344 Shares 4339 views

Rolki Rollerblade Twister 80: opis i recenzje

Rollerblade – marka, od dawna działa w świecie sportu. Główną różnicą pomiędzy tą firmą od innych firm działających w tej dziedzinie, jest specjalizacja. Producent koncentruje wszystkie swoje wysiłki na produkcji tylko w jednym kierunku, co znajduje odzwierciedlenie w tytule – to rolki. Łyżwy tego producenta nie można nazwać tanie, ale dobrze przemyślane wszystkich szczegółów, od startu do łożyska, uzasadnia cenę. Jednakże doświadczeni ludzie, którzy wiedzą, jak oszczędzać.

Rollerblade Twister 80 – model marki, który jest produkowany przez więcej niż jeden rok. Ale nestihayuschaya popularność tych klipów pozwala producentowi produkować je ponownie i ponownie. Jak to jest w zwyczaju w innych dziedzinach, nazwa modelu nie ulega zmianie. Idź do pełna nazwa jest przypisana tylko rok.

klasyfikacja

Wybór rolek, każda osoba powinna zadać sobie dwa pytania: jak dobrze jeździć i gdzie mam zamiar jeździć? A jeśli odpowiedź na pytanie pierwsze może być tylko sam człowiek, że odpowiedź na sekundę będziesz Sprzedaż w dobrych specjalistycznych sklepach.

Istnieje błędne przekonanie: Miałem dobrą jazdę na łyżwach figurowych, w konsekwencji, mogą one obsługiwać. Opinia jest fundamentalnie błędne, a wobec tego człowieka bardzo szybko – na pierwszym zakręcie.

Różnorodność klasyfikacji, o której mowa Rollerblade Twister 80 różnych kategorii, ale wszyscy zgadzają się co do jednego: nie kupić ten model, jeśli dopiero zaczynasz swoją rolkę sposób. Dla początkujących i amatorów jazdy na kilka godzin w wielu parkach i ogrodach są specjalne strony z dobrym asfaltem, małych stokach i minimum przeszkód, a jeśli masz zamiar tam pojechać, to najlepszym wyborem będzie tzw filmy fitness.

Friskeyt lub slalom, nie oznacza konkretnie łamane obszary – na tyle, aby mógł zwykłą płaską powierzchnię o określonej długości, na przykład wewnątrzwspólnotową dróg, a na pierwszym przeznaczyć specjalny obszar po prostu nie ma sensu. Friskeytera można znaleźć niemal wszędzie w mieście, i, oczywiście, specjalnymi rolkami dostępnych dla takich. Łyżwy tego typu odznaczają się dobrą wentylację, wygodne dopasowanie, silnego mocowania nóg, a nawet możliwością montażu nogę bagażniku. Jednakże, kurczenie się i właśnie dlatego, że osiąga się dobre dopasowanie buta wewnętrznego mają teraz prawie wszystkie nowoczesne modele.

Są też filmy agresywnej jazdy, które odróżniają koła o mniejszej średnicy i kilka jego cech, które specjaliści zauważy natychmiast. Specjalny szyk dla miłośników narciarstwa jest zjechać poręczy.

Charakterystyczne cechy modelu

Do długotrwałego uwalniania Rollerblade Twister 80 filmów dostał kilka, które są specyficzne dla tych funkcji, a mianowicie:

  • Rama aluminiowa. Na ogół rama metalowa przekazywane twisters z wyspecjalizowanych, wersji biegowych. Aluminium ułatwia przyspieszyć i utrzymać prędkość dobrze. Jedynym negatywnym – reaguje bardzo dobrze nawet w małych płytek, takich jak chropowatość.
  • Brak regularnych hamulców. Friskeyteru nie potrzebują go, bo zna kilka kół warianty hamowania.
  • Dobra wentylacja i stóp montażowych. Pierwszy pozwala na jazdę przez długi czas. Drugim celem jest ochrona przed urazami.
  • Dodatkowe amortyzatory i suwaki – ochrona nóg i zewnętrzna bagażnika z pewnymi ruchami.

Również można zauważyć skróconą ramę, bardzo wysokiej jakości łożyska oraz kilka przyjemne rzeczy typu wygląd lub uproszczoną sznurowanie.

