619 Shares 3631 views

Wybierając prysznic higieniczny

remont łazienki wymaga starannego planowania i dokładnych obliczeń. Rodzaje i rozmieszczenie sprzętu i mebli muszą być uzgodnione z mistrzami, aby utorować odpowiednią podaż komunikacji i odprowadzania wody, instalacji elektrycznej, w celu uniknięcia zmian w procesie.

Zakup hydraulika, brać pod uwagę szereg kryteriów: funkcjonalność, niezawodność i design. Dogodnie się i odpowiednio wyposażone w wielkości, kształtu, barwy i konstrukcja funkcja zapewnia wygodę i łatwość użycia.

Szczególną uwagę należy zwrócić na wybór sprzętu hydraulicznego do higieny osobistej (bidet, prysznic) higieniczna.

Właściciele prywatnych domów i mieszkań z darmowego planu można wybrać rozmiar pokoju i umieścić wszystkie niezbędne urządzenia. Bardziej rozpowszechnione małych rozmiarów obudowa ogranicza zdolność właścicieli w wyborze urządzeń i instrumentów, więc w małych przestrzeniach, w celu zaoszczędzenia miejsca, wskazane jest, aby zamiast instalacji sanitarnej prysznic toaleta bidet. Oprócz procedur higieny osobistej, urządzenie może być używane do mycia toalety, kafelki.

Projekt jest higieniczny wąż prysznicowy z podlewania, którego uchwyt jest wyposażony w zawór odcinający. Elastyczny przewód podłączony do źródła wody.

Odwołując się do podłączenia do źródła wody odróżnić niezależne i połączone konstrukcję.

Średnica średnia elastyczny wąż niezależnie dusza połączony oddzielnym mieszalniku. Zaletą tego typu połączenia – niskie koszty, dostosowując temperaturę doprowadzanej wody. Wadą – niezdolność do kontrolowania spadku ciśnienia w układzie, montaż dodatkowego sprzętu w ciasnej przestrzeni. Niezależny higieniczne prysznic jest wygodny w użyciu oddzielnych toalet w łazienki z toaletami jest rzadko używany.

Druga opcja – niezależny związek duszy z termostatem. Kiedy za pomocą wbudowanego w ścianie lub zewnętrznej zestaw termostat stałej temperatury wody. Zaletą – stała temperatura, niezależnie od różnicy ciśnień w układzie. Wadą tego typu połączenia higienicznego prysznicem – konieczność dodatkowego pomieszczenia lub przestrzeni. Wygodny zamontować termostat w polu instalacyjnych lub w szafce pod umywalką.

Niektórzy producenci oferują efektywne kosztowo opcję – higieniczny prysznic z umywalką. Wąż elastyczny jest podłączony bezpośrednio do mieszalnika, w następujący sposób.

Temperatura wody jest kontrolowana miksera zawór, naciśnięcie klawiszy uchwyt prysznic otwiera zawór odcinający przepływ wody przez lejek.

Z tym sposobem związku o wycofaniu wąż elastyczny może być również wykonana w dowolnym odpowiednim miejscu łazienki rozszerzając wbudowanego systemu rur z tworzywa sztucznego o wymaganej średnicy.

Szeroki wybór kolorów, materiałów i zróżnicowanej konstrukcji pozwala wybrać odpowiednie akcesoria styl i sprzęt do zabiegów higienicznych.