861 Shares 4934 views

Słonecznikowy KANZASHI własne ręce: Master Class

Słonecznikowy KANZASHI – bardzo piękne i łatwe do projektowania kwiat. Mogą być ozdobione innych akcesoriów i zrobić sobie bardzo łatwo. Na płatki muszą żółtą satynowy szerokość 2,5 cm: pokroić go na długości 5 cm, mogą być wykonywane w ten sam sposób jak dla astrów, a powinien być długi i ostre .. Aby wziąć pozostawia taśmie o szerokości 2,5 cm Zielony liści. – element opcjonalny, ale dodaje kwiat kontrast.

Jak zrobić środku taśmy z

Słoneczniki w KANZASHI bardzo ważnej sztuki, aby wybrać odpowiedni fundament. Dobrze, jeśli jest to odczuwalne. Cięte z niego okrąg o średnicy 7 cm. W połowie można użyć kulki, lub też jednego przedstawiciela z taśmą. Klasa mistrz będzie pracować z taśmy, ale najpierw musi być nawleczone na nitkę i pociągnąć mocno na krawędziach odświeżyć „akordeon”.

Trzeba czarnej taśmy o szerokości 1 cm i długości 40 cm i 60 cm brązowy. może być stosowany zamiast rep wstążki satynowe. Przejdź do klasy Master "Sunflower-KANZASHI".

Robimy płatki kwiatów

Odcięte od taśmy żółty 5 cm i zaginanie boków razem twarzą zewnątrz. Pincety pomoże utrzymać płatek w miejscu i zmniejsza ryzyko poparzenia zapalniczki. Opalanie brzegów może być świeca, zapalniczka lub lutownica. Odciąć jeden koniec taśmy ukośnie i zamocować krawędzie jedną ręką. Teraz tworzymy przeciwną stronę płatka, składając obie krawędzie w środku, jest wyśrodkowany i je naprawić na miejscu, opalivaya krawędzi ponownie. Czynimy około 35 takich sztuk.

Tworzenie słonecznik w połowie odległości do taśm KANZASHI

Centralna część kwiatu powinna być objętościowe. Przygotuj taśmę na środku kwiat: opalanie krawędzi, wziąć igłę i nici, aby dopasować materiał składany na pół, nawleczone na nitkę i napina. Środek czarnym kolorze może być wykonane później przez zamocowanie go na kleju.

Ewentualnie bezpośrednio złożonej taśmy i uszyć gwint spiralny do dopasowania obracanie preformy rąk w celu uzyskania elementu zbiorczego. Przykleić filc puste i rdzenia, umieszczenie go w środku.

umieszczenie kwiaty

Słonecznikowy montażu KANZASHI rozpoczyna się od zewnętrznej krawędzi: skok wklejony blisko siebie. Na pierwszej warstwie potrzebuje około 18 płatków. Następnie zrobić drugą rundę – trzeba około 14 płatków dla niego. Na koniec montażu jest wklejony wokół czarnej połowie drogi brązowego wstęgi. Musi zamknąć Płatek krawędzie. Ponadto, środek kwiatka mogą być ozdobione sztuczne owady, cekinami lub koralikami. Ten kwiat będzie doskonale uzupełniać wieniec-KANZASHI w ukraińskim stylu.

Słonecznikowy KANZASHI: master-class na tworzeniu kwiat z płatkami zakrzywionych

Można zrobić słonecznik w inny sposób. Płatki odwróci, a środkowy, składać się będzie z koralikami. Przygotowujemy niezbędne materiały:

 • Szerokość taśmy żółty satyna 5 cm i zielony kolor szerokość 2,5 cm;
 • pincety;
 • zapalniczki;
 • Kulki czarne;
 • nożyczki;
 • noża lub łopatki;
 • czyste płótno;
 • żyłka;
 • Klej pistolet.

Proces produkcyjny kwiat:

 • 24 cięcia długości prostokąta 6 cm od żółtą taśmą i zielona taśma 12 dzieli się przez długość 6,5 cm segmentów.
 • Zaczyna się w postaci płatków żółtą taśmą: fałda prostokąt pół niewłaściwej stronie wewnątrz i pocięto na dwie części. Słonecznikiem płatków KANZASHI krawędzi jest naturalna wycięto wąski pasek taśmy na jednym końcu.
 • Odciąć pierwszą w prawo a następnie w lewo górną krawędź przekątnej: ostra płat powinien obracać.
 • Teraz trzeba zaokrąglić narożniki boku. Z zielonym pasem podobnie. Jedyna różnica: trójkąty na koniec zrobić bardziej ostre i cięte krawędzie boczne taśmy. Ta ulotka będzie u podstawy, a to nie jest prawie niewidoczne.
 • Jesteś małpa pusty świecę bez ich wyginania. Robimy to dla zabezpieczenia brzegów, tak że nie kruszą się. Czyste liście bez sadzy można uzyskać przez zastosowanie dole płomień świecy.
 • Teraz musimy nóż lub łyżkę, w zależności od tego, co jest wygodniejsze w użyciu. Ponadto przygotowanie czystego materiału na narzędzia do oczyszczania sadzy. Jeśli jest tam kuchenka gazowa, proces pójdzie szybciej – nóż będzie mniej zanieczyszczone.
 • W niniejszym artykule używamy tępy stroną noża: podgrzać nad ogniem, i przetrzeć szmatką. Następnie słonecznik płatek i umieścić na dwóch równoległych pasków tkaniny z niewłaściwej stronie. Przewrócenie się na przedniej stronie między fałdy zrobić trzy linie. Będzie falista płatek.
 • Powtórz te czynności na wszystkich innych elementów wykonanych z żółtymi wstążkami i zielonymi liśćmi.
 • Teraz tworzą płatki i listki: prawy róg zaczynamy każde puste w lewo i w lewo – w prawo. Sears dno świecy.
 • Pociągnięcie taśmy rozpoczęcia zginania zakładkę, trzymając krawędź ognia. Zielone płatki pochyla się silniejsza.

Gdy wszystkie prace będą gotowe, pozostaje tylko zbierać kwiat. W oparciu o średnicy 5 cm filc klej pierwszego rzędu płatków zielonych w ilości 12 jednostek. Następnie zaczynają trzymać żółte płatki w naprzemienny sposób, bez ruchu do centrum. W tej serii, z 12 płatków. W trzecim rzędzie, płatków żółtego kleju rozłożone pomiędzy płatami drugiego rzędu. Do centrum rejestracji, musimy koraliki fasetowany czarny żyłki 0,18 mm. Składany żyłka 4 Dodatkowo, ustalana jest na spodzie i zacząć szyć paciorki w okręgu. Pozostaje ustalić linię i słonecznik jest gotowy! Ponieważ jest możliwe, aby akcesoria do włosów, broszki lub używać do tworzenia składu wstęg.