136 Shares 6721 views

Nienawidzę jej męża. Co robić?

Życie rodzinne jest cokolwiek, a czasem miłość zamienia się w nienawiść, bo jak mówią w znanym powiedzeniu: „Od miłości do nienawiści jeden krok” Czasami, kiedy moja głowa wiruje, wyrażenie „Nienawidzę mojego męża”, wiele kobiet zaczyna obwiniać w nim i poczuć się jak małżeństwo się rozpada. W rzeczywistości, w takich emocji niczym śmiertelny nie jest najważniejsze – czas, aby je pokonać, a następnie fortuna rodziny zostanie odzyskana.


Żaden pojedynczy i jednoznaczne porady, w jaki sposób przezwyciężyć nienawiść, nie, ale nadal istnieje wiele sposobów, dzięki którym można rozwiązać ten problem. Jeśli ten sam problem jak „nienawiść człowieka” zaczyna przeszkadzać dzienna, należy usiąść i spokojnie zważyć. Konieczne jest ustalenie, dlaczego jest to uczucie, a następnie starają się znaleźć rozwiązanie, bo sytuacje zdesperowani istnieje, jeśli istnieje potrzeba, aby zrozumieć problem.

Ale nadal istnieją pewne sytuacje, dla których wspólne żony nienawidzą swoich mężów. Warto rozważyć ich, aby spróbować jak najwięcej przecenić osobisty stosunek do sytuacji.

1. Zawsze warto pamiętać, że człowiek – dziecko, i to zawsze tak jest. Niektórzy mężczyźni są w wieku poniżej 5 lat, a niektóre mogą dorastać do 16 lat. Kobieta – istota, która rośnie przez całe swoje życie, zmieniając swoje interesy, wartości, zasad, itp Jeśli mąż nie wie jak zareagować na coś, co sprawia, że żona, nienawidzą go za to jest bezużyteczne, ponieważ dzieci czasami nie można pokazać wszystko, co jest w ich wnętrzu. Ale dla nich to nie jest nienawiść, i nauczał. Może powinniśmy spróbować ponownie nauczyć się całego człowieka?

2. Czasami, nienawidząc jego wybraną kobietą sprawia, że jego życie bardziej komfortowym iz że jej nienawiść wzrasta jeszcze bardziej, a czasami dochodzi do granic możliwości. Mąż może wręcz przeciwnie, aby spróbować doprowadzić te emocje uczynić go bardziej komfortowe. Dlatego musimy starannie ważyć wszystko. Zdarza się, że kobieta staje się przyczyną nienawiści do siebie, absolutnie nie rozumiem!

3. Wyrażenie „Nienawidzę mojego męża” często brzmi po jego niewierności, ponieważ wszystkie kobiety wiedzą, że mężczyźni – poligamiczne stworzenia, ale jak tylko stać żony i wtedy przestają go rozpoznać. W ogóle, zdrada rodzina ze strony silnego połowie – to podwójne wydarzenie. Jeżeli człowiek zrobił wszystko, żeby jego żona nic o tym nie wiem, ale ona przypadkowo dostał wiatr wszystko, to nie ma sensu nienawidzić ciszę. Małżeństwo nie upadnie z powodu niewierności, ale z powodu nienawiści, która czai. Albo lepiej postawić kropkę nad „i”, lub wymyślić własne rozwiązanie sytuacji. Jeśli sytuacja jest taka, że człowiek zmienił i wie, że jego żona wie, że nie można go nienawidzisz tym bardziej, ponieważ w ten sposób zwiększyć swoją samoocenę. Należy znaleźć sposób, aby rozwiązać problem lub albo formę zemsty.

4. Jeżeli wszystkie powyższe myślenie nie pomoże pozbyć się myśli: „Nienawidzę mojego męża” powinna nadal myśleć i porównać fakty. Czasem nienawiść jest w domu, i to jest najbardziej głupie. Mąż może podjąć ulubione miejsce w telewizorze, komputerze, aby pić z filiżanki ulubionej żony, itd. Tak, jak to jest prymitywny jak się może wydawać, ale taki drobny sytuacja spowodowana poważnymi negatywnymi emocjami, a jeśli już sobie sprawę, że nienawiść jest dokładnie na temat przemocy w rodzinie, trzeba natychmiast się ukrócić, przełączanie niektórych jasnych i pozytywnych aspektów życia rodzinnego.

5. „Nienawidzę tego człowieka, ale kocham” – jak często kobiety złapać się na takich myślach. A jeśli nienawiść jest na tym etapie, to nie należy się martwić w ogóle. Tylko dla małego kryzysu, być może dlatego, że jej mąż nie płaci tak wiele uwagi, jak poprzednio, nie mówi, nie daje komplementy i kolorów. Nie rozpaczaj, po prostu trzeba zrestartować całą relację!

Ale jeśli idea „Nienawidzę mojego męża” nie opuszcza głowę w godzinach porannych aż do wieczora, a żadne decyzje są konieczne jest, aby zwrócić się do psychologa lub porozmawiać o tym z mężem. Być może więc, życie zmieni się na lepsze, czy rzeczywiście drastycznie zmienić!