687 Shares 8917 views

zima własnymi rękami: opcje przewodnik

W tym artykule dowiesz się jak zrobić zima serwetek, a także stosując techniki takie jak linkę. Te rodzaje rękodzieła są dość powszechne w dzisiejszych czasach. I radzić sobie z tego rodzaju twórczości – przyjemność. Spróbujmy stworzyć zima, którego zdjęcia możemy Ci pomóc.

Frezowanie

Pracuj z tej techniki nie jest łatwe, ale starają się zrozumieć i opisać krok po kroku całą pracę. Aby dokonać koralik drewno zima, potrzebne są następujące materiały:

 • drut;
 • Gwint białe i brązowy kolor;
 • podstawą do drzewa (można użyć drewniany kij);
 • linia;
 • kulki;
 • cięcia drutu do cięcia drutu;
 • doniczka;
 • gips lub tynk, jeśli drzewo ma być wylana do garnka.

zima własnymi rękami: Rozpoczęcie pracy z koralikami

Jest to konieczne do cięcia drutu długości 50-60 cm, objętość drewna wymaga około 100-120 części drutów odcinających. Tych oddziałów będzie. Nie można wyciąć je na raz, ponieważ wymiary mogą być różne. Jest to wygodniejsze do pracy ze szpuli drutu. Tylko poprzez dwa pierwsze oddziały, widać jak długo resztę potrzebnych części.

Aby ułatwić obliczenia, wskazane jest, aby zbierać kawałki drutów w grupie dziesięciu, i związać je w luźny węzeł.

Tworzenie oddziałów

Jest to zdecydowanie najbardziej czasochłonna część procesu. Nawiasem mówiąc, w razie potrzeby, zamiast kulek można stosować małe perełki. zima powinna stać w śniegu, tak, aby go utworzyć, oczywiście, najlepiej z białych perełek musujących. Ale Matt będzie również dobrze wyglądać w końcowej kompozycji.

Dalsze instrukcje krok po kroku, co następuje:

 • Koraliki nawleczone na kawałku 1,5 do 2 cm cięcia drutu 50 cm. Długość. Umieszcza go w przybliżeniu w środku (rysunek literą „A”) oraz jednego końca drutu wrócić, pomijanie jednej skrajności koralik. Jest to top z pierwszych oddziałów. Miejsce, jeszcze w środku drutu ( „B” na rysunku).
 • Następnie, na jednym końcu nowo nawleczone perełek 1 cm, a przewód powrotny z powrotem, z pominięciem pierwszego zgrubienie ( „c” na rysunku).
 • Założyliśmy wielkości 0,5 cm na obu końcach drutówek ( „G” Design).
 • Powtórz tę samą procedurę z drugiej strony przyszłych oddziałów ( „D” na rysunku).
 • My nadal wykonywać te czynności na przemian z jednego, potem drugiego końca do końca odciętego kawałka drutu. Jednocześnie zgodne z szachownicę.

montaż oddziały

Stosuje się dwa rodzaje montażu. Można wziąć kilka gałązek i przy użyciu białych nici związać je w wiązkę. Efektem jest niska, ale puszysty drzewo. Rozważmy instrukcje krok po kroku dla drugiego przykładu:

 • Konieczne jest, aby podjąć twarde drutu o większej średnicy i obsługiwanie białą nicią gałęzie primatyvat zachwiał.
 • Pierwszy z nich dołączony podstawę równoległego, czyli gruby kawałek drutu. Jest to konieczne, aby dodać około 11 oddziałów, z każdym kolejnym powinien być dłuższy niż poprzedni 2-3 cm. To daje drewnu naturalny wygląd i realistyczny.
 • Pierwszy oddział będzie korona drzewa. Jeśli sprawiają, że rozmiar 8 cm, następne dwa powinny być tej samej długości. Następnego dwa powinna być zwiększona o 2 cm. Zasada ta powinna być stosowana do końca pracy.
 • Jeśli dokonałeś wymaganej liczby oddziałów, ale wciąż masz dodatkowe kawałki drutu z koralikami, mogą być primotat do beczki w kolejności losowej.

zespół drewna

Jest to niezbędne do podjęcia podstawy i przymocować go do powstałych oddziałów. należy zacząć od najmniejszego. To musi być dołączone w zasadzie równolegle. Inne – rozpowszechniać zwiększający się przylegającą zachwiał.

Następnie rozcieńczono wodą gipsu lub gipsu o konsystencji gęstej śmietany i wylano do drewna bazowej doniczki. Zrobić wszystko, co niezbędne, aby szybko, ponieważ substancja twardnieje wapno mineralny natychmiast. Drzewo powinno trzymać w rozszerzonej formie, podczas gdy projekt został ustawiony. W przeciwnym razie może to schylić i zestalenia. Fix będzie niemożliwe. Jeśli dekoracji gipsu w garnku z waty lub cekinami, będzie uzupełniać strukturę i uczynić go bardziej realistyczne.

Winter Tree Bead gotowy. Spróbuj, fantazjować, zmienić kolor i będzie sukces. Jeśli powtórzysz tę technikę z brązowego kulki, można utworzyć drzewo jesień. Zielonych będzie wspaniałym wersja letnia.

