202 Shares 4295 views

Marsh łąka zdobycz: wykaz rodzajów i cech polowania. Bagniste łąki i pola gry: lista cech i polowania

Polowanie na grę bagiennej łąki uważany jest za prawdziwy sport zabawa. To wymaga cierpliwości, wytrzymałości, siły i, oczywiście, hit. W tym przypadku istnieje wiele mieszkańcy bagien i łąk, jest dość trudne.

gatunek gry

Pozostawiając na polowanie, ludzie wiedzą, kim chcą, aby strzelać. Ale nie zawsze im się to uda. Wiele z pierwszego polowania wrócił z pustymi rękami, a wraz z doświadczonych strzelców złych dni. Nie bez powodu uważa się, że jest to dość skomplikowany polowanie.

Najwięcej problemów mają fanów strzelania Snipe jest szybki skrzydłach. Ale nie jest to jedyna gra bagienna łąka. Wykaz gatunków jest wystarczająco duży. Należą snipe, pół snipe, Sandpiper, Sandpiper, biegus arktyczny, biegus płaskodzioby, Dunlin, terekia, cowgirl i innych przedstawicieli. Nie zapomnij również o kur bagiennych – Crake, derkacza (lub inaczej nazywane – Crake) Dźwigi – mandżurskiej, kanadyjskiej, australijskiej, White-naped, czarny, szary i biały. Przez zapełniać gatunków łąkowych także moorhen, czajka (Pewit) siewnica, Plover Ostrygojady.

W niektórych miejscach, myślistwo komplikuje fakt, że wiele gatunków są wymienione jako zagrożone, więc są one strzelanie jest zabronione. Wielkość populacji ptaków jest również podlega warunkom i metod łowieckich. Na przykład, odpowiednie służby mogą ustawić dni, w których dopuszcza się strzelać gry.

Cechy myśliwskie

Jednym z najbardziej skomplikowanych procesów produkcyjnych jest uważany podmokłe mieszkańców łąki. Robią to głównie mężczyźni. Po tym wszystkim, myśliwy musi być nie tylko dokładny, ale również silny i wytrzymały. Złapać ptaka w bagnie – zadanie nie jest proste. Po tym wszystkim, nawet chodzenie na tym obszarze powoduje trudności. Poruszanie się po wąskich ścieżek i na niepewnym gruncie, w którym każda pomyłka może spowodować ugrzęznąć w bagnie, siła nie jest dużo.

Ale ludzie myślą, że gra bagno łąka warto. Łowcy nauczyli się łapać ptaki w tej dziedzinie, słusznie można uznać jak pełnoprawni profesjonalistów. Mogą próbować strzelać i innych ptaków. Ale ci, którzy są brodząc zwierząt nie dał w ręku, wciąż nie może nazywać siebie dojrzałej doświadczonych myśliwych. Po tym wszystkim, konieczne jest zbadanie zwyczajów ptaków, i zrozumieć istniejące metody polowania.

Łapanie każdy z mieszkańców bagien i łąk ma swoje własne cechy. O nich można powiedzieć, że każdy doświadczony myśliwy, który zrezygnował torfowiska grę łąki. Lista ulubionych ptaków każdy będzie miał swój własny. Często zależy to od tego, gdzie jest ona wykorzystywana do napędzania myśliwego.

obszary swoistości

Każdy myśliwy, niezależnie od miejsca zamieszkania, może przejść do następnego lub bagiennych łąk. Można je znaleźć nie tylko w odległych kątach, ale także w pobliżu dużych miast.

Wśród najbogatszych w grze są uważane zalewowe bagna, które znajdują się na brzegach rzek. Nie gorszy dla nich i opcji nizinny, trochę odległych od innych akwenów. Marsh łąka zdobycz mieszka na zielonych łąk trawiastych, znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie rzek i jezior. To właśnie w tych miejscach można spotkać tak zwane czerwone Ptaki – pasterz Swift derkacza, bekasy, bekasy, pół bekasy, gumowce, Kury Marsh, czajki i innych przedstawicieli.

Ponadto, wiele zwierząt można znaleźć w starym lesie. Istnieje omszały bagna. Ich powierzchnia pokryta jest grubą warstwą mchu, mogą zarastać turzyca skrzyp lub inne rośliny są. Znalezione w tych miejscach wystarczająco interesująca gra Bog-ki. Gatunki żyjące w pobliżu mchu torfowisk: Curlews, Biegusy, bekasy, pół Snipe. Stroiki można znaleźć kur Marsh, bekasy, Korosten, Moorhens.

Polowanie na bagnach gry

Zanim pójdziesz na zdobycz, ważne jest, aby wiedzieć, kiedy może to zrobić. Tak, przez całą wiosnę zabronione jest polowanie snipe, snipe, grashnepa. Sezon otwiera się tylko na jesieni.

Polowanie tych ptaków jest z spaniel lub seter. Zaczyna się wcześnie rano. Myśliwi przyjść do bagna, starając się wymyślić od wiatru. Pierwszym jest znalezienie psa. Czuła zapach ptaków musi zbliżyć się do ptaków w trawie i się nad nim. Doświadczony myśliwych już od zachowania swojego psa, bo aby jej broach, wiedzieć, jaki rodzaj gry zwierzęcia jest punktowane.

