376 Shares 2654 views

Przerobienia kuchni – różnorodne rozwiązania

Przeróbka kuchnię dla każdej rodziny jest bardzo poważna sprawa. Nie jest tajemnicą, że pokój ten oferuje różnorodne funkcje. Jest on stosowany do przygotowania posiłków dziennie odżywczych, jak również do tworzenia świątecznych kulinarnych. Często ten pokój służy jako pokój dzienny. kuchnia zmiana wymaga szczególnej uwagi. Po tym wszystkim, jest ona przeznaczona nie tylko pokój, ale sposób życia rodziny.

Podczas montażu urządzeń kuchennych jest konieczne, przede wszystkim brać pod uwagę oszczędność miejsca. W tej dziedzinie byłoby pożądane, aby umieścić dużą liczbę artykułów gospodarstwa domowego i mebli, która odgrywa ważną rolę w wytwarzaniu żywności i codziennej pracy. Przebudowa kuchni w „Chruszczow”, jest szczególnie trudnym zadaniem. Obiekty te są zawsze projektowane małych rozmiarów i współczesnych projektantów tendencję do łączenia ich z życia. To tworzy efekt wizualny większej powierzchni.

Każdy zestaw mebli kuchennych musi być racjonalnie zorganizować pracę wzdłuż ściany. Jednakże, jeśli w przestrzeni podłogi – więcej niż siedem metrów kwadratowych, prawdopodobieństwo innych rozwiązań. Linia prosta kuchni można łatwo złamać jako stereotypu przeszłości. Ruch w kuchni, popełnianych wzdłuż szafek, jest monotonne i bardzo męczące. Pożądane jest, punkty operacyjne (cięcie stół, zlew i kuchenka), aby trójkąt. Aby to zrobić, szafki kuchenne są ułożone w formie litery „n”. Meble w tym przypadku będzie Cię otaczać. Pozwoli to skrócić dystans do wszystkich szuflad i urządzeń.

Przerobienia kuchni zadowoli oczy właścicieli, jeśli na środku pokoju będzie izolowany blok wyspa. Oczywiście, możliwe jest wystarczająco dużej powierzchni. Gotowanie w obecności takiego oddzielnego zespołu będzie twarzą do wszystkich członków rodziny, a jeśli kuchnia połączona z pokojem dziennym, większość mieszkań będzie w oczach gospodyni. Jest to szczególnie ważne dla młodych rodziców, którzy muszą stale monitorować pracę dla swoich dzieci.

„Chruszczow” w oddzielnym bloku umieścić nigdzie, ale w małych kuchniach można zorganizować wszystkie meble są wystarczająco kompaktowe. W tym ewentualnym wykonaniu układu sąsiedniej płyty i praniu. To znacznie zaoszczędzić miejsce.

Dla nowoczesnych kuchniach, modułowy zestawu – prawdziwy unikat. Wszystkie elementy takich mebli może być umieszczone według własnego uznania. Są mobilne i mobilne, łatwo wymieniane, dzięki czemu powitalny różnorodność do wnętrza.

Przeróbka mebli kuchennych powinna uwzględniać i „wypychania”. Jest to bardzo wygodne do korzystania z wysuwnej szuflady na niższym poziomie. Ich zastosowanie pozwoli łatwo wziąć to, co tam jest. Nie jest konieczne, aby zamówić otwarte półki lub szklane drzwi w górnych szafek. przywrócenia porządku w tej dziedzinie będzie wymagało większego wysiłku, bo w kuchni pokój opadnie kurz i tłuszcz.

Gdy urządzenia rysunku, należy mieć na uwadze, że urządzenie jest skuteczne tylko „parasolowe”, połączony z przewodem powietrza do ekstrakcji. Jeśli kuchnia połączona z salonem, potężny okap jest koniecznością.