459 Shares 2212 views

Jak zadzwonić do Bloody Mary: ostrzeżenie i przewodnik po akcji

Wszystkie mistyczne, pozaziemskie istoty istnieją tak samo jak ludzkość na Ziemi, uwodząc ludzi z niesamowitymi obrazami nadprzyrodzonych rzeczywistości, całkowicie niszcząc krytyczne myślenie, zmuszając się do racjonalnie bezzasadnych legend i mitów. Wszystko, co jest poza granicami zrozumienia, wszystkie niewyjaśnione, niewidoczne przyczyny nie tylko obawiają się, ale także palącego zainteresowania. Zwłaszcza intryguje zwyczajnego zwykłego człowieka, jednego z najbardziej niebezpiecznych działań ezoterycznych – wyzwania jakiegokolwiek ducha. Aby dowiedzieć się, jak zadzwonić do Krwawej Maryi, i jakie konsekwencje może być, musisz dowiedzieć się, kto był prawdziwym prototypem tego ducha. Według jednej wersji, Bloody Mary miała na imię Królowa Maryi Anglii za jej twardy sposób rządzenia. A niekontrolowana "namiętność" porwania dzieci ducha tłumaczy fakt, że królowa miała kilka poronień, a kobieta była po prostu oszołomiona utratą nienarodzonych dzieci. Kolejna wersja – folklorystyczna legenda o duchu Krwawej Maryi na całym świecie od 1987 roku i opowiada o starczej kobiety, która została uznana za czarownica, gdyż starsza kobieta prowadziła samotne życie na skraju gęstego lasu. W pewnym momencie wioski małe dziewczynki zaczęły znikać bez śladu, a osadnicy nie mieli wątpliwości, że są to sztuczki lokalnej czarownicy. Szalony tłum przybiegł do domu czarownicy, złapali nieszczęsnego i spalili na stosie. Zmarła w pożerającym płomieniu, staruszka krzyknęła straszliwą przekleństwem: "Każdy, kto ośmieli się wypowiedzieć swoje imię na próżno, umrze w straszliwym stanie."

Jak zadzwonić do Bloody Mary: algorytm działań

Każdy śmiałek, myśląc, jak nazywać Krwawą Maryję, musi najpierw zdecydować o porze dnia i miejscu rytu, bardziej odpowiedni do tego działania. Wielu dobrze poinformowanych w tej sprawie zaleca, aby zadzwonić do ducha tylko w nocy. Ponieważ powodowanie krwawej Maryi w ciągu dnia jest problematyczne, ponieważ musisz szukać miejsca zamkniętego przed słońcem. Obowiązkowym warunkiem rytuału jest obecność lustra, najlepiej dość imponujących wymiarów. Jeśli ktoś chce eksperymentować z drugim światem, jego wyobraźnia nie wystarcza, możesz wcześniej zapoznać się z sytuacją i algorytmem działań w mediach. W poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie, jak zadzwonić do Krwawej Maryi, to zdjęcie Ci powie. A zdjęcia tej akcji nie są tak rzadkie w poszczególnych czasopismach i Internecie. Zgodnie z instrukcjami musisz iść do dużego lustra w ciemnym pokoju, wcześniej zapalonym świecami. Patrząc uważnie w lustro, poważnie, jakby śpiewając trzy razy wypowiadając kluczowe zdanie: "Krwawa Maryja!" Wtedy możesz zobaczyć złego ducha tuż za lewym ramieniem. Zaleca się podjęcie pewnych środków ostrożności, ponieważ zakłócony duch może zostać ustawiony niezwykle niegrzecznie. Najczęstsze – pentagram, malowany na lewym policzku lub na podłodze między mężczyzną a lustrem. Mówią, że w tym przypadku duch nie może zaszkodzić. Warto jednak rozważyć, że w innym świecie jest mnóstwo niespodzianek, a nie faktu, że będzie to ten, z którym dzwonisz. Jeśli nagle, zamiast spodziewanego odbicia lustra, rozmówca widzi coś innego, choć nie do końca zrozumiałe, musisz natychmiast opuścić pokój. W każdym razie patrzenie w lustro jest surowo zabronione, jeśli tylko życie jest kosztowne.

Nadal zastanawiałeś się, jak zadzwonić do Bloody Mary? Następnie rozważyć

Według niepotwierdzonych doniesień, szalony widmo, które się pojawiło, może brutalnie radzić sobie z osobą, która go wezwała: zarysować oczy, doprowadzić go do szaleństwa i po prostu ją zaokrąglić w wyglądzie szkła. Nawet w sytuacji, gdy ezoteryczny amator zrobił wszystko dobrze, a Maryja nie pojawiła się w lustrze, nie odpowiadała na wezwanie, nie oburzając się ani nie przekonując innych do absurdu wszystkiego, co zostało zrobione. Może pojawi się tylko wtedy, gdy w ogóle się jej nie spodziewa.