674 Shares 7355 views

Grzejniki wodne dać: urządzenie i zasadę działania

zasobniki uzyskując zdolność podgrzewania wody do 35-75 stopni Celsjusza, po czym w trybie automatycznym, aby utrzymać temperaturę zadaną. Gdy kurek jest otwarty, nagrzana woda jest odprowadzana z pojemnika, a na jego miejsce zostaje dostarczony zimno.

zasobniki do podawania może być poziomy lub pionowy. W czasie ogrzewania wody wpływa na moc PETN, jak również objętość zbiornika. Nie częściej niż pojemność sięga 1200-2000 watów. Przy wyborze pewnej objętości zbiornika powinny być ostrożnym, gdyż zależy od liczby wymaganych ciepłej wody dla swojej rodziny. Do mycia rąk i naczynia wystarczająco 10-15 litrów wziąć prysznic, można, jeśli masz podgrzewacz wody na 30-50 litrów. Jeśli trzeba dostarczyć ciepłą wodę do kilku punktów lub całego domku, należy rozważyć model ze zbiornikiem od 80 do 200 litrów.

podgrzewacze wody zwykle nie izolowany termicznie, aby dać do utraty wody chłodzącej jest minimalne, a powietrze w pomieszczeniu jest ogrzewany przez zastosowanie zainstalowany. Ponieważ ogrzewanie odbywa się stopniowo, urządzenie nie wymaga znaczącej pozycji, co pozwala podłączyć go do standardowej sieci elektrycznej. Nawet w kotle musi być około 150 litrów 1,5-2 kW. Niewielkie zużycie energii sprawia, podgrzewacze wody , otrzymując odpowiednie środki do ogrzewania wody.

Kolejną istotną zaletą tych urządzeń jest to, że woda może być spożywany wielu punktów poboru wody w domu, możliwe jest, aby wziąć prysznic, gdy ktoś myje naczynia. Wadą tego urządzenia obejmuje wymiary i konieczność wykonania okresowej konserwacji, polegające na wymianie części anody magnezu kamienia i elementów grzewczych. W miarę upływu czasu, każdy grzejnik znajduje się w wodzie, poddaje się skalowaniu warstwę, która staje się przyczyną jest ograniczenie przenoszenia ciepła, jak również wzrost w zużyciu ilości energii. Ochrona przed skalowanie przeprowadzane przez ustawienie anodę, wykonany w postaci pręta magnezu. Rozpuszcza się, co zmniejsza ilość zgorzeliny. Wymiana anoda wykonana jest w rok lub dwa – w zależności od poziomu twardości wody, a także od częstotliwości używania urządzenia.

Ważne jest, aby zrozumieć, że po spożyciu dostępnej pojemności wodnej zajmie czasu, aby ogrzać następną partię. Pojemnościowy podgrzewacz wody 50 litrów – jest to idealne rozwiązanie dla sprzętu nowoczesnej willi. Kwota ta może być uznany za optymalny, ponieważ pozwala uzyskać nie tylko wymaganą ilość wody, ale nie wydawać zbyt dużo energii.

Pojemnościowy podgrzewacz wody „Thermex” ustaliła się na rynku całkiem dobrze, więc równie dobrze może być dobrym wyborem dla każdego letniego mieszkańca. Ważne jest, aby zrozumieć, że w momencie sprzedaży tych urządzeń nie zawsze jest doświadczony konsultant, gotowi pomóc w tym trudnym wyborem.