889 Shares 4399 views

Czelabińsk, Teachers College: opinie, zdjęcia, jak postępować

Wybierając instytucję edukacyjną należy podchodzić bardzo poważnie. To jest fundament swojej przyszłości, zastaw zawodowej i zawodowego rozwoju. Do niedawna wszyscy próbowali zapisać się na uniwersytet. Obecnie trend uległ zmianie. Kandydaci zaczynają dostrzegać znaczenie rozwoju tej specjalności, a następnie, jako profesjonalnego samodoskonalenia, aby przejść aby dowiedzieć się więcej.

Dlatego uczelnie stają się coraz bardziej popularne. Szczególnie tych, które dają naprawdę poważną wiedzę. A coraz więcej studentów z Uralu dziś podróżować do Czelabińska. Wyższa Szkoła Edukacji miasta jest jedną z najstarszych placówek oświatowych w Uralu. Ostatnio był 105 lat. W tym czasie, a następnie jego sławę jako najlepszy w swoim rodzaju.

Absolwenci tej uczelni popytu nawet z college'u, jako poważnego poziomu wyszkolenia jest znana w całym kraju. Dzisiaj, jeśli stoją przed dylematem, przyjdź do Czelabińska. Wyższa Szkoła Edukacji otwiera drzwi dla ciebie każdej wiosny. Postaramy się pokrótce opowiedzieć o nim, tak, że każdy wnioskodawca może złożyć własną opinię. Ten artykuł nie jest przeznaczony do celów reklamowych i ma charakter informacyjny.

Historia rozwoju

Będziemy dotykać tylko na głównych etapów, ponieważ można powiedzieć, bardzo długo. Utworzone Czelabińsk pedagogicznego w roku 1910 i od tego czasu przeszedł wiele zmian. Seminarium Nauczycielskie Kolegium została zmieniona w 1922 r. A w 1936 roku, zaczął nosić Statut normalnej szkoły. Teraz ona nadejdzie kolejny ważne wydarzenie. Kadra w tym czasie był pełen takich gwiazd nauczycieli, że potrzebuje nowego poziomu. A w 1936 roku na jego podstawie urodził Czelabińsk pedagogicznego №1.

Równolegle kontynuując pracę nauczyciela szkoły pomaturalne treningowy, który łączy się ze szkoły przedszkolnej. Jest to instytucja w 1996 roku, zostanie przekształcony w College of Education 2. Czelabińsku jest słusznie dumny z dwóch oddziałów, które każdego roku produkują porządne strzały. Ponieważ są one funkcjonują oraz prowadzenia działań edukacyjnych oddzielnie, będziemy traktować je niezależnie.

College №1

Znajduje się przy ul. . Młoda Gwardia, itp 43. College of Education 1 (Moskwa) przygotowuje uczniów do następujących specjalnościach:

 • edukacja muzyczna.
 • Turystyka.
 • kultura fizyczna.
 • Nauczanie w szkole podstawowej.

Szkolenia są prowadzone zarówno na budżet i na podstawie płatnego. Niezależnie od tego, w końcu wydany dyplom państwowy. Szkolenia prowadzone są przez wysoko wykwalifikowanych nauczycieli i stosując unikalny zestaw literatury szkoleniowej.

Różne formy uczenia się

Nie trzeba do ukończenia pełnego cyklu nauki szkół średnich, College of Education w Czelabińsku po klasie 9 produkuje zestaw przyszłych uczestników. Podczas gdy twoi koledzy absolwent szkoły, to (razem z kompleksowego programu) otrzyma specjalny. Dzięki temu po uniwersytecie, będzie ponownie zaoszczędzić czas, jak tam jest tylko 3 bieg. Jednak szkoła zapewnia wybór, można przystąpić na podstawie 11 klas. Zgodnie z wynikami konkursu zostanie poinformowany czy może przejść na budżet lub opłat podstawa treningu.

forma korespondencji specjalności i przekwalifikowania zawodowego

Dla studentów, którzy otrzymują swój pierwszy zawód, to nie jest najlepszy wybór. Ale jeśli zostali przeszkoleni w dyscyplinach pokrewnych (psychologia, pedagogika) i chcesz uzyskać kolejną specjalizację w pracy, jesteś mile widziany. Można uzyskać dodatkowe szkolenie w następujących dziedzinach:

 • Szkoła Podstawowa nauczyciel z doświadczeniem w sztukach plastycznych.
 • W wieku przedszkolnym;
 • Rytm i choreografia w szkole podstawowej.

Dla tych, którzy pragną poświęcić swoje życie dla pedagogiki i zdobyć pierwszy stopień w tej dziedzinie, są dni otwarte. Każdego roku, w lutym i kwietniu, czekasz w murach uczelni. Tu starsi uczniowie opowiadają o swoim codziennym studenta, pokazać publiczności, gdzie oni postrzegają naukę.