Technika wytwarzania papieru z drewna serwetki

drzewa zimowe dla miniaturowych scen są wykonane ze zwykłego papieru. Te stosy papieru są zbierane i płatki śniegu są idealnym uzupełnieniem świątecznej ręcznie robione artykule lub stole zimowym. Do cięcia przy użyciu konwencjonalnych serwetek. Metoda ta może być stosowana w każdym projekcie szkoły dla dzieci.

Zimowe drzewa z papieru wykonane z kilku warstw papieru prostych płatki śniegu, spojrzeć na technologię w szczegółach.

Materiały stosowane do wytwarzania śniegu

Będziemy potrzebować: łatwy papier do drukarki, ostrych nożyczek i kleju PVA.

Konstrukcja jest tak prosty, że płatki mogą być łatwo dostosowane do bardziej dziwacznych formach. Spróbuj użyć florystyczny lub błyszczący papier pakowy papier makulaturowy lub stworzyć swój własny styl.

Trick do dokonywania tych drzew jest użycie materiału, który jest dobrze sformułowany. W zależności od wielkości drzewa, które chcesz zrobić, trzeba tylko kilka arkuszy.

Z pomocą papieru używanego do gałęzi, można zmienić strukturę drzewa.

Dokonywanie drzewo papier kufer

Aby miniaturowy bagażnik, trzeba wyciąć trójkąt prostokątny sztywnego papieru. Można używać list do drukarki. Wysokość drzewa jest równa większej boku trójkąta wycięte z papieru.

płatki śniegu papieru zostaną zainstalowane wzdłuż tułowia co 1-2 cm. Trójkąt włączy stożek, który będzie służył jako ramy. Dłuższa podstawa trójkąta, tym szerszy będzie pnia drzewa na dole. Jeśli zamierzasz dokonać pewnych rękodzieła dla szkolnego projektu, zmienić wysokość i szerokość lufy aby uczynić go bardziej interesujący las lub gaj.

Aby zamontować bagażnik drzewa, zacznij od prawego rogu swojej trójkąta i zgiąć papier jak najściślej z kątem prostym do przekroju punktu dolnej krawędzi trójkąta. Tym trudniej zrobić beczkę, tym łatwiej będzie dodać płatki śniegu. Kiedy zdecydować się nałożyć klej na dole (szeroki dwa centymetry) i kleju. Jeśli używasz klej na całej powierzchni, to nie będzie w stanie zacisnąć lufę przez przekręcenie górnej rolki.

Następnym krokiem jest cięcie półfabrykatów dla płatki śniegu. Najpierw trzeba przygotować bazę papierowych kwadratów, aby uzyskać sześcio- i dwanaście podstawy. zima własnymi rękami zrobić, nauka wyciąć płatki śniegu.

Wielkość i liczba

Jak określić rozmiar płatki śniegu, wymaganą dla danego drzewa? Najpierw musisz dowiedzieć się, gdzie oddział zacznie i jak będą one szerokie. Zmierz odległość od znaku do górnej części tułowia. Co 12 cm, w zależności od żądanej objętości drewna, papieru zostaną umieszczone gałęzi. Górny płatek śniegu jest zazwyczaj 2-3 cm średnicy. Na drzewie średnio sześć do ośmiu śniegu wyciąć z dwóch arkuszy papieru do drukowania A4.

Szacowana wielkość serii kwadratów może być następujący :. 5 do 1,5 cm różnicy pomiędzy nimi powinien być od 1 do 0,5 cm, jest ważne, aby określić szerokość podstawy śniegu i z niego podążają ścieżką mniejsza .. Ważne jest, aby upewnić się, że obrabiany pod płatki śniegu mają kwadratowy kształt. W tym celu muszą one być złożone czterokrotnie odciąć nadmiar po drugiej zakładki.

Półfabrykaty płatki śniegu

Do wykrojów, można użyć standardowego czterokrotnie, ale drzewo nie będzie wyglądać okrągły, będzie to dwunasto- lub sześcioramienna gwiazda. Aby to osiągnąć, konieczne jest, aby złożyć papieru kwadrat trójkąt i upewnij się, że istnieje małe zagniecenie zaznaczyć środek punktu linii podstawowej trójkąt.

Dalej będzie toczyć się na jednej krawędzi pod kątem 30 stopni, a drugi – do wolnej strony pokrywa się z linią zagięcia poprzedniego. Kąt utworzony przez dwie zagięte ze środka przedmiotu obrabianego w celu wytworzenia sześciu wierzchołkach gwiazdy.

Jest to konieczne, aby wyciąć krawędź rowka do zaokrąglonego kształtu dla przyszłych śniegu. Wykrój jest gotowy do rzeźbienia wzór.

Ostatnim etapem

Jak wyciąć wzorzyste płatek śniegu na zimę miniaturowe drzewa? W środku pustej trzeba zrobić otwór lufy. Potem można eksperymentować z różnymi modelami do wyboru płatki śniegu odpowiednie dla wybranego drzewa stylu. Nie są one wymagane do tego samego.

Rozpocząć montaż drzewo powinno być bardzo duże, nie zapomnij, aby trzymać w odpowiednich miejscach. Z górnej części drzewa należy delikatnie przesuwana na pniu, odwracając się lekko. W razie potrzeby, można zwijać końce płatków śniegu za pomocą linijki. Choć również dobrze wyglądać bez tej procedury.

zima wykonany z papieru gotowa. Utwórz swoje możliwości i wziąć udział w konkursach szkolnych.