328 Shares 9343 views

Jak zrobić książkę papierowe lalki

Większość dziewcząt lubi bawić się lalkami. Kochają się ubrać je w piękne ubrania, czy włosy, wyposażyć dom.


Szczególnie twórczy charakter może być nawet jakiś wewnętrzny szczegóły Dollhouse zrobić samemu.

Książka dla lalek

Dzisiaj przyjrzymy się, jak zrobić książkę lalki. Pomoże nam japońskiej sztuki tworzenia rękodzieła z papieru – origami.

Przygotowanie arkusza białego papieru (lub szarawe podobny do pergaminu) i kolor arkusza, z którego wykonana jest pokrywa. Poniżej znajduje się bliżej przyjrzeć się , jak zrobić lalki dla książki.

Wykonujemy książkę dla lalek razem

Teraz jesteś gotowy. Aby zrozumieć, jak zrobić lalkę dla książki, trzeba przestrzegać zaleceń wymienionych poniżej. Nic skomplikowanego w tym procesie twórczym nie jest, ale ponieważ książka jest mała, trzeba pracować dokładnie.

Wytnij białą kartkę papieru na pół wzdłuż.

Z kolorowego papieru, wyciąć pasek, który będzie trochę na 4-5 milimetrów szersze niż pas białego papieru.

Weź jedno białe paski, podczas gdy inni odstawić. Złóż go na pół wzdłuż. Następnie prostować i zginać każdej strony do środka.

Powtórz tę procedurę z kolorowego papieru, tworząc pustą obudowę.

Teraz można zacząć stron. Aby to zrobić, należy wziąć biały puste i złóż pasek na pół. Wyprostować. Następnie złożyć z każdej strony w kierunku środkowej.

Fold krawędzie więcej niż dwa razy. Dobry wyprostować zagięcia krawędzi.

Zrób to samo z drugim białym paskiem.

Wstawianie gotowych pasek do innego (płytkie, ale projekt został utrzymany). W ten sposób będziesz mieć jeden długi pasek.

Złożyć pasek akordeonu.

I jedyną rzeczą do zrobienia – aby umieścić go w okładce książki. Ułatwiają. Pamiętam, że jako dziecko umieścić na okładce zeszytów i podręczników. Włóż pierwszą stronę w „” złego „” pokrywy, złóż pokrywę i pociągnąć do ostatniej strony.

Nadmiar część wykończenia pokrycia. Oto jak zrobić książkę dla lalek z ich własnymi rękami.

Książeczka dla lalki jest gotowy. Można zrobić kilka tomów, aby wypełnić cały regał lub półki. Użyj innego kolorowego papieru do książki różniły się i wyglądała pięknie w nowoczesnym domu lalek.

Aby sprawić, że książka bardziej realistyczny, można napisać coś na arkuszach wewnątrz lub wklejonych zdjęciach.

Teraz, gdy wiesz, jak szybko i łatwo zrobić lalkę dla tej książki.

Jak zrobić w domu w formie książki

Jak zrobić dom dla lalek-book? Dla takiego poważnego projektu trzeba będzie duże pudło, takiego jak but, i dużo innego papieru kolorowego kleju.

Teraz wystarczy wkleić w całym polu wewnątrz i na zewnątrz papieru, wybierając kolory, które wolisz używać do domu lalek. Postaraj się gładką masę, że powietrze nie wchodzi między papieru i tektury, w przeciwnym razie tworzy się bąbel.

Wewnątrz zrobić dwa piętra i kilka sal do organizowania własnych upodobań. Pokrywa może zamknąć dom na noc. Ten dom nadaje się do gry, ponieważ to wszystko w głowie.