Materiał i baza techniczna

Powiemy wam trochę o fundament, na którym opiera się jakości kształcenia dzisiejszych studentów, a to przyciąga je do Czelabińska. Teachers College (fot daje przyszłych uczniów i ich rodziców prawykonanie) posiada obszerną bazę materialną i techniczną. Nowoczesny sprzęt i szkolenie stoi znacznie ułatwić ten proces. Przestronne sale lekcyjne wyposażone we wszystkie niezbędne komputerów i multimedialnych technologii, która pozwala szybko nauczyć się dużo informacji. Do dyspozycji studentów pokój i ogromną bibliotekę czytania.

Wszystkie warunki życia i wszechstronnego rozwoju zapewnia swoim studentom Czelabińsk. College of Education, które umożliwiają sprzężenie zwrotne wyobrazić swoje tradycje – jest instytucją edukacyjną, która jest przede wszystkim honoruje jego status jako pierwszy nie tylko w mieście, ale także w tej dziedzinie. Kolegium działa akademiku i jadalnię, dużą halę sportową. W sektorze edukacyjnym, znajduje się 39 sal lekcyjnych, zajęcia dla 39 zajęć praktycznych, zajęć komputerowych i warsztatach. Student potrzeba tylko chęci otrzymywania i zastosowania wiedzy.

№2 Teachers College

Znajduje się przy ul. Gorzki, dom 79. Jest to drugi oddział instytucji, która już się niemal legendarna. Są młodzi nauczyciele kształcenia zawodowego. Studenci są zaproszeni do przeszkolenia na 2 lata i 10 miesięcy. Jeśli zdecydujesz się pójść na studia po 11 klasie, okres ten zostaje zmniejszona przez dokładnie rok.

Na podstawie Nauczycielskie Kolegium №2 studenci uczą się na dwa sposoby:

 • edukacja przedszkolna.
 • Nauczyciel w szkole podstawowej.

Programy zostały opracowane zgodnie z normami państwowymi i zatwierdzony na szczeblu ministerialnym. Niezmiennie wysokiej jakości wsparcie edukacyjne na odpowiednim poziomie i status absolwentów, zapewniając im bezpiecznych miejsc pracy.

Dla wygody studentów otrzymujących pewne formy specjalizacji zapewnia College of Education 2 (Czelabińsk). Distance Learning wymaga większego wysiłku ucznia, ale jeśli masz głód wiedzy i wielkiego pożądania, taka forma może być jeszcze bardziej skuteczne.

sprzęt

Do dyspozycji studentów danego budynkowi o łącznej powierzchni 1536 metrów kwadratowych. m. Szkoła jest gotowy, aby zapewnić kompleksowe szkolenia i rozwój swoich studentów, o czym świadczy jego pięknego materiału i bazy technicznej. W przypadku, gdy istnieje gabinecie lekarskim, aula, ogromna biblioteka i czytelnia. Szkoła wyposażona jest w 21 badaniach, w tym dwa PC, 1 mobilny klasy 16 w sprzęt multimedialny. Studenci są zaopatrzone schroniska przy Volodarsky d. 12.

Dopuszczenie kandydatów

Wstęp na osobistą prośbę potencjalnych studentów. Komisja rozpoczęła prace w dniu 1 czerwca. Pisać może wynosić do 15 sierpnia włącznie. Przez cały ten czas, wnioskodawca ma możliwość przygotowania się do egzaminów. W zależności od dostępności dodatkowych posiedzeń komisji kwalifikacyjnej do dnia 25 listopada bieżącego miesiąca mogą być ustawione.

Zazwyczaj bardziej poważnie przygotować dokumenty odpowiednie dla studentów nierezydentów. ważne jest dla nich, aby z góry wiedzieć, że trzeba zbierać z wcześniejszej wizycie w Czelabińsku (College of Education). Jak się zapisać w jednym z jego oddziałów, będziemy wam teraz. Komisja selekcyjna jest:

 • dokument edukacja i jego kopia.
 • ID (paszport), a jego kopia.
 • Zdjęcia 3 * 4 – 6 sztuk.
 • Pomaga kształtować 086.
 • ubezpieczenie medyczne.
 • karta szczepień.
 • Snils.
 • dokumentów tożsamości rodziców i snils każdy.

Bardziej wydłużony czas jest czynna do kształcenia na odległość. W takim przypadku Komisja może zastosować od 1 marca do 25 listopada. Jednakże, jesteś zobowiązany do uzasadnienia, które naprawdę nie mogą uczestniczyć w zajęciach w trybie full-time. Do tego pasuje kopię rekord zatrudnienia, poświadczone przez dyrektora, jak również książki medyczne podpisane i opieczętowane. W przypadku małżeństwa i zmiany nazwy należy dostarczyć kopię świadectwa na jej zawarcia.

zamiast wniosku

Pomimo złożoności wyborów, które zostaną określone dla każdej specjalności będzie posiadać. Jeśli czujesz, że działania edukacyjne – jest to powołanie, a następnie, Spacer w Czelabińsk Pedagogicznej College. To będzie pierwszy krok do wspaniałego świata wiedzą, że będzie coraz sobie początkowo, a następnie przenieść się do młodszego pokolenia. nauczyciel praca – to niekończące samorozwoju i moralne zadowolenie z wyników. Pomimo wszystkich trudności zawodu, trudno jest znaleźć inną, w której dorobek byłby tak jednoznaczne.