Będzie to zależało od tego, jak jest to konieczne, aby przygotować się do strzelania. Jeśli obecny w bagno Wszystkie trzy z tych ptaków, myśliwy będzie w stanie pokazać wszystkie swoje umiejętności i zdolności.

taktyka strzelania

Przed dokonaniem strzał, trzeba zrozumieć, jaki rodzaj ptaka widziałem psa. Tak, bekasy zamiatanie burzę. Zgodnie z nią, ona wykonana, aby strzelać na oślep. Ale bekasy spokojniejsza. Myśliwi mają okazję do celu. Połowa Snipe takeoff motyle, pozwala również na mające ognia.

Takie zwisłouche łąka pożary gry kopii najmniejszy ułamek. Jest również nazywany bekasnikom. Optymalny rodzaj broni jest uważany dvuhstvolka. Zatem pożądane jest, aby być tak: prawy wał – cylinder, w lewo – poluchok. Przy przestrzeganiu określonych warunkach pistoletu pobije szeroki piargi.

Opis przygotowania

Ważne jest, aby wybrać odpowiedni czas na polowanie. Po upadku tych gatunków ptaków lecieć na południe. Bagna, ale utrzymywał się tylko przez kilka dni. Dlatego ważne jest, aby nie przegapić czasu występowania ptaków vysypki. Ale jeśli odkryli co najmniej jeden z ptaków, takich jak kuropatwy, konieczne jest, aby szukać sąsiedniej działce. Po tym wszystkim, ptaki te nie mogą posiadać grupę, a znajduje się w niewielkiej odległości od siebie.

Ale nie martw się, jeśli nie jesteś w stanie dostać się do vysypku. Jest całkiem prawdopodobne, że w wybranym obszarze posiada lokalną bagno łąka zdobycz. Jednak polowanie na najnowszej konieczności dostosowania się oddzielnie.

W przygotowaniu ważne jest, aby zwrócić uwagę nie tylko na broni, ale także dla odzieży. Na początku jesieni, dość lekkie ubrania i adidasy na nogach. Ale gdy zimne przystawki należy zaizolować. Na ich stopy obute pożądanych specjalne wodery. W każdej chwili na głowie powinna być czapkę z długim daszkiem, w stanie chronić przed światłem słonecznym.

Rodzaje stepowej i pola gry

Ale nie mniej interesujące polowanie i inne ptaki. Wiele na pierwszy rzut oka wydaje się, że martwe step. Ale ten pogląd jest mylące, warto tylko trochę ukryć i przyjrzeć się bliżej. ptaki stepowe nie są przyzwyczajeni do otoczenia, dzięki czemu są bardzo nieśmiały.

Znalezione na gruntach ornych, łąkach, szerokie pasy lasów, wąwozów i jarów może być kuropatwy, przepiórki. Również myśliwi są zainteresowani i innych Marsh łąki, pola i stepu gry. Wiele osób chce strzelać dropia (nazwa co najmniej znany – Dudak), jest dość duży ptak. Również na pustyni można znaleźć Vihljaev niewiele dropie, Sandgrouse, Saj, Żuraw stepowy.

Doświadczeni myśliwi wiedzą jak złapać i inne ptaki. Wiele interesujących bolsheklyuvyh rybacka siewka, merlin, bieżniki, Kulony. Niektórzy myśliwi w stepy nie ograniczają się do ptaków. Wiele osób chce strzelać lisa, zająca, wilka lub tolai królika.

Funkcje chwytne stepowe oraz pola gry

Znaczna wytrzymałość, siłę, umiejętności wymaga polowania na ptaki. Wielu nie może sobie pozwolić na takie „rozrywki”. Hunter-sportowiec może spędzić kilka godzin, aby wyśledzić hałaśliwym kuropatwy, obserwować starannie Drop lub połowu przyleciał do podlewania Kopytok i Sandgrouse.

W niektórych obszarach pod koniec sierpnia jest dozwolone polowanie Dudakov. Spędź go z układem nastawczym. Ukryte ptaków grubości piór trawy lub chwasty. Pies, ptaki wietrząc wykonać poruszyć się jako stojak podczas łapania kuropatwy. Drop znalezione podczas uruchamiania do startu, to towarzyszy hałas. Do wypalania, pożądane jest, aby korzystać z wielu frakcji 2 lub 3. Ale także myśliwi zastosować inną metodę – Hunting z gankiem.

Nie mniej interesujące jest to kolejna gra bog łąki i pola, takie jak przepiórki. często biegną przed psem, tylko razzadorivaya go. W przypadku stada ptaków wzrosła, będą przemieszczać się na znaczną odległość – co najmniej 300 m w tym momencie, to jest pożądane, aby przerwać .. Po separacji samotne ptaki siedzą bardzo ciasno, więc praca z psami jest bardziej skuteczne dla niego. Dobre kuropatwy polowanie z spaniel.