620 Shares 9238 views

Jak lepiej spać małżonków – na jednym łóżku czy osobno?

Obecnie jedna dyskutowana temat tego, czy ty i twój partner spać razem, czy każdy musi być rozpatrywany oddzielnie owca? Argumenty przemawiające zarówno wiele opcji, dzięki czemu trudno tak ważnej decyzji. Niektóre od dawna ustalona jak lepiej spać, ale wielu wciąż o tym myśleć. Omawiając ten temat, należy rozważyć wszystkie „za” i „przeciw”. Zacznijmy od tego, co czeka pary, który wybrał oddzielne sypialnie.

Zwierzęta

Jeśli Twój szczeniak – drugą połówką, potrzebuje miejsca do spania komfortowo! Zwłaszcza, jeśli on jest z wami, zanim pojawił się człowiek. Niesprawiedliwe wygnać swoją kudłatego przyjaciela na podłodze, bo ma takie same prawa jak twój mąż, zwłaszcza, że pojawił się w domu w pierwszej kolejności.

Co jeszcze pogarsza sytuację, ponieważ jest to rozmiar. Jak byś lubił, ale ładny retriever nie zajmuje tyle samo miejsca co terrier Yorkshire, jest to po prostu niemożliwe. Jeśli człowiek nie ruszy zrezygnować z futrzany dziecko siedzenia i nie chcesz, aby dać psa (lub kota) stałe miejsce na podłodze, trzeba będzie wybrać. Miło było przytulać jako swojego kudłatego przyjaciela i partnera. Jednak w celu uniknięcia kłótni lepiej spać w spokoju, a jednocześnie nie będzie musiał się martwić o problemy ze snem.

Sowa przeciwko skowronek

Czy podoba Ci się całą noc, a on mówi, owce, aż 10 pm, a następnie pozostawia do wypełnienia, a on zwykle troszczy się o rano. Obie strony nie wygrać, i to dość trudny kompromis jeśli budzi się z nim. Ponadto, jak tylko otworzyć oczy, nawet najmniejsza ilość światła nie pozwalają iść spać. Ale z własnej przestrzeni, można ustawić własny czas na sen. A jednak – nie ma powodu do sporu. Pomyśl o tym, można nawet zatrzymać się w zaciszu swojego łóżka przed 9 rano bez jakiejkolwiek ingerencji! Jest to świetny pomysł.

w toalecie

Chociaż staramy się nie kłócić się przed snem, to wciąż się dzieje. I, szczerze mówiąc, nie zawsze można rozwiązać każdy spór zanim zgaśnie. Jeśli spać w oddzielnych łóżkach, masz trochę miejsca i czasu, aby ochłonąć po kłótni. Następnie można odwrócić swój umysł z pola walki, ponieważ nie będzie twarzą w twarz z wrogiem. Oznacza to, że budzisz się z jasną głową i mniej urażony.

szansę stać się nudzić

Szczególnym momentem wspólnym życiu jest to, że spędzają dużo czasu razem, nie ma czasu nawet na chybienie siebie. Czas spędzony razem nie zawsze będzie zabawa, można zacząć się nudzić. Iz własnej sypialni, otrzymasz wolną przestrzeń, możliwość nudzić partnera. Rozmowy i wspólne rozrywką będzie teraz bardziej pożądane, ponieważ cieszą się w swoim towarzystwie. Najwyraźniej 30-40 procent par z tym zgadzają. Pomyśl o tym!

zdalne sterowanie

Wielu z nas już ma telewizor w sypialni. Ale problem polega na tym, że każdy z partnerów chce oglądać inny kanał. Jeśli jest on entuzjastą filmów ze Schwarzeneggerem, a ty jak dobry melodramat, jest już problematyczne. Twój własny pokój oznacza również, że osobnym TV. można spokojnie oglądać „Sex and the City” czy „Gotowe na wszystko”, bez westchnienia, które są rozmieszczone na drugiej stronie łóżka.

polityka zamkniętych drzwi

Znasz sytuacji, gdy twój szef zamyka drzwi swojego biura, gdy nie chcesz zostać zakłócony? To jest coś podobnego. Akademik – tak zwana przestrzeń wspólna. Oznacza to, że nie jest to tylko twój pokój. To nie jest bezpieczną przystanią, ponieważ mąż mógł być tu w każdej chwili, z tego samego roszczenia do pokoju co ty. Dostępność naszej własnej sypialni – tak zwana polityka zamkniętymi drzwiami. Nikt nie przychodzi do ciebie bez pukania, w tym miłości swojego życia.

