562 Shares 5807 views

Jak zrobić latawiec w domu dla letnich gier

Lato i ciągnie powietrze, chcę się opalać, pływać, grać lub po prostu na spacer zamiast siedzieć w czterech ścianach. I istnieje wiele sposobów, aby bawić się w dobrej pogody, zwłaszcza jeśli wiatr unosi. Dlatego wiele z nich jest zainteresowany jak zrobić latawiec w domu. Po tym wszystkim, jest to świetna zabawka dla dzieci i rodziców, spotykają się i dając szansę na wielki czas. Ponadto, należy wąż może być szybko, łatwo i niedrogo.

Tak, jak zrobić latawiec własnymi rękami? Będzie to wymagało szeregu narzędzi i materiałów. Przede wszystkim, to papier. Najpierw rozgrzewka i trening jest lepiej zrobić mały wąż. Wez prosty arkusz papieru, białe lub kolorowe. Biały wąż następnie mogą być malowane, kolorowe i dobrze tak jest wystarczająco jasny. Ponadto, wymagane kredka, nożyczki, taśma klejąca (proste papierniczych lub farby, szerokość dwóch centymetrów), A przebijak cienkie pałeczki z drewna, linijki, kawałek tektury cienki przewód (o grubości nici lub włókna elementarnego z trzech metrów lub więcej długości) i jasne, kolorowe taśma (dwa m).

Jest możliwe, aby rozpocząć pracę od razu, i to jest możliwe do przygotowania wstępnego rysunki. Jak zrobić latawiec? Pierwszy etap: konieczne jest ustanowienie wziąć kawałek papieru dokładnie w połowie. To było po przekątnej zgodnie z ołówkiem i linijką. W prawym dolnym rogu tej rekolekcje dla trochę mniej niż połowę, od góry po lewej – jednej czwartej szerokości. Teraz należy umieścić uzyskanej linii i linii zagięcia warstwy papieru (u góry), a następnie sklejane wzdłuż linii zagięcia taśmy. Podobnie przetwarzane i odwrotna strona arkusza. Rezultatem jest dwa skrzydła, i kil.

Jak zrobić latawiec w domu wtedy? Użyj drewniany kij (można wziąć bambusa, jeśli w ogóle). Znajduje się poziomo w najszerszej części węża i skrzydła załączonych klejem taśmy ( prostu przyklejone na górnej pałeczek na całej długości). Okazuje się, że krzyż. Teraz trzeba taśma. Będzie ona służyć jako ogon węża, więc powinien on być zamocowany na tylnej części zabawki. Tak, odciąć dwa metry wstążki i dołączyć starannie.

Ponieważ większą część jak zrobić latawiec w domu, zorientowali się. Nie ma zbyt wiele. Najpierw trzeba włączyć zabawkę i wkleić mały kawałek taśmy do najwęższej części, i tak, że znajduje się po obu jej stron. Następnie w środku tej części i przebić się przez przelotowy otwór pominąć koniec nitki (żyłki lub przewód). Sprzedaży wiązanej. Dla wygody regulacji długości kabla, który jest dołączony do zabawki, wziąć przygotowaną wcześniej pryamougolnichek kartonu. To musi być tak szeroka, że było łatwo trzymać w dłoni. Jest do niego, i zamocować drugi koniec kabla. Dla dodatkowej wygody, sznur na tekturze silniejsze i taśmy. Więc przywiązanie jest wiarygodna i koronki nie pójdzie na papierze. Ostatni etap – nawijania przędzy na kawałku tektury. Zamiast tego, oczywiście, można wziąć kij, dużą szpulę lub brusochek, kogoś jako wygodne.

Więc pytanie jak zrobić latawiec w domu, można rozwiązać bardzo łatwo i szybko, bez konieczności dużo wysiłku i szczypie. Teraz można uruchomić zabawkę na niebie.