290 Shares 8922 views

Jak zmienić struny na gitarze: instrukcja

Każdy początkujący gitarzysta prędzej czy później pyta o tym, jak zmienić struny na gitarze? Są one zazwyczaj zmieniane gdy dźwięk traci jasność i (lub) przestają trzymać linię. Jeśli złamał ciąg, to najlepiej, aby wszystko zmienić, ponieważ nowy dźwięk będzie inny od reszty. Amatorskie gitarzystów zwykle zmieniają je co trzy miesiące, specjalistów – co najmniej raz w miesiącu. Aby określić, kiedy jest czas, konieczne jest, aby słuchać dźwięku gitary – stare struny dźwięk stłumiony.

Jeśli ciągle rozdarty jeden i ten sam ciąg, a styl gry nie jest agresywna, należy sprawdzić wszystkie miejsca kontaktu ze swoim gitarze gładkości. Jeśli gitara jest często zdenerwowany, może to wszystko, co strun gitary ustawione prawidłowo. Wyeliminowanie nieprawidłowości, a dopiero potem przystąpić do instalacji.

Przed zmianą strun na gitarze, należy oczywiście zdecydować, jakiego typu są potrzebne. Wybór wpływa na struny, jaki styl gry. Grać z brutalnej siły lub tremolo, vibrato i szybkich pasaży lepiej pasować nylonu. Kiedy gra walka, kiedy trzeba dźwięk jednocześnie wszystkie sześć strun, wygrać bardziej dźwięczny metal.

Zatem uważamy proces jak zmienić struny na gitarze. W tym celu pożądane jest, ale nie trzeba mieć: szczypce tnące, noże boczne, polerowanie szmatką helikopter do siekania. potrzebne są szczypce tnące do cięcia nadmiaru część napisu, ponieważ jest krótsza niż mniej zdenerwowany. Wiatraczek znacznie szybszy proces dokręcania.

W procesie pociągając za sznurki okresowo ciągnąć ją od szyi, jak gitary ze strunami rozciągniętych nie jest długi czas denerwować. Nie jest konieczne, aby usunąć wszystkie stare struny naraz, zmień je jeden po drugim, aby uniknąć problemów z trzpienia kotwy. Usuń je ostrożnie, tak aby nie uszkodzić korpusu gitary.

Po prodenete pasek przez otwór w mostku, przekazać go przez otwór Kolka, pozostaw mały margines do nawijania, a reszta strzyżenia wycięte. Rezerwy powinny wystarczyć na 2-3 obroty. Krotnie końce łańcucha 1-2 cm i zaczynają się wietrze, skręcanie kołek strojenia i unosząc ją do góry prostopadle do szyjki. String wokół siekania powinno zorganizować pewien rodzaj zamka. Tak więc, wydaje się być sama zaciska.

Zacznij od najcieńszej struny, stopniowo przechodząc do basu. Wszystkie kołki trzeba skręcić w jednym kierunku, tak że później po skonfigurowaniu gitara nie pomylić. Ekstremalne łańcuchy są rozciągnięte na pokładzie obok kołki, 2 i 5 – średnio rozszczepienia, 3 i 4 – na długo. Nie rób żadnych gwałtownych ruchów, gdy ciągnąc ciąg, tak aby nie uszkodzić go całkowicie. Pamiętaj, że nie wie, jak poprawnie zmienić struny na gitarze, będzie można uniknąć wielu problemów.

Instalacja struny na gitarze elektrycznej jest nieznacznie różni się od podobnego procesu na akustykę. Główną różnicą pomiędzy jedną rzecz: aby przesunąć pasek przez most, należy usunąć przy pomocy śrubokręta pokrywę tylną gitary.

Następnie zaczynają skonfigurować na gitarze. Z niezwykłą precyzją, że nie należy robić, jak struny nylonowe (szczególnie) mają tendencję do przeciągania na proces ten trwa około dwóch dni. Ustawienie nowych ciągów nylon po raz pierwszy w ogóle zamienia mąki: regulowany bas – denerwować cienkie, i vice versa. Ale to wszystko jest tymczasowe. Jest to konieczne po każdej regulacji otrzymując przybliżony gitary lie okresowo dostosowując go. Aby nastroić gitarę za pomocą dowolnego tunera elektroniczny lub kamerton.

Bardzo pomocne w tym przypadku może być uznana za objawia, gdzie można znaleźć wiele filmów instruktażowych, które pomogą początkującym i początkujących gitarzystów, aby zmienić struny.

trendy mody w świecie muzyki zaczął grać na gitarze, której ciąg blask, mianowicie neon gitarowe struny dać specjalny szyk, zwłaszcza w słabym oświetleniu otoczenia. Takie łańcuchy świecą pod wpływem światła ultrafioletowego, wygląda bardzo imponująco, więc jeśli jesteś na scenie, to jest dokładnie to, czego potrzebujesz.