416 Shares 7911 views

Jak dobrze prawda? Oryginalne pytania dla chłopców i dziewczynek

Wiosna przyszła, krew wrze, biegnie przez żyły, istnieje pilna potrzeba, aby dowiedzieć się, komunikować się, kochać, troszczyć się o kogoś. Smutne statystyki mówi: samotni ludzie więcej każdego roku. Oto, na przykład, facet i dziewczyna spotykają się ze sobą. Zarówno samotnych serc – ogień, z przodu – gorliwością w organach – pragnienie … aby rozproszyć, jak mówią, jak statki na morzu … To się nigdy nie zdarzyło „kolizji” … i będą jak u siebie, a obie nawet zawrócił po!

Ale może to być wszystko w inny sposób: znajomość zainteresowanie, sympatię, wspólnych znajomych i interesy, pierwszy pocałunek, pierwsza noc, pierwszy wiersz, rozejm … Jasne, ciekawe, zabawne! Życie nie jest na próżno!

wieczną samotność

Najczęstszym powodem tego zaniedbania jest strach. Strach przed odrzuceniem, niezrozumiany, znieważony. Strach przed ośmieszeniem. Niepewność w wygranych, a jeden pozostaje sam.

Ten strach przezwyciężyć. Ułatwiają, to codzienna praca. Ale wynik będzie przewyższać oczekiwania, jeśli nauczysz się prawidłowo zapoznał. To prawda – czyli oryginalne. Bez tego oto banalnych zwrotów: „Dziewczyna i jej mama, teściowa swojej szansy, nie trzeba?” Musimy spróbować odebrać oryginalne pytania podczas spotkania z płcią przeciwną. I nawet jeśli w ten sposób masz awarię – nie rozpaczaj! Dlaczego trzeba zapoznać się z mężczyzną, który jest całkowicie pozbawiony poczucia humoru?

Większość dziewcząt oryginalne pytania: w jaki sposób zapoznać się z umysłem?

Wybrać miłą dziewczyną, ale raczej dwa (jeśli jesteś z przyjacielem, to nie jest tak źle), podchodzi i pyta: „Dziewczyny, a wy sobie znajdzie” najczęściej długopis lub ołówek (nawet ołówka strzałką skierowaną na powiekach) są ,

Następne zdanie: „A teraz dyktować swoje telefonchiki”. Z takich bezczelność dziewcząt zazwyczaj gubią się i podać ich numery telefonów. Nie spiesz się, poczekaj denok lub dwa, a następnie zadzwonić, zaprosić gdzieś.

Śledź trochę czasu dla dziewczyny, potem Chwała jej i zapytać: „Dziewczyna, wygląd, proszę na mnie przez przypadek, na T-haka nie jest” Niezależnie od odpowiedzi, kontynuował: „A potem idę na masz 5 minut, a na uwięzi – chyba złapałem ".

Można spotkać się z przyjaciółmi w kolejce. Zadaj pytanie stoi przed wami Girl „? Dziewczyno, nie przeszkadza, że dla ciebie nie jest słodkie i bezczynny młody człowiek” Jak widać, oryginalne pytanie podczas spotkania znacznie bardziej wydajne niż zwykle: „Cześć! Zapoznajmy? "

I dziewczęta mogą być?

Dawno minęły czasy, kiedy uważano, że tylko chłopcy powinni spełniać pierwszy. Do tej pory wszystkie stereotypy rozbita, emancypacja kobiet taksówki. Kobiety są bardziej aktywne. A dlaczego nie? Dlatego też uwaga dziewczyny podniósł oryginalne pytania, uderzy faceta w sercu.

Kilka przykładów

Idealne miejsce dla następnej miłości – stop. Widząc miły facet, powinniśmy go podejść cicho i udawać, że jesteś aktywny w torbie czegoś szukał. Pod koniec pewnego czasu wysłuchać: „Młody człowieku, nie może mi pomóc? Nie możesz znaleźć swojego telefonu w torbie, wybierz mnie, proszę. " On na pewno nie odmówi. Tak więc, jego ilość naniesiona na listę połączeń przychodzących.

Spacer ulicą przyjemnego obcy i zapytać: „Czy masz kompas z wami” Kiedy odchodzi od nieoczekiwanego pytanie, zapytać: „mapy orientacji na ziemi” Po odpowiedzi, zadać następujące pytanie: „No, telefon masz co będzie tam? Prompt-ka mi swój numer. " Najprawdopodobniej facet będzie zachwycony z poczuciem humoru i odwagi.

Można udać się do samotnego faceta na ławce i rozpocząć rozmowę, a jeśli już są znane. Kiedy facet mówi, że nie znam, będzie zaskoczony, z uśmiechem i zapytać: „Czy nie jesteś Andrew?” Wtedy przeprosić, powiedzieć mu spotkała faceta o imieniu Andrew w Internecie, zgodzili się spotkać w parku, ale nie przyszedł , Po jakimś czasie dzwoni telefon (wstępne porozumienie z przyjacielem). Dyskusja trochę, można wyjaśnić faceta, który jest przyjacielem, ponieważ działał na zewnątrz. Temat rozmowy już istnieje!

Idź do faceta na ulicy i poprosić ich, aby pokazać swoją rękę. Wtedy zaczynasz „zgadywać” co on przeznaczony jest do zapoznania się z piękną dziewczyną, i będą kochać się nawzajem, i że będą razem szczęśliwi, itd. Najprawdopodobniej będzie to przypuszczam, że mówisz o sobie … I jako „opłaty” za „wróżenie” wziąć swój numer telefonu.

Oryginalne pytanie do chłopaków też są, to zobaczymy, że młody człowiek nie będzie w stanie stanąć przed wami.

I jak odpowiedzieć poprawnie?

Otshivat musi również być w stanie na próżno by nie tracić czasu na nieciekawe do was człowiek. Dlatego, nawet jeśli pyta pan bardzo ciekawe i oryginalne pytanie, ale nie chcesz, aby dowiedzieć się, wykonaj poniższe wskazówki. Na przykład:

  • „Co masz piękne oczy, dziewczyno!” – „A ja mam mózg i piersi z kurczaka z silikonu.”
  • „3 Man już mam, 4. nie jest w stanie poradzić.”
  • „Och, a ty nie pójdziesz ze mną na spotkanie wspólnoty religijnej? Porzuć wszystkie doczesne rzeczy! "

można odpowiedzieć pytaniem na pytanie:

  • „Jesteś mądry facet wie nawet co roku Puszkin powieszony?” (Jednocześnie sprawdzić swoją wiedzę na temat biografii i okoliczności śmierci wielkiego rosyjskiego poety).
  • „Czy myślisz, że jestem lepszy od ciebie, czy jesteś lepszy ode mnie?”

Cokolwiek oryginalne pytania od płci przeciwnej, zawsze patrzeć na siebie, jeśli trzeba tę wiedzę. Podsumowując, należy pamiętać, że do pełnego sukcesu, należy spojrzeć schludny, przyjemny zapach i uśmiech!