawet bez powodu;
  • app „karty” w sieciach społecznych. Obecnie są one stosowane przez wielu. Ale głównym kategoria – ludzie od 30 do 40 lat;
  • kartka dla przyjaciela wykonane niezależnie na dedykowanej stronie w Internecie. Ten rodzaj powitania gwałtownie przybiera na sile;
  • karta wykonany własnymi rękami. A gratulacje korzystna.

Najbardziej popularne są dziś pocztówki dla gratulacyjny z pewnym pamiętnym dniem. Może to być rocznica randki, czy nowa praca, rocznica lub narodziny dziecka. Można wysłać pozdrowienia do zakupu nowego samochodu lub nieruchomości. Wystarczy wejść na specjalną stronę internetową, gdzie uwaga będzie oferowany zasób do produkcji kart. Ale zauważa, że usługa ta nie jest zwykle za darmo. Cena jest niska, ale nie każdy jest gotowy, aby pogratulować za 100-150 rubli.

Karty na inny, wykonany własnymi rękami

Na Zachodzie bardzo rozwiniętej powierzchni, dalej ręcznie, lub prościej, ręcznie. Co może być lepsze niż karty, które twój przyjaciel podejmowania na własną rękę? Niech nie wszystko było idealne, ale również próbował, i dlatego bardzo chciałbym cię uszczęśliwić!

Można narysować karykaturę lub śmieszne zdjęcie, zrobić elegancką aplikacja na papierze lub budować kolaż zdjęć wspólnego wypoczynku z przyjaciółmi. Można stworzyć cud w Photoshopie, i wysłać e-mailem lub wydrukować studiu fotograficznym. Masa opcji, a także pomysły na ich realizację. Spróbuj, to kochasz!