O wygląd można zobaczyć w następujący sposób: czasem w sprzedaży jest model Rollerblade Twister 80 W. Ostatni znak wyróżnia żeńskich modeli z bardziej żywy kolor i wziąć pod uwagę anatomiczne cechy charakterystyczne dla pięknej połowy ludzkości.

oznakowanie koła

Powyższa klasyfikacja jest raczej warunkowe, ponieważ wiele modeli na rynku, można zmienić na własną rękę. Ewentualnie czasami umieścić inną ramkę, przenieść go w stosunku do buta (nie we wszystkich modelach), są dostępne na rynku, a nawet niektóre z zewnętrznej buta. Jeśli dużo jeździć, to prędzej czy później trzeba będzie wymienić koła walcowe, jak stare skasowane. Co do zasady, w zakresie dostawy jest sześciokąt, za pomocą których są one zwolnione.

Sprzedaży kół w tych samych sklepach, ale jeśli je zamienić (pierwszego do ostatniego) lub obracany o 180 stopni i włóż ją z powrotem, będzie można przez jakiś czas korzystać z życia, ponieważ koła podczas jazdy zostanie skasowana równomiernie. Ale przy zakupie zwrócić uwagę na stare i nowe oznaczenia pokrywają się ze sobą, czy podczas instalowania lub łyżwach, można mieć do czynienia z nieprzyjemnym wiadomościach. Typowo, RV wskazać dwa parametry – w milimetrach średnicy i gęstości. Szczególnie należy zwrócić uwagę na gęstość – zainstalowane na kołach fabryczne są obliczane na podstawie średniej jakości asfaltu. Umieścić mniej – będzie przylegać do asfaltu, a więcej – trudno utrzymać równowagę.

Zmiana koła

Jeśli zdecydowałeś się kupić nowe koła, należy zauważyć, że są one sprzedawane w części, ponieważ wszystkie nowoczesne łyżwy – to rzuca na 4 koła, odpowiednio, może sprzedać co najmniej 4 sztuki. Weź rezerwę ponad 8 nie ma większego sensu, ponieważ, pomimo faktu, że nowe modele pojawiają się każdego roku, znakowanie rolki i koło nie ulega zmianie.

Czasami zmienia opon wyprodukowanych w innym celu. Doświadczeni łyżwiarze wiedzieć coś takiego jak rokering. Dla niego kupiłem 4 koła nieznacznie mniejszą średnicę niż Core i wymianę tylko skrajnym, z przodu iz tyłu, na każdej skate. Rokeringom są głównie slalom podczas wyświetlania niektórych elementów.

Należy również zauważyć, że liczba „80” w oznaczeniu modelu – średnica kół. Jeśli przyjrzeć się bliżej w ramce, pojawi się zapis, jaka jest maksymalna dopuszczalna wielkość koła to obsługuje. Jednak zmiany średnicy, trzeba wiedzieć, że im większy rozmiar można ustawić tylko wtedy, gdy chcesz zwiększyć prędkość. Slalom jest mało prawdopodobne, aby pomóc.

Jak dobrać rozmiar?

Pisaliśmy o tyle wybór, nie wspominając o rozmiar rolki będzie źle. Walce w istocie te same buty, a jeśli masz na sobie buty rozmiar 41, patrz także 40 th do 42 th. W sklepach specjalistycznych można zrobić inaczej – aby mierzyć stopę w sklepie i wybrać rozmiar, począwszy od tego. Jest to również dobry sklep zaletą jest to, że są zachęcani, aby małe kółko – czuć konie w ruchu. W odniesieniu do „Twister” jest szczególnie ważne, jeśli nie są nawet w stanie zrobić coś specjalnego. Uniwersalny model przygotowany na to, że prędzej czy później zdecyduje się zmienić zdanie.

opinie

Rolki Rollerblade Twister 80 otrzymała tylko pozytywne opinie. Aby umieścić je w kilku słowach, użytkownicy twierdzą, że po „Twister” będzie tylko kupić „Twister”. Doskonałe wentylacji utrwalenie stawu skokowego i stopy, dodatkowe amortyzatory i wymienne suwaków – przenieść wszystkie korzyści z jednego artykułu, nie jest wystarczające.

wniosek

Współczesny rynek oferuje szeroki wybór nartach jeździć na łyżwach. Są różne firmy, ceny, kolory, funkcje. Jednak niewiele osób wie, że rolki na 4 koła, rozmieszczone w linii, z których większość teraz, po raz pierwszy jest to wprowadzone firmę Rollerblade, czyli model rozważamy dzisiaj.