256 Shares 2953 views

Jak zrobić prezerwatyw w domu. Produkty drogerii czy domowej roboty: co jest lepsze?

Niektóre z nich są zainteresowani jak zrobić prezerwatyw w domu. Nie wiadomo dokładnie, co motywuje tych ludzi: może oni po prostu chcą spędzić niezwykłe doświadczenie i nie zamierzają użyć, aby otrzymać produkt, lub po prostu chcesz wiedzieć, jak daleko można pójść ludzką wyobraźnię w beznadziejnej sytuacji.

Ale spróbuj sobie wyobrazić, że obywatel będzie starał się szybko zrobić prezerwatywę do natychmiastowego użycia, poza naszym zrozumieniem.

informacje historyczne

Aby dowiedzieć się, jak zrobić prezerwatywę, ludzie wiedzieli bardzo dużo czasu. Uważa się, że ten środek antykoncepcyjny pojawił kiedy Karol II, król Anglii (1630-1685 gg.), skargę do sądu swojego lekarza obfitości wszelkiego rodzaju odgałęzień. Następnie lekarz zasugerował użycie torby wykonane z owczej kątnicy z kropli oleju, które chronią przed niechcianą ciążą. Wezwaliśmy lekarza – hrabia prezerwatywy.

Ale w rzeczywistości, prezerwatywy były znane znacznie wcześniej iw różnych częściach świata. Tak w mitologii greckiej jest historia o tym, jak król Minos stosować osłonę, wykonaną z pęcherzem koziego. Więc to chroni jego wiele kochanek materiału siewnego, który został przekształcony węży i skorpionów, ze względu na przekleństwa zazdrosną żonę.

Starożytni Egipcjanie używali worków jedwab z lin, Japonia – Przypadki delikatnie opalonej skóry. A starożytni Rzymianie nie tylko produkty z jelit, ale także, o zgrozo, prezerwatywy zostały wykonane z tkanki mięśniowej pokonanych wrogów.

Więc prezerwatyw – nie jest to nowoczesny wynalazek, choć jakość produktów zaczęły się stosunkowo niedawno, w 1920 roku,

nowoczesna produkcja

Początkowo prezerwatywy z gumy i nie jest najlepszym sposobem – nawijanego materiału w formie, a następnie proces wulkanizacji. W 1912 roku, dowiedzieliśmy się jak zrobić płynne prezerwatyw, ponieważ mogą one uczynić materiał bardziej plastyczne dodając gumową benzen lub benzyny. Wreszcie, w 1920 roku wynalazł lateks, z którego dzisiaj produkuje prezerwatywy.

produkty lateksowe w porównaniu z gumy bardziej subtelny i przechowywane znacznie dłużej (5 lat do 3 miesięcy).

Uzyskany z soku drzewa Hevea lateks, a głównym producentem tego materiału jest Tajlandia. Najwyraźniej więc większość roślin do produkcji tych produktów jest w Azji.

prezerwatywy lateksu są wytwarzane przez zanurzenie materiału w postaci ciekłej, a następnie suszenie. Gotowe produkty są dodawane kroplę smaru silikonowego, aw niektórych, uwaga, aromaty spożywcze.

Produkty podlegają wielu etapach badań, próbki kontrolne były testowane – (. 3-5 dozwolone produkty 100 szt) napompowane, zyskując woda itd Jeśli stawka wada jest wysoka, wtedy zniszczyć całe mnóstwo …

Jak zrobić w domu prezerwatywy

Które mogą być stosowane zamiast prezerwatywy? Tak, cokolwiek .. Taśmy plastikowe opakowania, plastikowe rękawiczki, torebki, itp Do wszystkiego, co nie jest zabronione. Na tej samej analogii, można wyskoczyć przez okno z trzeciego piętra zamiast zejść po schodach. Albo spróbować pocałować feisty buldoga.

Ktoś pomyśli, że to niemożliwe, aby porównać takie rzeczy. Ale sądząc po statystykach HIV i chorobami przenoszonymi drogą płciową, to jest w ogóle możliwe. Po tym wszystkim, nikt środek domu nie chroni przed wirusami i bakteriami.

Jednakże, jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zrobić prezerwatyw w domu, oto przepis z ubiegłego stulecia: świeży cielę jelita powinny być dokładnie myte i dezynfekowane, a następnie przytrzymaj przez 24 godziny na chlorek rtęci rozwiązanie. Cóż, jak daleko powinny apteka, jeśli ktoś zdecyduje się radzić sobie z tymi procedurami nieatrakcyjne zamiast kupić produkt standardowy?

Nawiasem mówiąc, istnieją nowoczesne prezerwatywy z jelit, prawdopodobnie dla tych, którzy są uczuleni na lateks. Ale ochrona przed przypadkowym ciąży i przed bakteriami, ale nie chronią przed wirusami.

Dlaczego nie spróbować zrobić w domu prezerwatywy

  1. produkty drogeryjne łatwiej kupić, są one niedrogie, sprawdzone i są wyzwalane w 93-95%.
  2. W próbuje dowiedzieć się, jak zrobić prezerwatyw w domu, poprosić opinie swojego partnera – Kilka osób chce korzystać z wątpliwych materiałów niehigienicznych.
  3. Nie można dostać czegoś takiego skutecznego produktu, nie jest prawdopodobne, aby chronić dowolną z ciążą, od wszelkich chorób przenoszonych drogą płciową. Próby towarzysze powiedzieć, że kiedyś tak a tak jest, a ona nie zajść w ciążę, nie zasługują na uwagę. Kobiety są w stanie pojąć nie cały czas, więc to był wypadek.
  4. W celu bębnowy coś w intymnym miejscu istnieje ryzyko poważnego uszkodzenia go. Dbajmy o ich ciała, tym bardziej, że lekarze są zmęczeni pomagając ofiarom nieudanego współżycia seksualnego.