268 Shares 4063 views

„Sługa ludu”: aktorów, rola idei. Opowieść o tym, jak nauczyciel został prezydentem

Czy kiedykolwiek myślałeś o tym, co by się stało, jeśli prezydent będzie prostym człowiekiem z ludu? Uczciwy i nieprzekupny, może nawet nauczyciel … Jest na to pytanie i starał się odpowiedzieć na wszystkie twórczym zespołem „Studio Kvartal-95”, wymawiając wyroku serii telewidzów „sługą ludu”.

Aktorzy stają się ministrowie

Nie jest tajemnicą, że humor „kvartalovtsev” jest zbudowany na satyrę współczesnego życia ze wszystkimi jego problemami, począwszy od stosunków rodzinnych, a kończąc na skorumpowanych polityków. Nie mniej aktualny jest „sługą ludu”. Aktorzy i role były tak żywe, które są przechowywane od pierwszych minut. A jeśli na pierwszy projekt został pomyślany jako serialu, jest w trakcie pisania scenariusza i kręcenia sami bezpośrednio ogólnej idei wyrosła trochę liryczną, politycznego i społecznego filmu. Kluczową rolę ministrów (z wyjątkiem Prezesa Rady Ministrów), grał na scenie kolegów i przyjaciół na całe życie – aktorów trupy „Kwartał 95”. I do radzenia sobie z tym bardzo dobrze. Jednak fabuła powiedzieć więcej.

Nauczycieli w prezydenckiej

Tak, Wasilij Pietrowicz Goloborodko – prosty nauczyciel historii. Rzetelny i trochę naiwne. W środku lekcji jego uczniowie nagle wziąć do zainstalowania kabiny do głosowania. To była ostatnia kropla w kielichu Jego cierpliwości i Wasilij Pietrowicz wyraził Trudowicy wszystko, gotowanie, i nie przebierał w słowach. I konflikty interesów oligarchów, a „wybory w kabinach”, w tym korupcji. Krótko mówiąc, wszystko, co „chory” Ukraina. Który został nakręcony przez jednego z jego uczniów na telefonie komórkowym i umieszczone w Internecie.

Stając się gwiazdą z dnia na dzień „Yutuba” bajecznym przypadek, Wasilij Pietrowicz obudził się raz na nowego prezydenta Ukrainy. Czekając na niego, a walka z korupcją, a problem „nieprzezroczyste” (a czasem w nocy) głosowania i odrzucenia przez ludzi z jego reform, a nawet brak zrozumienia ze strony rodzimych ludzi … Jednak mimo wszelkich trudności i zakres jej kompetencji, jest wiodącym krajem w Świetlana przyszłość.

Patrząc w przyszłość, możemy zauważyć, że łamiąc wszelkie rekordy popularności wśród Telewizji, pierwszy sezon „służby publicznej” (aktorzy i role jakie pełnią, zostaną omówione później) kończy się happy endem. Pomimo historii politycznej temacie, seria może być bezpiecznie nadana gatunku lirycznej komedii z wszystkich relacjach ludzkich.

Z historii

Historia uczciwego prezydenta został wymyślony dawno temu. Obraz inteligentnego nauczyciela pobrano od wspomnień szkolnych całego zespołu. Zawierające najlepszym ze wszystkich nauczycieli zna serię autorów, Wasilij Pietrowicz odwrócił się tego rodzaju ludzi intelektualnych, kto próbuje zrozumieć wszystkie honoru i sprawiedliwości, ale nie jest gotowy do „pracować publiczność”. Ta historia była tak aktualny, że wszyscy aktorzy z serialu „sługą ludu” do pracy z pełnym poświęceniem i, jak się okazało, z przyjemnością. I że wpływ na wynik końcowy.

