369 Shares 3466 views

Piecu, aby otrzymać TEOWY

Łączenie w jednolita konstrukcja pieca grzewczego i prostokątny wystarczająco proste panelu grzejnego z najprostszych kanałów systemu gazooborota doprowadziło to do bardzo popularne pieca mającego wysoką temperaturę i stosowane do ogrzewania dużą powierzchnię. Ponadto, piec kształt litery T można łatwo zintegrować z przegrody i nadaje się również do ogrzewania przylegającego przestrzenie.

Ocenie pod względem pieca w kształcie litery T zawiera wszystkie elementy konstrukcji prostokątnych pieców grzewczych, które są umieszczone w stojaku i kanałów profilu panelu grzejnego, umieszczone na profilu występ. Ogólne wymiary pieca mają wysokość około 2,03 m, szerokość 1,25 m półek podstawy 0,4 m, wysokość 0,5 m zębate. Konstrukcja umieszczono komory popiołu drzwi zamykane popiołu dół, ruszt, duże komory spalania ze spalaniem drzwi. Ściany komory spalania, przewidzianej grubości pół cegły i oba ścian pieca, co daje dodatkową Poprawa ogrzewanie niższych poziomów.

W przedniej części pieca prostokątnym, umieszczone jedna nad drugą drzwi popiołu zagłębionej pieca i czyszczącą. Drzwi popiołu dół zamykają otwór popiołu w drzwi drugiego i trzeciego rzędu murze palenisko zamyka otwór w szeregach murowych pieca z szóstym dziewiąta. Ruszt pasuje do piątego rzędu, zgodnie z paleniska jest nachylona w kierunku kraty. Wychodzący część czyszczącą drzwi zamykają otwór w XIV i XV rzędów układania pieca. Dwa otwory zamknięte drzwiczki dostępowe w drugim i trzecim rzędzie i dwudziestym czwartym i dwudziestym piątym wierszy murowane półki prawy koniec T-profil. W serii dwudziestego ósmego filaru murowanej z T-profil umieszczony amortyzator, który blokuje dostęp do komina.

Kupując wyposażenie pieca, konieczność ogrzewania drzwi zamkniętych konstrukcji z osłoną termiczną. Ruszt wzmocnione typu, ponieważ Piec przeznaczony jest do wszystkich rodzajów paliwa. Do pieca murach domu potrzebuje około 500 części czerwonego cegieł pieca. Jeśli planujesz używać węgla jako paliwa, ściany pieca i jego nakładania lepsze ukształtowanie cegieł ogniotrwałych. Piec r prowadzi się w roztworze z gliny, w których wymagana do pół metra sześciennego gliny i tego samego piasku. Dla niezawodnego uszczelniania stosuje się papy lub pokrycia dachowego jest to konieczne do Q3. m. Punkty mocowania urządzeń piecowych muszą 3 m pieca przyłączony przewód, sznur azbestowy lub taśmy. Dla wzmocnienia drzwiczki paleniska i rusztu pomiędzy cegłami i urządzeń piecowych murowych metalu zapewnić co najmniej 5 mm.

Eksploatacji pieca w kształcie litery T, przez drzwiczki dostępowe jest zaopatrzony w trzy miejsca dostępu do obszarów gromadzenia się sadzy i pyłu w kanałach pieca ich odpowiednim czasie oczyszczania.