652 Shares 1146 views

Jakie są wymiary toalety

Umeblowane naszą łazienkę, starannie wybrać hydraulik, starannie rozważyć model doskonale pasuje do przestrzeni pokoju (to jest, co do zasady, ich rozmiar nie oddają). A także nie zapomnieć o własnej wygody i komfortu ich bliskich. Wymiary toalety odgrywają decydującą rolę w doborze sprzętu do toalety. Wśród innych ważnych kryteriów należy zauważyć, niezawodność, wytrzymałość i trwałość porcelany.

Więc, co wiemy o wymiarach

Oczywiście, można znaleźć standardowe i ją przeczytać, co powinno być „poprawny” wysokość, długość i szerokość. Ale standardowe wymiary toalety, która, nawiasem mówiąc, są różne dla modeli z tselnootlitoy półce i bez niego – to nie wszystko. Wskaźniki te różnią się w zależności od cech konstrukcyjnych przeznaczenia wiek, określonego producenta.

szczegółowo dla każdego elementu teraz, niech

Zacznijmy od wieku. Są to produkty dla dzieci. Są poniżej i długość mają mniej (nieco ponad 40 cm). Urządzenia te są instalowane w instytucjach (przedszkola, szkoły), ale jeśli obszar łazienka pozwala na to, dlaczego nie można zająć się własnym dzieckiem? Więc nie będzie go martwić, dzieciak w siedzibie dziecięcego jest wygodne, a konieczność utrzymania toalecie specjalnego wsparcia pod nogi i małe koło znika.

Wymiary toalety dla osób starszych i niepełnosprawnych charakteryzują się zwiększoną długość. może przekroczyć poziomu, a nawet do 70 cm. Oprócz specjalistycznego kanalizacji, trzeba będzie zapewnić dodatkową przestrzeń odpowiednie poręcze, dzięki czemu można łatwo poruszać się w górę iw dół na sedes.

Jeśli chodzi o ujednoliconych produktów, tutaj króluje różnorodność. Wymiary wisiorka i piętrze knstruktsy trochę inaczej. Zawieszony sprzęt jest zwykle krótszy. Chociaż tutaj, szafy rozmiary są podzielone: krótsze, standardowe i rozszerzone.

Posiadają podobne produkty drabiny cechy. Brak widocznych zbiornika, która jest zamontowana w ścianie lub wnęki czyni taki wzór bardziej zwarty wizualnie. Mimo, że ich długość może się różnić. Urządzenie może mieć długość 60, 65, a nawet 70 cm.

Jednak, mimo właściwości pozazdroszczenia, zawieszone drabiny i struktury nie są jeszcze najbardziej popularne. Porozmawiajmy o najczęstszych postaci, takich jak WC-CD. Wymiary tego urządzenia należy odczytać z tselnootlitoy półce, na której zamocowany jest zbiornik spustowy. To z tego powodu, że ustawia CD „zjada” tak dużo miejsca.

ważnym krokiem

Na temat czynników wpływających na wielkość szafy, zorientowaliśmy się trochę. Dlatego też, wybierając sprzęt toaletowy, wziąć pod uwagę skład ich rodziny i indywidualnych cech każdego z jej członków. Następnie, za pomocą linijki zmierzyć sam pokój. Szczególnie istotne jest jego głębokość. Od ostatniej wartości obliczonej długości urządzenia sanitarnego, które muszą być dokładnie połowę. Oznacza to, że głębokość podzielić na pół, możemy uzyskać maksymalną długość produktu. Wszystkie modele, które nie są już tego parametru są po prostu odciąć. W przypadku maleńkim pokoju Odbiór obcięty model. Lepiej, jeśli zostanie on zawieszony budowy lub projektowania z oddzielną, wbudowanym zbiornikiem ściennego.