413 Shares 6256 views

wektor związek w małżeństwie.


Każdy z was w moim życiu spotkałem parę, co wyraźnie widać lidera i podwładnego lub jako astrologów „master” i „sługi”. Często taki związek – to szalone namiętności. Nawet spotkałem tych ludzi po raz pierwszy, już wiedzą, że im się, że coś jest nie tak. Taki związek jest nie do wyjaśnienia pojęć logiki – jest z obszaru niezrozumiałe, nieracjonalne.

Historia zna wiele przykładów podobnych związków skalnych: Jesienina i Duncan, Zhorzh Sand i Alfreda de Musset. Jednak w tych przypadkach mówimy o ludziach twórczych zawodów, dla których obecność na szczycie emocji – wielką korzyścią, która nie jest zwykłą parą.

W tym przypadku eksperci są całkowicie rację, twierdząc , że takie stosunki są szkodliwe dla obu partnerów. Życie na magazyn prochu z oświetlonym meczu – wątpliwej przyjemności nawet dla dwóch osób. Co powiedzieć o rodzinie, w której są dzieci. Jednak, aby przerwać błędne koło jest czasami bardzo trudne. W relacji „mistrz-sługa” jest zbyt silne psychiczne uzależnienie od tych drugich. Często bez pomocy nie może zrobić. Jednakże związek wektor nękani i drugi partner.

Należy pamiętać, że tak ciężko było podane pary mieszkające razem na poziomie gospodarstw domowych. Kiedy ludzie tworzą wektor twórczej lub Business Alliance, jest on zazwyczaj skazane na sukces. Przypomnijmy, najbardziej znany pisarz duet – Ilf i Pietrow. Uważa się, że do kreatywności w horoskopie spełnia mały pierścień, który rozpoczyna znak Koziorożca.

Ale wracając do tematu tego artykułu – konstelacja. Należy zauważyć, że szczególnie skomplikowana relacja wektor reprezentowane małżeństw, w których istnieją mecze, nie tylko w tym roku, ale przez miesiąc.

W takich przypadkach, małżeństwo ma negatywny, destrukcyjny energii. Z „host” to mocny nacisk psychologiczny. „Sługa”, co z kolei sprawia, że nie starał się uciec z opresji, ale wielokrotnie powraca wybaczyć tyrana i wszystko zaczyna się od nowa. Jednak astrologów nadal pozostawiają nadzieję, że to para kochanków, zapewniając, że to małżeństwo może uratować prawidłowy wybór daty ślubu.

śmiertelne romans

W początkowym etapie relacji wektora jest prawie zawsze idealne bez zarzutu, nie tylko dla innych, ale również dla uczestników. Jednak typ dominujący ( „master”), a szybko zajmuje pozycję przypisaną do niego w tej pary gwiazd. Jest to szczególnie trudne w takim sojuszu jest konieczne dla kobiet. Jako istoty emocjonalne, są one zbyt trudne do przetrwania takiej postawy ze strony bliskiej osoby. Często fatalne stosunki między małżonkami przytrzymaj element seksualny. Między innymi, „sługa” do „master” jest doskonałym źródłem energii (nawiasem mówiąc, właśnie ze względu na ten efekt, astronomów i zwrócił uwagę na tzw pierścieni wektora).

Zazwyczaj ludzie muszą przyzwyczaić się do siebie przyzwyczaić, a dopiero po tym, że trochę przedziału ufności z partnerem. Jeśli używasz języka poetyckich metafor, aby dostać klucze od serca, trzeba ciężko pracować.
Jednocześnie relacje wektorowe są jak dynamit, który natychmiast wieje drzwi wraz ze ścianą, a czasami, jak z dachu. Wydawać by się mogło, taka duchowa jedność, zrozumienie i pasja mogą tylko pomarzyć. Jednak to, co jest niezwykłe dla krótkiej powieści, to jest nie do przyjęcia dla małżeńskiego życia.

Cóż w takim bliskim przeplatanie dwóch osób, aby zobaczyć osobę fizyczną? Pełna wzajemne wchłanianie kasuje nie tylko granice, ale także podważa zdrowia fizycznego i psychicznego obojga partnerów. Zauważ, że ten wir energii nie ma nic wspólnego z pojęciem „zgodność z małżonków.” W takiej pary partnerów są równie nieznośny i razem i osobno.

Jedynym sposobem, aby uniknąć degradacji – przerwać błędne koło stosunków wektorowych. Jednym pocieszeniem tylko jedno – te pary są bardzo nieliczne. Dlatego też, nawet posiadające widoczne oznaki swoich bliskich lub znajomych wśród łańcuchów wektorowej, nie spiesz się do wniosków.