878 Shares 1192 views

Dobre rzemiosło: anioły z rękami z materiałów złomu

Dekorowanie mieszkania powinny być nie tylko na przyjazd gości lub głównych świąt, takich jak Nowy Rok. Delikatne anioły, wykonane własnymi rękami i umieszczone wewnątrz domu, od razu utworzyć specjalny nastrój przed świętami. Można również rzemiosło przedstawiających najjaśniejsze stworzeń na świecie, aby dać do rodzin i bliskich.


Anioły we wnętrzu

Bardzo łatwy do dekoracji domu z płaskimi figurami niebieskich stworzeń. W tym celu wystarczy umieścić żądany kontur na papierze, a następnie wyciąć go. Takie rzemiosło – to świetny pomysł na wspólną twórczą pracę z dziećmi. Opcjonalnie można ozdobić gotowe cekinów wyciąć lub dżetów na skrzydłach może być przyklejone pióra. Te anioły, wykonane własnymi rękami, będzie właściwe spojrzenie na ścianach i oknach, lub w postaci zawiesiny. Jeśli chcesz, aby dowiedzieć okazało silniejszy, wytwarzać je z kartonu. Nie jest trudne do zrobienia, a większość z aniołów. Jako materiał, można użyć papieru lub tkaniny. Dla tułowia okręgu skrawania, cięcia w niej jednym promieniu. Wyjmij pustą torbę i połączyć krawędź cięcia. Głowica może być wykonana z tkaniny lub piłki zebrane w krąg wacikiem. Korpus jest połączony z główką przez nici lub poprzez klejenie. Skrzydła najkorzystniej wykonane z papieru lub filcu. Nie zapomnij halo, wziąć cienkiego drutu do niego. Weź pierścień, który pasuje do średnicy głowy. można ozdobić go z piórami lub paciorki nawleczone. Dołączanie halo w pewnej odległości od góry. Hack anioła własnymi rękami można uzupełnić włosy lub ubranie. W razie potrzeby, osoba pracować przez pupa, rysować oczy i usta. Mogą być wyszywany koralikami lub nitek.

figurki na prezent

Piękne anioły nieważkości pochodzące z prześwitującej tkaniny. Zrób mały plac białym lub złotym organzy. W centrum, umieścić wacik i obtyanite swój materiał tak, że narożniki tkaninie pozostaje wolny. Bezpieczne nić, po czym pozostały materiał kształt dwóch rąk i dłuższy tkaniny ubrania. Przymocować wątek i tylko muchowe węzłów we właściwym miejscu. Anioł figurka jest już prawie gotowy, pozostaje do rozważenia jego dekoracji. Można korzystać ze wszystkich tych samych technik jak dla figur papierowych. Jeśli pozwolimy skalę, ozdobić ciało anioła lub ręcznie haftowane koronki. Ale niekoniecznie osoba do pracy, czasami bez twarzy making światło wygląda o wiele bardziej interesująca i tajemnicza niż zwykle. Anioły, własnymi rękami produkowane komuś jako prezent, powinien wyglądać dość ciężkie i solidne. Dlaczego nie uczynić pełnoprawnym pluszaka? Decydują o stylu: ładny wygląd lalki tyldy z aureolą i skrzydłami, i mogą być wykonane dowolną i „pulchna” postać anioła dziecko.

Co jeszcze może być aniołami, ze stworzyli własne ręce?

Dobry pomysł – zrobić lalkę na ramie drutu. Aby to zrobić, zaznacz sztywnych części tułowia i kończyn, przymocować bezpośrednio head-ball. Następnie obtyanite tkaniny lub papieru dekoracyjnego detalu. Anioł ręce usieciowanego tkanki może być wykonany w technice nakładania i są płaskie zawiesiny. Nie bój się do realizacji wszelkich pomysłów. Na przykład, można tkać małe figurki istot niebieskich kulek lub szydełka. Oferujemy do zrobienia pracy twórczej i dzieci, prawdopodobnie razem wymyślić więcej niż wielu aniołów i skutecznie realizować wszystkie pomysły w praktyce.