„Sługa ludzi.” Aktorzy i role, które stały się ulubionym

Główną rolą nauczyciela rebeliantów poszedł do Vladimir Zelensky, czołowego komika i showman kraju, jak również stałego lider „95 Dzielnica” studio. Jest także jednym z producentów i twórców idei tej serii. I trzeba przyznać, że wzruszający charakter reformatora intelektualnej nie udało mu się. Interesujące jest to, aby obserwować, a nie tylko za sposób walczy za pośrednictwem systemu zgniłe, ale również dla jego relacji z synem (tak się składa, że Wasilij Pietrowicz rozwiódł się ze swoją żoną, która nie wpływa swoją miłość do swojego dziecka).

Nadchodzi roli premiera i szara eminencja w życiu politycznym kraju udał się do teatru i aktora filmowego Stanislav Boklanu, czyli Artysta Ludowej Ukrainy. Sprytu i zaradności jego charakteru można porównać tylko z wszechstronnością aktora, który ucieleśnia obraz na ekranie. Należy zauważyć, że rola okazała się tak jasny i żywy, który natychmiast znalazł się w samym sercu widza.

żona byłego prezydenta odegrała Elena Kravets, kolega Zelensky na scenie. Staje szefa Narodowego Banku Ukrainy, wciąż kocha syna i chce zwykłego szczęścia rodzinnego. I nie było nawet gotowy, aby wrócić do Wasilij Pietrowicz, bo jest, jak powiedziała, „przynajmniej wie, czego się po nim spodziewać.”

Inną charakterystyczną postać z serii jest Minister Obrony Ivan Skorik (Alexander Pekalov). W tym czasie, nie wahał się zdjąć koła z jeep dowódcy jednostki wojskowej, w celu wykorzystania pieniędzy na zakup kostki buty dla żołnierzy. Stając się minister, nie wycofać się z jego zasadami, i zaczęło się z faktem, że stan zmniejszył generałowie czterokrotnie.

Cóż, jak bez rodzica prezydenta? Były one znane ukraińskiego teatru i kina Nataliya Sumskaya i Victor Saraykin. Matka – nauczycielką, a ojciec prowadzi prywatny taksówkarz (lub, jak sam siebie nazywa, „pracownik sektora usług”). Również z nimi mieszka siostra prezydenta Svetlana (aktorka Ekaterina Kisten) i jego bratanica Natasha (Anna Koshmal, najlepiej znany z roli Eugene w serii „swatki”).

Niestety, niemożliwe jest opisanie każdego z bohaterów niezapomnianych, choć robią i zasługują. Seria „sługą ludu” (aktorów i ról, jak zauważył widzów siebie, wszystko na swoim miejscu) obejmuje wszystkie problemy, że zwykli ludzie żyją, i tak został przyjęty z wielkim ciepłem.

ciekawostki

  • Strzelanie seria rozpoczęła się wiosną 2015 roku, a zakończył się jesienią tego samego roku.
  • Nakręcony w różnych miejscach w Kijowie, a nawet w dawnej rezydencji byłego prezydenta Ukrainy.
  • Na temat roli premiera minęło więcej niż dwadzieścia wnioskodawcy.
  • Vladimir Zelensky (i jego charakter) lubi mieć veloezdoy i często jeździ na rowerze w pobliżu jej domu z córką Alexandra.
  • 100 dni prezydentury – że okres ten obejmuje serię barowa „sługą ludu”.

  • Aktorzy i role tak kochany przez publiczność ze względu na fakt, że reżyser Aleksiej Kiryushchenko przyklejoną do taktyki „gra sytuacji” (nie do gry, a mianowicie do gry), a następnie wybrać najlepszą opcję.
  • epizodyczną rolę odgrywaną przez byłego prezydenta Ukrainy reżysera serii „sługą ludu” (aktorów, jak zostało powiedziane, odebrano zróżnicowany) Aleksey Kiryuschenko.

W oczekiwaniu …

A teraz, wkrótce zmierzyć nowy spotkanie z ich ulubionych bohaterów. Już w tym roku odbędzie się premiera filmu fabularnego, a po pewnym czasie, a pełna Drugi sezon serialu. A publiczność jest już zastanawiasz się: co będzie dalej? Jakie przygody czekają Wasilij Pietrowicz? Po tym wszystkim skończyła, jak mówią, najbardziej interesujące miejsce. Cóż, czas oczekiwania jest długi.