240 Shares 3464 views

Sen: co marzy o małpie?

Jak wiecie, małpa jest najbliższym krewnym osoby i prawdopodobnie jego przodka. Co będzie, jeśli ci naczelne śnią nam w nocy? Czego można oczekiwać od takich marzeń? Proponujemy znaleźć odpowiedzi na te pytania najpopularniejszymi nowymi książkami marzeń.


Co marzenie o małpie? Księga Gustawa Millera

Źródło to traktuje małpę widzianą we śnie jako znak, że niektórzy zainteresowani własnymi zainteresowania i nieszczery będą cięliwi w celu promowania własnych pomysłów na niekorzyść swoich zainteresowań. Umarła małpa przewiduje, że wszystkie machinacje twoich wrogów nie powiedzą się. Jeśli naczelny marzy o kobiecie, to takie marzenie może oznaczać, że zostanie oszukana przez nieuczciwego i oszustwa, który nie skorzysta z jej uczuć dla własnego dobra. Także marzycielka małpa może być zwiastunem choroby lub upokorzenia dla krewnych lub przyjaciół.

Co marzenie o małpach : książka snów Freuda

Jeśli we śnie obserwujesz małpę z jej grymasami i skokami, to w prawdziwym życiu spotkasz się w pewnym miejscu publicznym, które później będzie prowadzone w restauracji, kawiarni lub barze, a skończę w łóżku. Wszystko stanie się spontanicznie, a ty nie masz czasu, aby odpowiednio ocenić to, co się dzieje.

Dlaczego marzysz o małpie. Książka marzeń romskich

Zgodnie z interpretacją tej książki sen, marzycielka małpa jest symbolem kłamstw i oszustw. Jest prawdopodobne, że ktoś w Twoim środowisku stara się dotknąć palca. Dlatego też spróbuj ocenić ludzi, a nie przez ich słowa, ale poprzez działania.

Co marzenie o małpie? Interpretacja snów "od A do Z"

Jeśli marzyłeś o małpie w klatce, w niedalekiej przyszłości ktoś będzie próbował ukradkiem cię skrzywdzić. Jeśli widzisz naczelnych występujących na arenie cyrku, nie powinieneś ślepo ufać wszystkim, co słyszysz nawet od najbliższych osób: możliwe jest, że jeden z nich postanowił cię zwieść w celach najemnych. Dlaczego małpy marzyły o skokach na drzewach w lesie? Takie marzenie przewiduje, że będziesz zmuszony do radzenia sobie z ograniczonymi, głupimi, ale bardzo ambitnymi i pewnymi siebie ludźmi, których komunikacja z którymi bardzo cię zmęczy. Jeśli weźmiesz małpę w ramionach, wtedy jeden z twoich bliskich może wkrótce chorować. Aby karmić z rąk prymatu – do sytuacji, w której będziesz traktowany bardzo nieuczciwie. Ukąszenie małpa obiecuje powodzenie i powodzenie w sprawach miłosnych. Jeśli marzycielka zamyka oczy mu rękami, wtedy jesteś zagrożony upokorzeniem od ludzi, którzy mają władzę i bogactwo. Polowanie na naczelne zapowiada szybkie i udane małżeństwo. Morderstwo małpy symbolizuje ostateczne i nieodwołalne zwycięstwo nad bardzo poważnym i niebezpiecznym przeciwnikiem. Jeśli marzysz martwą małpę, rozdartą przez drapieżne zwierzęta, to jedno z Twoich starań jest skazane na nieuchronną niepowodzenie. Mała mała małpa nalega, aby nie ufać nowo przybyłym, którzy starają się zaufać Tobie. Dlaczego wielka małpa marzy? Ten sen ostrzega przed możliwością oszukania przez osobę, której całkowicie ufa.