Co czeka tych, którzy chcą spać w jednym łóżku?

Kładąc podwaliny dla przyszłych związków miłosnych

Cokolwiek robisz, dzieci zawsze będą patrzeć na ciebie i powtórzyć wszystko za Ciebie. Jeżeli rodzice śpią w osobnych łóżkach, dzieci mogą zacząć się martwić. Wierzą, że coś jest nie tak w relacjach z rodzicami. Dlatego, jeśli ty i twój mąż wybrać indywidualny łóżko, upewnij się, że dzieci rozumieją, dlaczego masz własną łazienkę. Ta rozmowa, co może powodować pewne zakłopotanie, napięcie. Ale także myśleć, że jeśli chce się wygłupiać z mężem, nie zapomnij zamknąć drzwi, ponieważ dzieci mogą świadkiem tego widowiska.

elektroenergetyczna

Nie trzeba mówić, czuć związek z mężem. Kiedy śpisz obok niego czujesz się komfortowo. Jest to osoba, którą wybrało się żyć z nim aż do śmierci. Dla ciebie, łóżko razem – jest oczywistością. I ciepło, co daje mężowi, jak można udowodnić, że wybrał was też do tego celu. Jest to bezpieczne miejsce, gdzie idziesz każdej nocy, wiedząc, że zawsze jest obok jednej kochasz tak bardzo, a on też czuje, że energia.

rozwiązywanie problemów

Relacje mogą wydawać cudowne i wspaniałe, ale jest to zawsze tak jest? Czy zdarza się, że mąż czuje urazę, ponieważ czują, że nie masz na to czasu? Ta sytuacja będzie się rozwijać jedynie gorzej jeśli spać sama. Kiedy śpisz razem, można rozmawiać, dyskutować problemy, a nie chować je w swoim własnym łóżku. Jeśli czujesz, że oddalają się od męża, całkowita łóżka – to miejsce, gdzie można to wszystko naprawić.

komfort zewnętrzny

Nie wiem, gdzie krwiożercze potwory są gotowi wyjść spod łóżka lub gdy bezwzględny bandyta uczyni drogę do swojego przytulnego gniazda. I jesteś zawsze w pierwszym przypływie paniki, zacznij płakać albo wymyślać nieistniejące upiory, gdy coś pójdzie nie tak. Człowiek w takiej sytuacji nie jest zdezorientowany, był gotowy na wszystko, dla każdej ofiary, podczas ukryć pod kocami (wszyscy wiemy, od dzieciństwa, że ochrona przed wszystkimi kłopotami koc i złych potworów). Czy jako broni tradycyjnej kijem baseballowym, a nawet coś bardziej kreatywnego, ludzie są zawsze mądrzejszy i sprytniejszy, jeśli chodzi o ochronę ich domu.

Nie mieszać razem czasu i pracy

Nie zawsze możemy spędzać dużo czasu z mężem z powodu pracy i innych procedur. Ty i twój mąż obejrzeć film na kanapie lub kolację razem, ale wiadomości tekstowe lub wzywa do pracy, aby trzymać nas z dala od siebie, zwracamy większą uwagę na telefonie niż najbliższymi. Jeśli spać sama, to tylko pogorszyć sytuację, a jeśli razem, telefon, który wymaga uwagi jest zazwyczaj w sprawie pobierania opłat i masz wielki czas razem. Pamiętacie nocy, musisz tylko partnera, a nie telefon!

Partner – najlepszy doradca

Czasami najlepszym rozwiązaniem pochodzi z ust swojej drugiej połowy. Jeśli miał zły dzień lub problemy z szefem, mąż może sugerować, jak radzić sobie z tym wszystkim. Lub gdy jesteś w końcu, starając się zrozumieć, dlaczego ludzie są tak obsesyjnie termostatu, może również powiedzieć o tym. I to dzieje się w obu kierunkach.

Spać razem czy osobno?

W każdej relacji ma swoją dynamikę, a co działa dla jednej pary nie może być całkiem do przyjęcia do drugiej. Jednym z ważnych ludzi i oddzielną przestrzeń TV, podczas gdy inni muszą komunikować się i ciepły partnerem. Gdy wybierzesz współmałżonka, jesteś gotowy, aby wszelkie ofiary. Wiąże ustępstw i kompromisów.